Спілий баклажан• 16 апреля в 10:13

Що робити з такою ситуацією далі?

Добре спілкувались з колегою, я та всі інші вважали, що у нас взаємна симпатія.
Запросила погуляти, він відморозився.
Після того стала холоднішою у спілкуванні, перша не чіплялась, тільки відповідала.
Пройшов вже тиждень з того дня, ми тільки вітаємось і прощаємось.
На цьому все.
Але ж я хочу продовження, що робити?
я Кукарача• 16 апреля в 10:14
не тролить
Смайликівна• 16 апреля в 10:14
Удалено администрацией...
Швидкоруч• 16 апреля в 10:16
Офисный тролль врывается на советчицу
Чаклунка-ведунка• 16 апреля в 10:18
Ми теж хочемо продовження, а у вас творча криза
Області пітьми• 16 апреля в 10:20
Скажіть всім на каві що ви вагітні
Кусюче сонечко• 16 апреля в 10:20
А я хочу Бентли
И ?
Хотите дальше . В отношениях участвуют двое , не только Вы одна
На границе• 16 апреля в 10:23
Позвать еще раз
Аноним_1859• 16 апреля в 10:23
Запомнить, что приглашать и проявлять инициативу должен только мужчина
из желе я• 16 апреля в 10:25
Пішли на другий круг? Років два тому була точно така ж тема, слово в слово😂
Благоуханочка• 16 апреля в 10:27
Автор може й троль.
В мене до сина дівчина вчепилася намертво. Він вже культурно їй казав і не дуже. Вже тупо морозиться. Вчора ввечері говоримо по відео,чую дзвінок в двері. Прийшла ця подруга, він не впустив. Дістала вже.
Як так можна себе не поважати?
Я тертий жук• 16 апреля в 10:29
вам не приходило в голову, что ему это может быть неинтересно. У флиртую на работе с парочкой коллег. На тему одного у нас прям шуточки с подругами на работе на эту тему. Но я не воспринимаю эту и историю всерьез. Просто приятные эмоции в рабочих буднях.
Вашему ’объекту’, вероятно, больше и не надо. Ищите нового
наКоблучках• 16 апреля в 10:31
Ответ дляСмайликівна
Удалено администрацией...
Папина дочка• 16 апреля в 10:40
Пожартую ’пошленько’: Але ж я хочу продовження...з проникненням?))))).
ВсеПроВсехЗнаю• 16 апреля в 10:48
Ответ дляПапина дочка
На півшишечки))
Амелі на мілені• 16 апреля в 10:50
Автор, зачем вы ему предлагали погулять? Тем более вы вместе работаете. Вообще лучше на работе работать, а не фигней заниматься.