Бавовнятко• 15 апреля 2025
Откуда у большинства мужчин эта привычка с голым торсом дома находиться?
Особенно на кухне или за столом? У вашего есть такая привычка?
МастерЮля• 16 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно)))) ну розвивайтесь замість того щоб деградувати.
У каждого свои взгляды на деградацию. Для меня это выйти замуж за темнокожего)
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Ответ дляМастерЮля
Немає такого: у каждого свои взгляди на деградацію. Є прогрес, є регрес, є розвиток, є деградація. Ознаки цього - загальновідомі, але менше з тим, ваші слова, лиш, підтвердження фактів.
Для вас це так, бо ви расистка, а расизм це і є деградація чистої води.
Ганцю в кєдах• 16 апреля 2025
Ответ дляНеначасі
І ніхто вдома не заслуговує на елементарну повагу?
Ну я не бачу виявлення неповаги в свою сторону , якщо мій чоловік буде з оголеним торсом ходити . У кожного своє сприйняття