Божий одуванчик• 17 апреля в 08:26

Онімілий язик після стоматолога

Вчора син, 14 років, був у стоматолога. Седація була у 14:30, досі онімілий язик. Це може бути нормою?
Ленне-Рейма• 17 апреля в 08:28
нет
автор Божий одуванчик • 17 апреля в 08:29
Ответ дляЛенне-Рейма
нет
Сама в шоці і що його робити...
Тирамісу на терасі• 17 апреля в 08:32
Он ел уже? По себе знаю, что полностью уходит онемение после того, как поешь теплой еды
автор Божий одуванчик • 17 апреля в 08:32
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну звісно, вчора вже їв
Тирамісу на терасі• 17 апреля в 08:33
Хотя, если врач просто стоматолог, а не хирург, у которого выверенные движения, могли сделать укол в неправильном месте. Моей коллеге укололи так, что глаз не видел два дня
ЯсноВидящая• 17 апреля в 08:37
Треба звернутися до стоматолога, який робив - як зазвичай у випадках будь-яких ускладнень або дивних реакцій.
Інколи таке буває - через пошкодження нервів, або їх затиснення через набряк - може оніміти частина обличчя, губи або навіть язик.
Як немає інших скарг, скоріше за все це не несе загрози та мине само собою. Але з лікарем проконсультуйтеся звичайно
Директор Пляжу• 17 апреля в 08:38
Ребенок не может вас обманывать, ну, например ,что б была причина не идти в школу? Извините, если обидела вас вопросом. Если и правда есть до сих пор онемение, то это не норма.
автор Божий одуванчик • 17 апреля в 08:39
Ответ дляДиректор Пляжу
Ні, не обманює(
Директор Пляжу• 17 апреля в 08:40
Ответ дляБожий одуванчик
Ні, не обманює(
Идите к врачу
Наверное, я б пошла б другому стоматологу, ибо если это косяк вчерашнего врача, он вряд-ли добровольно это признает.
автор Божий одуванчик • 17 апреля в 08:41
Ответ дляДиректор Пляжу
Идите к врачу
Цікаво як він буде виправляти це
Директор Пляжу• 17 апреля в 08:42
Ответ дляБожий одуванчик
Цікаво як він буде виправляти це
Для начала нужно разобраться, что именно нужно исправить.
Директор Пляжу• 17 апреля в 08:44
Это может быть вариант какой либо аллергической реакции. Тогда вам лучше об этом знать на будущее.
Миссис Буркул• 17 апреля в 09:07
В мене, після анестезії, десь з місяць була оніміла половина язику. Питала у лікарі, казали нормально, попала анестезія десь у нерв чи щось таке, вже не пам´ятаю.