Флюорография гуся• 18 апреля в 01:39
Вам страшно в Киеве или норм
Очень хочу вернуться домой
Сыну 15
И страшно что летает и что сын уже скоро 18 но оч домой хочу 😔
Сыну 15
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:05
Ответ дляkpss2017
С сыном точно бы не возвращалась, даже выехала бы без мужа. А так с удовольствием выехали бы всей семьёй, но увы. Страшно ли? Скорее напрягает невозможность спать и больно от попса ребенка, когда ’звёздные войны’ за окном.
Могу сказать одно, возвращаться сюда это сильно неразумно.
Почему не выезжаете?
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:05
Ответ дляАристократка-тунеядка
Страшно, гидазепам съеден весь, надо идти к психиатру за рецептом.
😔
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:06
Ответ дляСпасу мир
До всього звикаєш. Страшно не до паніки. Але вашому сину 15 років. Війна зупиниться , пару років і знову може початись . Яка тоді буде підтримка- неясно. Який сенс повертатись ? Я б сина влаштовувала там
Вот я и думаю что если я сейчас вернусь домой то потом нас второй раз никто не примет, будет сложнее и с документами тоже
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:07
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Если хотите - езжайте
Сын пусть в колледж поступает за границей
Колледж с проживанием стоит от 450 до 950 евро в месяц это если с пн по пятницу жить
Типа интернатного типа
Это дорого у меня таких денег нет
А так он учится в колледже ну по нашему школа
Но оставить это через два года
Честно не дотяну ((( тошнит от Европы этой
Типа интернатного типа
Это дорого у меня таких денег нет
Но оставить это через два года
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:08
Ответ дляГарнюнька
Вернулись домой в Киев осенью 2022 . Сыну было почти 16. Нормально живём свою.жизнь если бы не тревоги и ужасные новости то по сути ничего в жизни не измен лось. Летом 2024 после 11 класса сын выехал, я осталась дома с младшим ему 9.
К кому он поехал или с кем
Поступил учиться ?
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:09
Ответ дляМексиканочка
У вас супер що син згодився на виїзд, моєму старшому на початку війни було 17, і є кровні родичі у Німеччині, але сказав ні.. і досі так вважає.. я прийняла ще тоді його позицію, і тепер намагаємось жити в цих реаліях. І він не шкодує, а ще й молодший тягнеться за ним, і про виїзд навіть чути нічого не хоче.
Жесть
Мне больно слышать про таких детей которые осознанно там и не хотят выехать
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:09
Ответ дляБуся-9dbf
Є такі родичі,що краще самому.На навчання,наприклад,а не до когось
100%
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:10
Ответ дляГарнюнька
Я его не вывозила силой и это было его решение. За 2 месяца до Дяр пришёл и сказал мы решили уехать ( это он и его одноклассница) я в шоке была , сказал мы договорились с друзьями они помогут устроиться. Я решила, что не имею права ему запрещать. Сказала, что раз решили они должны попробовать и что их всегда ждут дома. Все. Выехали устроились . Работают живут за свои , я не помогаю деньгами.
Какие умнички детки
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:11
Ответ дляМочалкин блюз
Читаю коментарі і дивуюся: що це за люди, які живуть своїм життям і для них немає війни? Це кокс, мет, герич, АД, гідазепам? Маріванна? Що це за район такий? Через нас постійно всяке лайно літає, постійно збивають. Минулого року чотири рази прилітало в діапазоні 500 метрів навколо будинку і один раз прям в будинок. Результат: спалений підʼїзд, машини, півбудинку немає. І це Київ, шановні. Цього року теж прилітало, але уже в радіусі 2 км. Полегше поки що, але кожен раз страшно, що впаде знов до нас. Хто ви, люди, які кажуть: вертайтесь, все чудово!? Ви спеціально брешете автору, чи як?
Мой муж военный и категорически не разрешает возвращаться говорит рано ещё
Флюорография гуся
• 18 апреля в 09:13
Я думаю взять даже чужого ребенка помочь устроиться тут
Сейчас в поисках опять квартиры, хочу поменять район на менее дорогой..только мальчика потому что у меня мальчик
Мне жалко детей, читаю в фейсбуке часто и дети пишут просят чтобы кто то прописал сделал документы но все почему то в Англию
Гарнюнька• 18 апреля в 09:15
Ответ дляФлюорография гуся
К кому он поехал или с кем
Поступил учиться ?
Нет он не учиться. Девочка учиться дистанционно в Украине ( она на бюджете ) У него выехали друзья его же возраста. Организация в которой они жили дала добро принять и моих детей. До 18 они жили там, потом им помогли найти жилье ( маленькая гостинка в 21 квадрат) помогли оформить документы. Сейчас сын и девочка работают пару часов в день в этой же организации ( типа волонтеры помогают таким как они были) и ещё сын берет подработки по переездам и мелкому ремонту. Им хватает на жизнь.
Тішуся неперетішуся• 18 апреля в 09:26
Ответ дляМочалкин блюз
Аналогічно.
Ми або живемо поряд або це один з тих районів ,що постійно під ракетами і шахедами знаходяться.
Як тривога,постійно думаю,невже знов до нас.
