Цикавенная• 16 апреля 2025

Сколько можно этот ужас терпеть? Коммунальные 5200

За 44 квадрата! Отопление потянуло на половину этой суммы! Как можно с такими низкими зарплатами так гнобить людей? Пришло за март! Когда этот ужас закончится? Сколько вам начислили эти крохоборы?
Результат:
вже голосів: 393
358 (91.09%) Это геноцид
35 (8.91%) Мне нравится
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
А особливі бувають лише ’сонячні’? Ви ще не знаєте справжніх проблем. І дай боже,щоб не взнали. В свої ростущі організми для себе народжували. Моїм батькам держава нічого не платила і я виросла.
А я не хочу гидкого минулого.
Я хочу жити зараз!!!
І хочу кращого своїм дітям.
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Все.
Відповідати нема смислу
Я це давно зрозуміла. Тільки мами з дітьми в нас бідні. Одинокі,які живуть з чоловіками. Багатодітні, які народжують попри все, бо ж виплати. А в пенсіонерів є паї , вони багаті.
Я бажаю вам ніколи не дізнатись, що таке невиліковно хвора дитина і як то, жити на дві з половиною тисячі гривень.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
То знайте її в спецінтернат.
Коли вже вона Вам так заважає жити, з ваших слів
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
То знайте її в спецінтернат.
Все. Діалог закінчений. Ви можете і далі ненавидіти тих злощасних пенсіонерів і жаліти себе.
Всього найкращого
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Всього найкращого
Це ви жалієте себе.
Через дитину.
І очукуєте того від усього світу.
Чим Вам заважає дитина?
Ви ж її терпите лише заради грошей?
Якби не було виплат?
Я жорстока- знаю
Але- питаю по суті
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ого...(((
Смішно комусь((
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Це ви жалієте себе.
Через дитину.
І очукуєте того від усього світу.
Чим Вам заважає дитина?
Ви ж її терпите лише заради грошей?
Якби не було виплат?
Я жорстока- знаю
Але- питаю по суті
Я з вами порощалась. Свої фантазії лишіть при собі
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Так Ви мені ось пишете.
Де то попрощалися?
Маск.Ілон.
Теж з діагнозом.
Може. Варто вірити в своїх діток. І не слухати опцих
Kittu2008• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Літом дешевше. Злотих 300
Враховуючи той факт, що на кожну дитину до повноліття 800злотих. І ще можна оформити сімейну допомогу. І продукти від Червоного Хреста щотижня
Я за поляків.
А в Україні відібрали все, що можна. І натягли ярмо на шию
А в каком вы городе? В нашем не Красный крест, а просрочка (
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляKittu2008
Бидгощ.Белзі
Я- в Україні.
То-спадок))
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
У багатьох бабусь ( особливо, сільських)ще є земельні паї. А це тисяч 12 на рік грошової допоги за один..
І діти, що яких можна стягнути аліменти, якщо так важко
І ліки за рецептом- за копійки
В дехто з нас працює за мінімалку. І має комунальні. І діток, які ростуть.От таким важко дійсно
Міських бабусь, в яких нема паїв у рази більше ніж сільських. І діти, якщо вони є, в багатьох з маленькими зарплатами і не можуть допомогти. Звісно і мамам з дітками важно, особливо якщо чоловік не платить аліменти, або платить мізерні. Всім однаково важко, легко мабуть тільки владі і чиновникам. Мене взагалі завжди вражає, як наші люди шукають винних і гризуть один одного, а не тих хто дійсно винен.
Ціни виросли втричі, чому прожитковий кілька років не піднімають і він такий, за який вижити неможливо, це не до пенсіонерів питання, і не до мам з дітьми. Ми всі в одному човні.
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Тю. То я б і пенсіонерам відмінила пожиттєві пенсії. Хай би жили з того, що накопили за своє життя. Як в Франції.
Дурна держава у нас.
Діток обділила.
А про пенсів дбає.
Має бути справедливість
Ви платите податки? Все по-білому? Згодні 40 років платити податки, по-білому, з усіх доходів, а потім щоб Вам пенсію відмінили?
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляKittu2008
Місто.

Є костел?
Kittu2008• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
В роддомі в Польщі безкоштовний одяг для дитини. Ковдри.Памперси.Ще й додому напакують.
А в Україні?
Не рожала в Польше и не хочу )
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Треба думати перед тим, як народжувати, а не чекати виплат
Тут Ви не праві. На 20 років вперед усього не продумаєш і не застрахуєшся.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Поки ми не подорослішаємо.
Не навчимося жити заради себе і чхати на думку інших
Так і будемо гнити в злиднях
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Зараз- так))
Коди порівнювати з сім´єю, де двоє діток( растущі організми) і мама на мінімалці.
Тато- вимушений ухилянт, бо хоче жити
Десь 2000 на особу виходить.
І комунальні. Без субсидій
А ще коли- зйом...то ...
Якщо тато вдома і має змогу дивитись за дітьми, то мама може працювати і не на мінімалку.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Так.
Але то виходить менше, ніж пенсія
Зоставте вже того тата в спокою
Велком, на передову. Слабо?
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Так.
Але то виходить менше, ніж пенсія
Зоставте вже того тата в спокою
Велком, на передову. Слабо?
Чому менше. Як діти доглянуті мама може працювати по 12 годин, а в вихідні наприклад квартири прибирати. Багато мам самі дітей після розлучення піднімають, без аліментів навіть, і діти не голодують, якщо мама працьовита.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Нє. Мене тут зачепили за тат.які,не хочуть стати гарматним м´ясом.
Гайда , дівчини. Може ще заберете тіло сина сусідки в Солєдарв
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Поки ми не подорослішаємо.
Так і будемо гнити в злиднях
Подорослішати це насамперед це жити чесно, й платити налоги, як в інших країнах,тоді може й на пенсії вистачить, і на допомогу дітям.
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Так я і не пишу про 20 років. Особливо зараз. Не знаєш, чи відкладати, чи витрачати. Опонент вчепилась до пенсіонерів, бо в них є субсидія, паї, діти і всі живуть в шоколаді.
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Ви мабуть про щось своє. Звісно, тій в кого чоловік сидячи вдома й наготує, й прибере, й уроки з дітьми вивчить, легче живеться ніж тій яка все сама. І вже точно жінки, яким прийшлось самім сім`ю утримувать, не сидять на мінімалку.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Свідомий вибір українців вм2019показав , до чого вони прагнуть
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Нє.
Про тих, хто загинув
І сімя ніфіга не отримала
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Дітей люди народжували до війни, маючи стабільну роботу, житло. Воно й до війни могло в окремих випадках все змінитись дуже швидко, а зараз так взагалі. Самі вразливі категорії діти і пенсіонери. Тут нема чого спорити.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляKittu2008
Не рожала в Польше и не хочу )
Тю. Пироговку вінницьку.
Грошей не вистачить.
ReintTycha• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Навзаєм😘
Remensa• 16 апреля 2025
Ответ дляарина-ветерок
Моя подруга з Рубіжного, лишилась без житла. Забрала батьків, сестру з дітьми , своїх двоє і виїхала. Працює , ні паше на заводі в іншій країні. Бо вона розуміє, що сама відповідає за своїх дітей. На державу надії давно немає.
арина-ветерок• 16 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Ви хочете сказати, що однієї її зарплатні вистачає, щоб утримувати стільки людей? Звучить як фантастика. Чи інші члени сім`ї теж працюють?