Лукава_Кiшка• 16 апреля 2025
Рентген при сколіозі в Харкові
Доброго дня! Можливо хтось може порекомендувати, де в Харкові можна зробити дитині рентген при сколіозі. Треба рентген хребтового стовпа в 2-х проекціях, кут Коба, тест Ріссера. Сказали можна в он клінік, але я почитала , то відгуки в них негативні. Дякую.
Крим мій• 16 апреля 2025
Не имеет значения клиника, имеет значение что был качественный аппарат 1,5-3 тесла. Чем больше цифра тем лучше.
Крим мій• 16 апреля 2025
О, это рентген. Подумала на МРТ. Сделайте лучше кт, там видно все намного лучше. Рентген вообще мало видит
КонФФетОшка• 16 апреля 2025
Ищите специалиста прежде всего кто описывает хорошо. То есть тупари для них любой аппарат мрт самый хороший - до задницы
Лукава_Кiшка
• 16 апреля 2025
Ответ дляКрим мій
Дякую за підказку. Читала відгуки не про клініку, а саме про їхнього рентгенолога, пишуть що некваліфікований. Щоб зробити знімок, треба ж і поставити дитину правильно, описати правильно ренгент... Тому і запитую тут, можливо хтось робив десь.
Лукава_Кiшка
• 16 апреля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую. Це і намагаюся зробити)
ВЫВсеВрете• 16 апреля 2025
При сколіозі потрібно робити лише регтген не КТ, і не МРТ. Бажано , якщо знайдете то панорамну рентгенографію хребта.