Цикавенная• 16 апреля 2025

Сколько можно этот ужас терпеть? Коммунальные 5200

За 44 квадрата! Отопление потянуло на половину этой суммы! Как можно с такими низкими зарплатами так гнобить людей? Пришло за март! Когда этот ужас закончится? Сколько вам начислили эти крохоборы?
Результат:
вже голосів: 393
358 (91.09%) Это геноцид
35 (8.91%) Мне нравится
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Бо діти- це цвіт нації.
І не потрібно бути озлобленими на них. А винна держави.
Краще перекладіть свою злість на тих 73, хто наголосував нам таке життя.
Бо при нормальній владі: і пенсіонери,і діти мають бути забезпечені.
А не лише злодюги
Треба думати перед тим, як народжувати, а не чекати виплат
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Це смішне твердження...
Радецке.
Ні.
Якесь імперської рашки
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Це смішне твердження...
Радецке.
Ні.
Якесь імперської рашки
То ви дітей заради виплат народжуєте?
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
То ви дітей заради виплат народжуєте?
Ага.
Уявіть : за другу отримувала 860 гривень до трьох років. ))Не вистачало навіть на памперси.
Ото озолотилася
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Ага.
Ото озолотилася
Ну, ви ж знали. Чого не накопили?
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Ну, ви ж знали. Чого не накопили?
Тю.
Та я ж думала: народжу- і гроші будуть сипатися
П в реальності- одні витрати.
Облом
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Тю.
П в реальності- одні витрати.
Облом
Ви якась дивна, їй богу. Вас хтось змушував народжувати?
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
А Вас хтось змушував працювати на державу? Треба було відкласти пристойні гроші. Наприклад, в золоті, платині. І не жити на 3000 пенсії
Надіюсь, смисл зрозумілий
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Надіюсь, смисл зрозумілий
А при союзі можна було інакше?
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
А при союзі можна було інакше?
От .
Винна- держави.
Моя покійна мама мала більше 40 років стажу. А отримувала теж копійки.
Ми тут можемо гризтися за виплати дітям.
А корупційних, депутати жирують
inresta• 16 апреля 2025
я в этом месяце не могла заплатить, заплатила только часть суммы ((
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
От .
Винна- держави.
А корупційних, депутати жирують
То ви ж пишете, що пенсіонери в нас самі багаті.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Зараз- так))
Коди порівнювати з сім´єю, де двоє діток( растущі організми) і мама на мінімалці.
Тато- вимушений ухилянт, бо хоче жити
Десь 2000 на особу виходить.
І комунальні. Без субсидій
А ще коли- зйом...то ...
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Зараз- так))
Тато- вимушений ухилянт, бо хоче жити
Десь 2000 на особу виходить.
І комунальні. Без субсидій
А ще коли- зйом...то ...
Ви порівнюєте повноцінну сім´ю з двома працездатними і пенсіонера?
Спитайте, скільки отримує мама з повнолітньою особливою дитиною, на двох. І працювати вона по закону не може. Але знаходить вихід.
А ви свідомо народили двох дітей, сховали чоловіка і говорите, що пенсіонери - багаті
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Коли кидаєте людям слова’ сховали свого’,...то зупиніться...Можливо хтось вже і поховав
Я писала за приблизні ситуації.
Чи у пенсів мозку нема...
Лише срібні
Особливі діти, кажете. Сонячна. Чудова сусідка. Пише і малюєє дзеркально( у дзеркальному відображенні)
Моя подруга.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
А коли хтось і сховав.
То що?
Йдіть замість нього.
Чи війна лише для інших?
Гарно бути патріотом за чужою спиною
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляinresta
Якби ми всі не заплатили. Ну, хоч відсотків 30. Якби була солідарність. То держава зупинила б підвищення.
А так- перевіряють на міцність наші гаманці
Helenny• 16 апреля 2025
У нас двокімнатна квартира 51 кв.м., 2800 все разом.
Підняли оплату прибудинкової території.
За опалення за березень — 716 гривень.
Багато гарячої води використали, тому також більше за воду пішло.

Київ.
Фрау Донна Роза• 16 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Зато у нас есть безвиз и ассоциация с ЕС!
Зато у нас самый лучший президент, заботится о нас как может!
Остальное можно и потерпеть ради него и победы, поддержать его в не лёгкой борьбе с врагом, он так постарел
lana_banana04• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Я так недавно допогала одній бабцці- пенсіонерці.Не один рік. А виявилося, що у неї 4 земельні паї( тисяч 50 до річного) бюджету.
Просто вона гроші відкладала доля онуки.
Паи не у всех есть и не у всех в таком объеме. У моей бабушки, например, пай приносил аж 1500 грн в год (+1 минимальная пенсия на то время).
А теперь куча паев в оккупации или на территории возможных боевых действий, и никакого дохода с них ещё долго не будет
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляlana_banana04
Окупацію- не чіпаю
Як і -вимушених переселенців
То- болить
Allka- skakalka• 16 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Бред какой то, я за 61 квадрат вот считала по показателям 2370, и то у меня котел постоянно торохтит
У меня 63 м.кв.частный дом зимой 300-350 кубов ,дом утеплённый ,котел на 1 отметке,больше не добавляем ..
Я считаю это дорого ,субсидия не положена,при ЗП 10 тысяч грн.
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Я писала за приблизні ситуації.
Чи у пенсів мозку нема...
Лише срібні
Моя подруга.
А особливі бувають лише ’сонячні’? Ви ще не знаєте справжніх проблем. І дай боже,щоб не взнали. В свої ростущі організми для себе народжували. Моїм батькам держава нічого не платила і я виросла.
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
А коли хтось і сховав.
То що?
Йдіть замість нього.
Чи війна лише для інших?
Гарно бути патріотом за чужою спиною
То ж ви якісь претензії кидаєте, а не я.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Перечитайте
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Цитую Ваші слова:’А ви свідомо народили двох дітей, сховали чоловіка ’
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Перечитайте
У вас здорові діти і чоловік, який може з ними сидіти. Не пенсіонер винен, що у вас маленька зарплатня. Не пенсіонер винен, що у вас двоє дітей.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Перечитайте пост мій 285.
Уважно
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
А що не так?
Пенсіонера на роботу ніхто не візьме. І людину з інвалідністю не візьме. І будуть вони існувати на подачку від держави.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
А що не так?
Все.
Відповідати нема смислу