Пухнасті штани• 17 апреля в 11:17

Отношения с сыном и невесткой

Совсем не знаю что делать и как наладить отношения с сыном.
Есть сын ему 26 лет и невестка 28. Вместе они третий год. У нее дочка 10 лет, живут в квартире моего папы. Замуж она сына затащила тем, что беременна, как расписались-сразу через неделю выкидыш. Я была против именно брака, вижу, что плохо влияет на сына:он и выпивать стал, нервный, мне грубит. На этой неделе я приехала к ним в город и сын просто встретил меня на автовокзале и сказал, что невестка будет против если я приеду у ним, у низ сейчас и так сложно все. Хорошо подруга в городе, у нее переночевала.
Как мне вести себя? Мне больно и очень неприятно, что сын так ведет себя мной, такое отношение
Стетоскопуло• 17 апреля в 11:50
Ответ дляБожа кульбабка
И еще, а как Вы приехали и не предупредили, что планируете в гости?
Моя свекруха так постійно робить. Ставить по факту і її не колише чи нам зручно. Чи не має планів.
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 11:50
Ответ дляЛЮБА
Отвезите им дедушку , кому квартира, тому и за дедушкой ухаживать ! Все честно .
Дедушка лежачий, отвезти к сыну и невестке-смотреть не будут
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 11:51
Ответ дляСтетоскопуло
Если утром к Вам придет свекровь на час два, что настолько разрушит Ваши планы в выходной?
побольшомусекретику• 17 апреля в 11:52
Ответ дляПухнасті штани
Почему я должна не общаться с сыном? Как так, что в его жизни нет места мне, конечно я адекватно все понимаю, небольшое место, но
В вашем варианте - это насилие и добром не закончится.
Раз в неделею написали: как дела?
И все.
Оч@ров@Шк@• 17 апреля в 11:52
Ответ дляЗаела_пластинка
а я 13 років була ’так себе не вела’, бо батьки чоловіка купили квартиру, оформили на себе, а потім через 5 років йому передарували, бо мої до житла нічого не могли докласти. Постійні перевірки з ’будемо через 15 хвилин в гості’, нишпоріння по шафам, коли треба було вийти на годину і залишити з онуком, постійні попрікання, що мама і тато квартиру купили (хоча ремонт робили самі, машину потім, дачу купили теж самі з чоловіком). І всі 13 років я ніхто і звати мене ніяк, бо вони житло тоді купили, хоча постійно працювала і зараз працюю, іноді навіть більше сина заробляла
Завжди прибрано, наготовлено і слово криве не можна сказати, тільки їм в мою сторону

Син 10 рочків їх терпів і на їх сторону ставав, а останні 7 років вже нашу сім´ю поставив на 1 місце, бо втомився від їх попрікань, незрозумілих викидів у мою сторону і тд

Тепер ця квартира у зоні бойових дій і мій чоловік вже 2 роки на поріг своїх батьків не пускає, бо знає, скільки вони мені завдали болю (і по відношенню до моєї рідні, що не дали в придане мішок грошей, і перша вагітність була невдала і дуже-дуже багато чого) і спілкується з ними тепер тільки сам. Бо у нашій сім´ї завжди були і є стосунки, взаєморозуміння на першому місці, а у них - гроші
Це страшне... Це ж можна захворіти від постійних стресів. Я дома господарюю, бо мала дитина. І то нічого не встигаю, прибирання на чоловікові. Ніхто ніколи нічого не сказав. Мені свекруха сказала, краще з дитиною позаймайся чи на вулиці погуляйте, а прибирання не втече.
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 11:53
Ответ дляпобольшомусекретику
Раз в неделею написали: как дела?
И все.
В чем насилие?
побольшомусекретику• 17 апреля в 11:54
Ответ дляПухнасті штани
В чем насилие?
В том, что вы хотите общения, а сын- не особо.
Стетоскопуло• 17 апреля в 11:55
Ответ дляПухнасті штани
Повірте дуже сильно. По перше вона їде з іншої області і це не на час два. І її треба зустріти і відвезти це два дні мінімум. По друге, в нас кожні 3-4 тижні запис до лікаря і ми записуємось за 3-4 тижні, і цілий день в мене тупо випадає, і коли так мені падають на голову то це дуже рушить мої плани. Враховуючи, що я і так не знаю куди мені бігти в першу чергу.
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 11:57
Ответ дляпобольшомусекретику
Так я и обратилась за советом, чтобы подсказали как вести себя, что сделать, чтобы сын больше общался со мной. Раз в неделю к чему это
ЛЮБА• 17 апреля в 11:58
Ответ дляПухнасті штани
Еще раз , кому квартира, тому и дедушка, если их это не устраивает , пусть съезжают с квартиры , вы сдавать будите ! Или деньги на уход выделяют , хорошо устроились блин !
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 11:58
Ответ дляСтетоскопуло
Я про приезд в воскресенье именно на час два утром. Какие врачи? Какие трое суток? Встречать не нужно, меня подвозят
ЛЮБА• 17 апреля в 11:59
Ответ дляпобольшомусекретику
Та да , мать воплощение зла, забрала лежачего дедушку , оставила квартиру, а они еще приютить не могут!
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 12:00
Ответ дляЛЮБА
Квартиру отдали, когда сын поступил в университет. Так она его считается, что на папу просто по документам. Сейчас папу туда привести-это его состояние усугубить, сына с невесткой поносить выехать -просто разорвать отношение с ним
Заела_пластинка• 17 апреля в 12:01
Ответ дляОч@ров@Шк@
так і є( хвороби потім теж полізли від постійних стресів і теж одна із причин, чому чоловік перестав їх пускати на поріг, а перед цим почали обмежувати мені навіть їх дзвінки.
За період ’терпіння і поваги до батьків’ я схудла на 10 кг і не могла набрати взагалі вагу (для мене це критично), аж щоки запали. І тільки після обмеження спілкування я набрала вагу і хоч стала виглядати як нормальна людина
Реально вампіри, постійно пили мою кров. Тому як розповідають, що треба намагатися ладнати і тд. Я намагалася бути ’вдячною і чемною’, цілих 13 років, і все одно полилося гівно, що стало останньою краплею
из желе я• 17 апреля в 12:02
Ответ дляЗаела_пластинка

