nennsi• 16 апреля 2025

Нардеп Гончаренко заявив, що голосуватиме проти продовження мобілізації

Суспільне | Новини
Нардеп Гончаренко заявив, що голосуватиме проти продовження мобілізації та воєнного стану
9 часов назад

Kyiv Media
Гончаренко заявив, що не голосуватиме за продовження мобілізації та воєнного стану. Стефанчук відреагував
56 минут назад

УНІАН
Стефанчук анонсував ’результати кастингу Путіна’ на голосуванні про воєнний стан
10 часов назад

NV.ua
Гончаренко оголосив, що голосуватиме проти продовження воєнного стану та мобілізації, Стефанчук відреагував
53 минуты назад
Дана-Нирвана• 16 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Навіть в тюрмі є строк.
А в ЗСУ зараз ідуть в один кінець. Назад або мертвим, або покаліченим.
Хіба це правильно? Люди мають знати, після якого строку «борг державі» є виконаним і наступає черга інших.
Это неправильно, но и выхода нет, учитывая, что новобранцев, судя по историям из моего окружения, отправляют в штурмовики. И живут они до первого боя... Кто же при таком раскладе отпустит с фронта опытных военных?
Тинка_тинка• 16 апреля 2025
Ответ дляnennsi
я с детьми живу благодаря ВСУ.а эти твари хотят развалить армию.на россии НЕТ демобилизации или пороху об этом неведомо?идет война .на кону наши жизни и детей наших
Ви плутаєте ЗСУ та владу. Крім того, хоч почитайте іншу інфу за ті заяви .
Клементина• 16 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Как это осуществить с нынешними потерями, если они не могут наловить людей для замены умерших?
Так, може, люди тому і не «ловляться», що розуміють, що ЗСУ - то довічно і звідти не повертаються.
Якби було зрозуміло, що , наприклад, 2 роки відвоював і ти вільний, далі за бажанням: хочеш воюй, хочеш «тримай економічний фронт, попиваючи каву». Черга наступних.
І Гончаренко виступає за рекрутинг, а не бусифікацію.
І кожного разу це не на часі, кожного разу відкладають. От він і сказав, що більше він це не підтримує. Бо неправильна сама система
Metelitsa• 16 апреля 2025
Ответ дляnennsi
куда сбу смотрит ?
Куда нада, туда і смотріт

Сбушники вивезли Комарницького за кордон, використовуючи автівку з написом ’вантаж 200’
kpss2017• 16 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Нет, люди не хотят потому, что 2 года там провоевать выйдет у 1 из 100 ( в лучшем случае), а никто не хочет в эти 99 попасть.

Да правильно и хорошо он говорит, но это надо было делать сразу, пока были желающие, а сейчас это уже не имеет смысла.
oksana_kseniya• 16 апреля 2025
Ответ дляlus_so
Чому путін агітував за зеленського? Чому зеленський цьомався з путіним в парижах і херню всяку там напідписував? Де друг зелі лейтенант баканов? Де міністр рєзніков ’яйця по 17’? Чому кварталівські товстожопи не воююють, а ордени мають? Чому молодий військовозобов´язаний міша подоляк, зелін радник, не воює?
бо ...винен Порох, він їм всім заважає виконувати свої службові обовязки чесно і змушує їх красити...)))))
Наташа_32• 16 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Ещё год это сколько в жизнях?

С чего вы взяли, что будет уничтожение населения и переселение в Сибирь? Разве в оккупации всех уничтожили и переселили? Это при том, что сейчас речь не идёт про оккупацию всей страны, нет такой цели и об этом уже всем ясно.

Про выстоит, мы уже 4 год видим, что происходит, какой в этом смысл?
А Ви про-російський бот?
Скільки платять куратори за цю писанину?!
Значить по-Вашому, що треба не боятись окупанта, не протидіяти йому, зустріти як рідного ще й взяти російський паспорт, адже саме так на окупованих територіях залишились ті, рука не підіймається написати - українці, які погодились перейти на громадянство рф.
А всіх інших рф позбавила житла і перемістила в Красноярск, Норільськ, Улан-у-Де, Хабаровськ.
І вже в Україну їм вороття ніколи немає!
Маріуполь переселений на 90%, окуповані території Херсона, на 55%, Мелітополь на 70%. Хто залишився - з паспортами рф вже!
Наташа_32• 16 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Навіть в тюрмі є строк.
Що знати, від кого знати!?
Впіймали на вулиці, засунули у бус - кріпак!
Не впіймали бо втік - молодець!
kpss2017• 16 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
А Ви про-російський бот?
Почему вы проигнорировали первое предложение в моем комментарии?

Вот это все работало первое время, а сейчас у многих родные в оккупации, многие туда вернулись, потому можете не рассказывать про переселение.

Так вот, ну простоит Украина ещё год, сколько она потеряет людей и что такого будет через год? Можете ответить чем этот год так изменит ситуацию?
Наташа_32• 16 апреля 2025
Ответ дляkpss2017

Якщо Україна дасть по пиці мордеру, то вистоїть, а якщо ні - то Україні кінець, і Захід це розуміє!
kpss2017• 16 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Т.е. за 3 + года, с полной поддержкой и мотивированными людьми не дала, а за этот год даст? Правильно я вас понимаю?
Откуда ресурсы на это?

Ещё раз, почему вы игнорируете вопрос про количество жизней которые Украина потеряет за этот год?
Наташа_32• 16 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Откуда ресурсы на это?

Гадаю, що ця цифра буде десь в межах 900 тис. - 1 млн чоловік. Можливо й більше, бо рф розпочала контрнаступальні дії та ескалацію в Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській областях. Фронт розтягнутий, людей мало, втратри великі. Можливий і сценарій - Київ за 60 днів!
kpss2017• 16 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
И? Если результат в итоге один и тот же, оно того стоит? Особенно если учесть, что эта ’цифра’ воевать не хочет?
Ирина_Б_• 16 апреля 2025
и был один который не молчал 😆. Гейчаренко как обычно- пиар и ничего большего
Natal_ka91• 16 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Добре, що Захід прикривається українцями!
Natal_ka91• 16 апреля 2025
Ответ дляКиев_Елена
+1, поддерживаю снятие военного положения, но к сожалению не проголосует в раде большинство( так что это просто сотрясание воздуха
Так і вийшло. Але інакше нерабів не бусифікувати
LudaSHS• 16 апреля 2025
Гончаренко цікавить тільки він сам і його політичні перспективи.
Natal_ka91• 16 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Навіть в тюрмі є строк.
100%. Тому й така ситуація з сзч. І я можу зрозуміти - я теж тікала б
Наташа_32• 16 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
А так і є. І ще довго буде! Захід не буде з путіним воювати. Не їх рівень.
Їх рівень - балачки!