Кашпо• 18 апреля 2025
Що вас найбільше дратує у щоденній рутині з дитиною?
ПП-шница• 18 апреля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
мене триндець дратує дитяче ниття, усе інше я легко переживаю
Плюсую)
А я с Рио-де-Житомира!• 18 апреля 2025
Те що допомогають тільки коли з п´ятого разу і з восьмого поклону тільки тоді допоможе.
Коли вийшла з декрету то більше туди не хочу, а він дивується а чому? Коли починаю нагадувати як мені там жилося, дивується що такого не було. Було! Просто дуже зручно мати виборочну пам´ять і пам´ятати тільки те що вдобно, а відсутність допомоги і грошей то нічого страшного.
Тільки я вмію робити висновки з першого разу а тому справедливо вважаю що- спочатку треба назбирати достатньо грошей на 4 людей, а потім тільки думати про декрет.
ПП-шница• 18 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
день сурка
в принципе как и вся семейная жизнь
У мене до дитини не було з чоловіком дня сурка,нам було дуже комфортно разом і цікаво. І зараз коли бувають дні коли малий у садку,а у чоловіка вихідний,то відчуваю себе вільною людиною.
Карапулька• 18 апреля 2025
Є двоє дітей. 8 років і 7 місяців. Найстрашніше це онлайн школа. Решту можна пережити
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2025
Повторять все по 100 раз и подгонять.
Уроки, как не странно, люблю. Занимаюсь сама развивашками с 2х лет. Если бы не выкидывала пособия, то наверное ящика 3 бы набралось
мадамГрицацуева• 18 апреля 2025
Уроки, такое впечатление что как наказание мне - заново школьную программу проходить...
Готовить каждый день, невозможность уйти на больничный и просто полежать пару дней.
Истерики по мелочным поводам, типа не то одели в школу за 10 минут до урока, не то приготовили и т.п