Рожки-да-ножки• 17 апреля в 08:31

Протефлазід від папілом та невусів?

Дівчата, раз у рік ходжу в шкірдиспансер видаляти папіломи та невуси, як зазвичай до 20 штук, дуже маленьких, майже непомітні, стараюся щоб вони не розросталися. Цей раз лікар порекомендував пропити противовірусні протефлазід. Звісно, ще й дорогі ці каплі. Хтось пив, допомогло?
Мавка• 17 апреля в 08:35
Я пила от генитального герпеса, который вылезал после каждых месячных. Помогло, рецидивы стали происходить раз в полгода, потом еще реже.
Христя в тiстi• 17 апреля в 08:35
Не знаю как от попилом, но ребенку назначали давно когда часто болел, вроде стало лучше но потом я читала что у него нет доказательной базы. Т. е просто дорогой препарат.
Коварная Зая• 17 апреля в 08:37
Я пила, допомогло. Але курс був довгий-три місяці. Ще і хворіти перестала,коли навколо всі хворіли. Я завжди була першою, хто чіпляв будь-яку болячку. Тому хоч і його багато хто поносить, вибачте за слово, але в моєму випадку він виявився ефективним
Шикаю і викаю• 17 апреля в 08:44
Я пила от герпеса. Помог и герпес больше не возвращается.
Библиотекарь• 17 апреля в 08:46
В свое время пила протефлазид курсами в течении 5-6 лет, про герпес не вспоминаю уже 15 лет
Уси Пуси• 17 апреля в 08:56
Автор, если не секрет, сколько стоит удаление папиллом в диспансере?
автор Рожки-да-ножки • 17 апреля в 15:26
Ответ дляУси Пуси
Раніше брала направлення в сімейного лікаря, там там на місці платила приблизно 20 грн за штуку. А зараз взяла направлення, прийшла, а там три молоді дівчини, до них ніхто не хотів іти, а моя лікар у відпустці була.
І дівчата відразу мені ткнули прайс, що тепер немає ніяких пільг і видалення однієї штуки коштує 102 грн. Якось не дуже переконливо для мене
Уси Пуси• 17 апреля в 19:11
Ответ дляРожки-да-ножки
Да конечно, разница большая.