Невже знов вікна повілітають і дах знесе в прямому і переносному значенні!
Найгірший сценарій в голові:що впаде на будинок.
Бо прилітає дійсно в радіусі 300 метрів.
Але зауважу що Київ великий,і десь у когось,навіть у більшості, чутно тільки не такі вже і близькі вибухи.
А якщо додати ,що трц забиті,бот сади,театри,багато людей реально на вулиці,то так,можно сказати ,що люди живуть.
Наприклад такі як я, в епіцентрі бойових дій можна сказати,то це грань між існуванням і життям
Сегодня не целуюсь• 18 апреля в 09:55
Когда в своем микрорайоне, я даже тревогу игнорирую, но мы уходим с ребенком с площадок возле школ и садиков, если баллистика. У меня безопасный микрорайон, сюда ничего не прилетало. В чужих местах я тревожусь, но с этой тревогой можно жить, она существенно не меняет моей жизни
Малявка ще та• 18 апреля в 10:13
Мабуть буде лонгрід, вибачайте
Вважаю що так, дійсно, повертатися, якщо ви вже виїхали дуже зарано. Ми також проживаємо в ’бойовому районі’(( це страшно. А те що багато хто пише що перестали ходити в укриття, то це такий собі ефект прийняття ситуації. Я по собі бачу. Страшно, гучно, але..вже буде як буде. Я змирилася. А ще багато тих, хто живе в спокійних районах, тому вони пишуть що живуть звичайним життям.
В мене на роботі колега є. Вона, коли мене бачила невиспану та замучену після ночі в укритті, весь час казала- я не розумію чого ти так боїшся, я взагалі ніколи нікуди не ходжу. Казала майже з осудом. Цього січня я заїхала до неї на район і побачила локацію. Звісно, при такому розташуванні і я б нікуди не ходила - будинок в ямі, з усіх боків закритий іншими будинками, другий поверх, імовірність ну дуже мала. Спробувала би вона пожити там, де літають шахеди над будинком, збивають кінджали та іншу балістику, будинок на відкритому просторі, близько 5 прильотів недалеко( тому, тут все індивідуально. Якщо хочете вертатися, дивіться конкретно ваш район, статистику прильотів, розташування будинку, бо постійно спати в укритті неможливо.
Щодо сина. В мене син-студент зі мною тут, невиїздний вік вже був на початок війни. Моя біль і страх. Скоро універ закінчується і що далі- мені страшно. При цьому він категорично не хоче виїжджати навіть якщо знімуть військовий стан та раптом дозволять. А я, окрім загрози життю, не бачу тут для нього перспектив взагалі. І дуже боюся що тварі можуть піти знов і нам ніколи не буде спокою.
Тому, якщо у вас є можливість влаштувати його там - не повертайте. Шукайте варіанти, чіпляйтеся за все можливе. Бо він повернувшись, не факт що захоче їхати знов туда
Дівка в намисті• 18 апреля в 10:55
Ответ дляМЧСница
Мені страшно було перші 3 місяці війни. Зараз просто живем своє життя
Давайте почнемо з того, який регіон?
Дівка в намисті• 18 апреля в 11:06
Ответ дляМочалкин блюз
Підтримую. Люди, які постійно живуть в очікуванні тривоги, вже мають зміни у психіці.
У сусідів впало щось важке на підлогу, в тебе перша думка: ’А що, була тривога?’.
На вулиці розвантажують товари для місцевих магазинчиків, кидають важке на асфальт - стоїть характерний грохіт. Перша думка: ’Приліт?’
При тому, що я не панікьор. Жодного разу не ходили в укриття і не лягаємо щоночі спати в коридорі. Бо за стільки років організм просто цього не витримає.
Але коли бахкає за вікном, виходимо в коридор.
Найближче передмістя правобережного Києва.
Що відчувають і як живуть люди в Сумах, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, Одесі, навіть страшно подумати.
Мексиканочка• 18 апреля в 11:07
Ответ дляФлюорография гуся
Ви не боїтесь що їх заберуть на війну ?
звісно боюсь, але вплинути на виїзд не можу, старшого сина і чоловіка тут самих не залишу та і менший не поїде без них.
МЧСница• 18 апреля в 11:11
Ответ дляДівка в намисті
Давайте почнемо з того, який регіон?
А яка різниця який регіон, якщо територія окупована. Окупація з 2014 року
Дівка в намисті• 18 апреля в 11:17
Ответ дляМЧСница
Ви одна із тих клоунес, які відмітились під моїм постом?
Реально не розумієте, що локація має значення? Жити в умовному Тернополі і Сумах, Харкові - зовсім немає різниці по відчуттях?
Не кривіть душею, ’просто живемо своє життя’.
Чупа-чупс• 18 апреля в 12:29
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну ви в такому районі живите мабудь , на Лук-ці , в інших зовсім не така ситуація , жодного прильоту
з 14го року в Донецьку були і є райони де кожен день біла , а протилежна частина міста і не чує цих прильотів
Не брешіть.
По Соломянці,Борщагівці,Оболоні і Познякам теж прилітало.НЕ БРЕШІТЬ
МЧСница• 18 апреля в 12:46
Ответ дляДівка в намисті
Удалено администрацией...