Потрібні консультація, імплантація, коронки
Хто робив, як там взагалі усе проходить і можете порадити/дати контакти лікаря?
Якщо знаєте бюджетну якісну клініку в районі Академ - Нивки, теж буду вдячна
Почекуха• 16 апреля в 13:12
500 грн консультація... Теж шукаю гарного лікаря Нивки, Шулявка, КПІ, не дуже дорого. Буду вдячна за поради.
Ответ дляПочекуха
Сподіваюся, напишуть
Я не проти заплатити 500 за консультацію, якщо це не пройти умовно 5 клінік і в кожній лишити гроші лише за консультацію без продовження
Почекуха• 16 апреля в 13:41
Ответ дляBroudvey
Сподіваюся, напишуть
там в тому ж і річ) якщо обирати лікаря і за 3 консультації викласти 1500 грн, наприклад...