Капитанша• 16 апреля в 12:50

Яким таксі користуєтесь в Києві?

Уклон і Болт уже просто видалила з телефону. За 5 хвилин вартість поїздки на 6 км в додатку з 300грн може стати 570 на рівному місці.
І це не почалась тривога, дощ, чи час пік. Просто 12 година дня.
Це вже не перший раз. Чесно кажучи, трохи в шоці.

Може є ще якісь додатки, з адекватним ціноутворенням, про які я не знаю?
бо останніми роками користувалась тільки Убер, болт, уклон, але вони походу почали себе відчувати монополістами.
ВЫВсеВрете• 16 апреля в 12:51
болт таким вроде не страдает, а вот убер точно да
Телячі ніжноСті• 16 апреля в 12:51
Пока Уклоном, тоже такие приколы начинают подбешивать. Плюс постоянно не хотят ехать за цену приложения, хотя авто рядом есть.
Послушаю
ПоЗиТиВнАя• 16 апреля в 12:51
Кожен день користуюсь, уклон і болт в залежності від ціни
автор Капитанша • 16 апреля в 12:52
Ответ дляВЫВсеВрете
сьогодні добив уклон. Вибрала маршрут, вийшло 299 грн. Поки за 30 секунд вдягла штани і хотіла натиснути ’замовити’ - вже 500!
Хачапууури• 16 апреля в 12:53
Уклон, ставлю свою ціну, це в звичайну ситуацію. Але вже мало користуюсь. Коли потрібно в тривогу то вже простіш перечекати чи маршруткою
ВЫВсеВрете• 16 апреля в 12:53
Ответ дляКапитанша
а, ну так бывает
просто у убера во время поездки меняется цена, и это бесит
ищите другие варианты, или ждите.. цены скачут
Аноним НаВсеГда• 16 апреля в 12:54
Он-таксі
Ще часом 292, але там вічно ’немає машин’
автор Капитанша • 16 апреля в 12:54
Ответ дляВЫВсеВрете
а, ну так бывает
ого, ще й таке буває? Тобто в убері можна сісти в таксі за 400, а якщо дорогою почнеться тривога - то по приїзду заплатити наприклад 1000?
Сонячний зайчик• 16 апреля в 12:55
Ответ дляТелячі ніжноСті
Послушаю
Авто едет куда ему выгодно, а не вам.
Ехать с утра в центр или на Подол это утопия, потому как оттуда надо пустым назад в спальник ехать. Намного интереснее с правого на левый и назад мотнуть, меньше пробок и светофоров, расход авто меньше, км и стоимость больше
ВЫВсеВрете• 16 апреля в 12:55
Ответ дляКапитанша
очень часто - попали в пробку, доплата...
из за этого отказалась от них
Аноним НаВсеГда• 16 апреля в 12:56
Ось в неділю замовляла в он-таксі, то машина стояла поруч (там на карті видно), але водій не хотів їхати, поки не додала 70 грн...
Телячі ніжноСті• 16 апреля в 12:56
Ответ дляСонячний зайчик
Авто едет куда ему выгодно, а не вам.
Я не езжу по утрам, только днем
Просто болталка• 16 апреля в 12:56
Як у вас так виходить.Уклон.
13 км з правого на лівий до старої баби мати моя також не молода їзде весь час 300 грн,додаток показує скільки кілометрів.
Допоможіть знайти• 16 апреля в 12:56
Ответ дляКапитанша
Так видите цену, устраивает - сразу заказывайте)
Просто болталка• 16 апреля в 12:57
Ответ дляКапитанша
Можна.
А можна взяти уклон і їхати три години за 400))
Бандитка Сью• 16 апреля в 12:58
Уклон. В убере часто попадались плохие водители.
Просто болталка• 16 апреля в 12:59
Ответ дляКапитанша
Ну то ви клацаєте ,програма пише підвищений попит,в цей момент ще хтось такий умний це робить і все...приїхали
Почекайте,тоді ціна знов впаде.
Видящие_помогите• 16 апреля в 13:19
Набираю 450, там вже самі шукають. Проблем не було, недорого
дякую аж підскакую• 16 апреля в 13:23
Ответ дляВЫВсеВрете
Да, с убором было неприятненько
Когда попали в пробку и вместо оговоренных 300 грн с меня списали почти 500
Пишу з калідору• 16 апреля в 14:05
Я так на прошлой неделе тоже офигела) еду с конца Троещины на Богатырскую. Захожу в Уклон - 480грн, Болт - 260грн, 838 - 330грн.
Поехала с Болт. Обратно наоборот в Уклон было дешевле. Так и смотрю
Інно4каа• 16 апреля в 14:18
Ответ дляКапитанша
у мене в Убері був тариф 300 грн, на дорозі затори і водій поїхав іншою дорогою,не так як в додатку,по факту вийшо 400 грн! я написала в службу підтримки і повернули 100 грн
Інно4каа• 16 апреля в 14:19
Ответ дляАноним НаВсеГда
просто таксисти ох...ли! ладно ще в будній день ранок чи вечір,затори.а так неділя