Простецкая• 17 апреля 2025
Сейчас без проблем можно обновить паспорт?
Молодой человек, в резерве зарегистрирован, живет в Украине, срок украинского id документа скоро истекает. Призывник по возрасту, не военнообязанный. Проблем не будет паспорт обносить? Срок первого истекает скоро.
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2025
Що значить обновити? Новий потрібно робити. Роблять без проблем
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
После обнеовления данных в ТЦК!
Якщо він призивного віку, то це 18 швидше за все і закінчилась айді видана в 14 років. В чому проблема 18 річному ’обновити дані в тцк?’
Булку Дай• 17 апреля 2025
Муж делал новый айди, вообще без проблем. Никто этот вопрос не поднимал.
Никаких тцк, резервов и всего этого.
Малая еще та• 17 апреля 2025
Ответ дляБулку Дай
Никаких тцк, резервов и всего этого.
Коли робите паспорт будь-який, то надсилають запити у всі реєстри чи не в розшуку людина. В кінці оформлення оператор надсилає запити. Коли оформлюєш, то всі дії оператора дублюються на екрані, який бачить той, кому паспорт оформлюють. Правда, не знаю, що буде, якщо людина буде в розшуку