Ноунэйм• 16 апреля в 19:15
Хтось лікував чоловічу імпотенцію?
Мені цікаво, що призначали. На сьогодні 2й місяць лікування, пролікували простатит. Для потенції приймає біодобавку Пролекс та ось назначили пігулки Пінап, ще колять плазму та якийсь вакуум роблять. Десь 50 тис вже витратили
Розказував лікар, що потім можна ще магнітну терапію робити курсом і якісь уколи за скажені гроші.
Ось і думаю, по 1 пігулці Віагри б в місяць купити цих грошей вистачало б. Бо наразі, результат 0.
Поділіться, хто що приймав-робив. Може час почати займатися самолікуванням
Закуйовджена життям• 16 апреля в 19:20
Дешевле любовника завести, чтобы с семейного бюджета деньги на лечение мужа не тратить.
Файно Замало• 16 апреля в 19:31
Ответ дляЧерный Ловелас
Такое впечетление что там уже не мужик а кролик для опытов
Автор вроде уже создавала тему. Ей нужен секс скорее всего. У мужа все ок по его меркам. Поэтому и тогда и сейчас Виагра предлагается как более действенное и быстрое. А не вот это вот все...
Поліпривіт всім• 16 апреля в 19:36
Я звісно не лікар, але отримую освіту сексолога наразі, ні разу в університеті від викладачів не чула, щоб імпотенцію лікували магнітною терапією. Про вакуум- так, знаю, застосовують, але магнітотерапія…
Закуйовджена життям• 16 апреля в 19:41
Ответ дляПоліпривіт всім
Это когда все курсы лечения уже пройдены, а у клиента еще остались деньги. После магнитотерапии будет курс лечения пиявками, а потом еще можно попробовать показать писюн на растущую луну.
Неваляшкина• 16 апреля в 19:46
Ответ дляПоліпривіт всім
Вибачте. А освіту сексолога ви після якої отримуєте? Психолога?
Ноунэйм
• 16 апреля в 20:01
Ответ дляПоліпривіт всім
О, дякую. Хоча, може щось я не так зрозуміла зі слів чоловіка.Але про магніт там точно було. А можете хоть щось порадити?
Ноунэйм
• 16 апреля в 20:02
Ответ дляФайно Замало
Була моя тема, але про віагру там не йшлося. Запитувала, чи можливе лікування взагалі.
Насьогодні, задовбалися виносити гроші
Файно Замало• 16 апреля в 20:07
Ответ дляНоунэйм
Насьогодні, задовбалися виносити гроші
Простатит якщо хронічний він не лікується наче.
Поліпривіт всім• 16 апреля в 20:38
Ответ дляНеваляшкина
Ні, перша була педагогічна, я сексолог-консультант, але надалі думаю психологічну теж отримати.
Неваляшкина• 16 апреля в 21:02
Ответ дляПоліпривіт всім
А ви вже працюєте як сексолог? Вибачте що тут в темі питаю, дуже цікаво. Я за освітою психолог.
Поліпривіт всім• 16 апреля в 21:05
Ответ дляНеваляшкина
Ще ні, у мене захист диплому через тиждень😅Далі буде видно
Поліпривіт всім• 16 апреля в 21:06
Ответ дляНоунэйм
Простатит- це хвороба, яку лікар має лікувати, я не призначаю лікування(
Але магніт- це біотерапія типу, як мертвому припарка і не доведено.
Поліпривіт всім• 16 апреля в 21:30
Ответ дляЗакуйовджена життям
Регочу з вашого коментаря, дякую!)
Ноунэйм
• 16 апреля в 21:33
Ответ дляПоліпривіт всім
Зрозуміла, тоді точно не ведемосЯ на це. Бо призначили від імпотенції її
Ноунэйм
• 16 апреля в 21:34
Ответ дляФайно Замало
Хз, не турбував, поки не пішов з імпотенцією. Написали-латентна форма, і почали лікувати
Поліпривіт всім• 16 апреля в 21:37
Ответ дляНоунэйм
Зекономте гроші на іншого лікаря, це призначив який лікар?Уролог?
Ноунэйм
• 16 апреля в 21:43
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, уролог. Ще й ходимо до 2х. Один лікує простатит та направив до іншого на вакуум та плазму.
Файно Замало• 16 апреля в 22:17
Ответ дляНоунэйм
Майже 60
Блін. Може краще залишити людину в спокої. Ви ж зрозумійте, тестостерон у нього вже впав нормально щоб хотіти як в 30. Зараз йому що комплексів додасте. Це ж вас турбує а не його. А вам скільки?
Ноунэйм
• 16 апреля в 22:28
Ответ дляФайно Замало
Лікар сказав, що це зарано для імпотенції. В чому з вами згодна, що на лібідо впливає тестостерон, а це гормони. А їх немає в лікуванні. Тобто, бажання не з´являється, що лікуємо хз. Мені 53
Файно Замало• 16 апреля в 22:40
Ответ дляНоунэйм
Якщо б лікар сказав інакше він би не зміг вас розвести на гроші, вибачте. Вам точно це потрібно? Все життя було потрібно так сильно? Купіть вібратор собі може, зараз вони такі прогресові що вибачте ніякий чоловік так само не зробить. Просто у моєї подруги тато помер в 63 роки. Здоровий, спортивний чоловік. Просто серцевий напад. Ніколи не скаржився. Я би відпустила ситуацію. У вас якась маніакальна потреба в цьому. Мені 40 і то так не треба))) Полюбіть його без цього всього якщо він вартий.
Ноунэйм
• 16 апреля в 23:04
Ответ дляФайно Замало
Не скажу, що звернута на сексі. Але хочеться подовжити йому більше ніж собі, бо імпотенція мені як вже кінець чоловічого життя. Потім згорбиться, потім ногами почне човгати. Поки він активний, стрункий. І ще, помітила, що якщо йому не хочеться, то він не хоче і мені задоволення зробити, уникає, ліньки йому. Тобто, не входить в обставини щоб мене задовольнити, навіть обійняти не хоче, типу я меблі
Файно Замало• 16 апреля в 23:20
Ответ дляНоунэйм
Ну то в нього такий темперамент. Не всі це вміють. Скільки ви разом? Може він хоче дачу, рибалку, гриби збирати а не секс. Це ваше ставлення до сексу якесь фанатичне. Ось у мене лібідо низьке плюс ліки приймаю воно ще зменшується але я не вважаю що я стара і завтра буду шаркати ногами. Взагалі пофіг. Живу своє життя. Ото б мені так хтось попрікав. Я б не витримала чесно. Це долає добряче комплексів.
Ноунэйм
• 16 апреля в 23:45
Ответ дляФайно Замало
Може ви і праві. Доробимо курс і на цьому закінчимо