Дівчата, хто робив склеротерапію вен нижніх кінцівок. Як довго відновлення?Чи довго тримався слід і чи довго ходити в панчохах після процедури?
kristi_ana• 17 апреля в 22:54
Делала 7 лет назад, мне было очень больно колоть, в чулках около 3 недель точно уже не помню. Эффект первые 2 года хороший, потом в других местах начинают появляться.
Сніжок Сніжанівна• 18 апреля в 08:39
Робила у 2023 році. Неприємна процедура. Обезболююче не кололи. Там, де склеїли, результат ок. Але багато зʼявилося в інших місцях. Панчохи носила тиждень.
kristi_ana• 18 апреля в 10:18
Ответ дляSandraС
не давали якусь місцеву анестезію?
Не шкодуєте що зробили?
Была местная анестезия, но всё равно введение лекарства болезненное. Не жалею, были более заметные синие сосуды до этого.