Ну вы же жили в подаренной ими квартире - значит, вас все устраивало
ЛЮБА• 17 апреля в 12:02
Ответ дляПухнасті штани
Так у вас и так отношений нет , а вам помощь будет . Не понимаю я таких отношений , я сама против когда свекровь , теща на голову залазит и обижает бедную деточку , но это не в ваш случай …
Стетоскопуло• 17 апреля в 12:03
Ответ дляПухнасті штани
Ви запитали чи сильно порушить мої плани приїзд моєї свекрухи, я вам відповіла, що так. І пояснила чому, а після всього ’доброго’ що вона зробила то я її і хвилини бачити не хочу.
nabludatel• 17 апреля в 12:04
Ответ дляПухнасті штани
Звичайно зруйнує. У нас банально може не бути продуктів, щоб приносити гостю, бо ми закупи робимо в суботу.
Не гоню• 17 апреля в 12:07
Ответ дляnabludatel
Та страшне і навіть чаю немає, і живете ви в лісі магазинів поруч немає.
Стетоскопуло• 17 апреля в 12:08
Ответ дляНе гоню
Знаєте, чай є, а от води не завжди. Її треба ще натискати.
Не гоню• 17 апреля в 12:09
Ответ дляСтетоскопуло
І самі голодні сидите, мабуть мівіну суху гризете.
nabludatel• 17 апреля в 12:09
Ответ дляПухнасті штани
Ви написали, що ночували у подруги. Переночувати - це не 2 години.
Божа кульбабка• 17 апреля в 12:09
Ответ дляСтетоскопуло
Моя свекровь приезжает тоже в любое время. Без ночевки, может просто на 10 минут заехать. Но она никогда не комментирует ни срач, ничего. Как-то приехала, у нас откровенно грязно было. Я ей говорю: сорян, у нас грязно. Она: мне все чисто, все хорошо. Поэтому меня не напрягает. Если я занята, я могу ей сказать что я занята и не будет никаких обид. Плюс моя свекровь всегда хорошо ко мне относилась, лучше чем надо.
Но если бы ко мне потрепались с ночевками и мне надо было кружить, были бы недовольны мной и высказывали бы это, то я бы тоже не принимала.
А що таке?• 17 апреля в 12:10
А я вот автора понимаю, у нас невестка тоже своеобразная ( жена брата). Нужно было родителей прописать она отказалась категорически, я их к себе прописала. Хотя никогда не лезли а их семью ни советами, ни так, родители и деньги давали на квартиру. Ну и так понятно мелочи, брат всегда её сторону принимал. А как разошлись, так сразу и родители нужны, ходит к ним, скучно ему. Они ему помогают тоже.
Не гоню• 17 апреля в 12:10
Ответ дляnabludatel
А приїхати в місто і заночувати у квартирі свого батька і сина це злочин?
nabludatel• 17 апреля в 12:11
Ответ дляНе гоню
Ні. Але слід попередити про такий приїзд.
Бо автор пише про 2 години, а хотіла ночувати.
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 12:12
Ответ дляЛЮБА
Отношения как ест( Очень хочу нормально общаться и, чтоб принимали
Стетоскопуло• 17 апреля в 12:12
Ответ дляНе гоню
Їмо на роботі і п´є мо також. Ще питання?
Не гоню• 17 апреля в 12:13
Ответ дляnabludatel
Ну якщо син зустрічав, то знав же, що приїде, значить попередила. Але видно невістка вдома вчинила скандал, що мав везти до подруги.
автор Пухнасті штани • 17 апреля в 12:13
Ответ дляСтетоскопуло
Я без привязки к Вашей истории, обидеть не хотела. Ситуация моя просто папу часов в воскресенье, где сын невестка и дочка все свободны