Леся Українка• 17 апреля 2025

Мені боляче міряти тиск. Тільки в мене таке?

Я рідко це робила по життю. А нещодавно придбала автоматичний вимірювач від Beurer. І мені так неприємно і боляче, коли він зажимає в кінці і поки не здується
А у нас макарошки• 17 апреля 2025
Мне тоже было больно, купила манжету увеличенного диаметра.
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Але я не товста... Чи це не від об´єму руки залежить?
Наверняка• 17 апреля 2025
Не затягуйте манжету сильно.
ГейТуда• 17 апреля 2025
А тиск високий? Коли тиск високий і докачує за 200, тоді боляче. А так ні. У мене росмакс.
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляНаверняка
Не затягуйте манжету сильно.
Та не затягнута. Навпаки, здається що занадто розслаблена
Тихомандражная• 17 апреля 2025
Ответ дляНаверняка
Не затягуйте манжету сильно.
Я як не затягую , мені починає підкачувати по три заходи. Одягаю так, щоб просто трохи тугенько було
.
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляГейТуда
Ну зараз ось виміряла: 108 на 62, пульс 72
Карамбулкул• 17 апреля 2025
Я когда сильно не затягую тогда больно.
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляКарамбулкул
Я когда сильно не затягую тогда больно.
Тобто треба затягувати?
ГейТуда• 17 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Поміряйте для порівняння хоч і десь в аптеці. Може, тонометр такий.
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Саме в США тааааак міряють тиск, мені здається що зараз відключусь, посиніє рука і я просто закричу від болі.
Мerida• 17 апреля 2025
У вас она в холостую качает, скорее всего. Она должна плотно прилегать.
Снідаю авокадо• 17 апреля 2025
Фух. Я думала, Аліна.
А у нас макарошки• 17 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
У меня была манжета 22-32 см, мое плечо 34 см. Я купила универсальную 22-42. Смотрите в инструкции.
ТайТаке• 17 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Палец свободно входить должен под ненадутый манжет
Області пітьми• 17 апреля 2025
Мне тоже всегда больно. Терпеть не могу мерить давление. А еще когда кровь берут из вены и вот сверху когда перетягивают руку жгутом это самый кошмар для меня
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Вже глянула, моя манжета підходить. Я думаю, що дуже слабо надіваю манжет. Плюс лежачи міряла тиск
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Я тут подумала, може це отьок тіла? Ви схильні? Я не товста , але отьок, мені, здається є
автор Леся Українка • 17 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
У мене там всі 3-4 пальці входять
Області пітьми• 17 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Не знаю с чем это связано, я тоже не толстая)
Гарантую неперелевки• 17 апреля 2025
Очень больно. Так зажимает падла
Я такая - жду трамвая• 17 апреля 2025
І мені боляче і автоматичним і механічним, аж полоски на руках лишаються від манжети. Затягую не дуже сильно, але боляче завжди. Я думаю це індивідуальна чутливість
Квітка папороті• 17 апреля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Моя донька боїться аж до сліз і паніки міряти тиск.