Белочкой зови• 16 апреля в 13:24
Хозл, який прогноз? Із-за паління
Хронічне обструктивне захворювання легень.
Дядьку поставили дігноз, палить до 2 пачок сигарет і бросати не збирається.
Періодично лягає в лікарню. Дихає киснем.
Відхаркує мокроти. Кидати палити не збирається.
З цим живуть?
Белочкой зови
• 16 апреля в 13:29
Ответ дляElitist
Вперше чую таке
Я якщо чесно, теж вперше дізналась про таку хворобу
Знаю пневмонія, тубік і астма.
А про таке перший раз чую.
Прочитала в гуглі що тканини змінюються і перроджуються, процес незворотній!
Знаю пневмонія, тубік і астма.
А про таке перший раз чую.
Белочкой зови
• 16 апреля в 13:30
Ответ дляМикса6
Если не бросит курить, прогноз плохой.
Скільки?
Ответ дляБелочкой зови
Знаю пневмонія, тубік і астма.
А про таке перший раз чую.
Знаю пневмонія, тубік і астма.
А про таке перший раз чую.
Я не курю але якщо хворію на орві, то можу кашляти і півроку. Треба поовіритися чи що
Белочкой зови
• 16 апреля в 13:34
Ответ дляElitist
В нашому випадку, як лікар пояснив.
Легені не виконують свою функцію.
Умовно замість 100 одиниць кисню, людина отримує 50..
Саме тому він постійно сидить на вулиці, в хаті вікна відчинені. Зайти в тісне приміщення не може
Коли погіршення лягає в лікарню і дихає апаратом. Плюс колять якісь горомонт
Легені не виконують свою функцію.
Анонимус Я• 16 апреля в 13:43
Ответ дляБелочкой зови
В нашому випадку, як лікар пояснив.
Легені не виконують свою функцію.
я грубо скажу, но пусть выбирает, что ему важнее, сигареты или жизнь
Белочкой зови
• 16 апреля в 14:13
Ответ дляСиреневая цапля
Оставьте чела в покое, он свой выбор сделал
Ми це приймаємо.
Просто чого чекати далі?
Горлаю зрання• 16 апреля в 14:22
Діагнозу ХОЗЛ як мінімум років 20, ще тоді в пульманології відокремлювали астматиків і хозл.
В мене загалом цікава ситуація - з 3ох років мені ставили діагноз астму, а зараз в мої 38 лікарі в один голос заговорили, що в мене не астма, а хозл
Лікування як при астмі. Я на гормональних інгаляторах щодня, без них жити вже не зможу. Але відколи підсіла на них, то якість життя значно покращилася і мені впринципі нормально. Хоча результати спірометрії лікарю не надто подобаються. Правда я не курю.
Тобто все індивідуально. Хтось живе довго і якісно, хтось ні.
Пушка заряджена• 16 апреля в 14:30
При палінні він довго не проживе,це надзвичайно обтяжуючий фактор. Якщо дядькові50+, то до 60 навряд чи. Але якщо кинути палити,займатися здоров´ям,лікуватися,то можна жити і жити