Пописанная парта• 18 апреля 2025

Алергопроби в стоматології

Підкажіть, хто в темі, їх тепер не роблять в стоматології? Це якийсь новий протокол?
Дитині треба вирвати зуб. Стоматолог мені пояснить все у вівторок, чому вона буде робити таку пробу.
автор Пописанная парта • 18 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Меньш інформативні.
Я астматик, то вирвати зуб мудрості стоматолог погодився тільки тоді, коли принесла результати. Здавала кров з вени, це більш інформативно. І шукала приватну лабораторію, в якій роблять такі аналізи, бо в сінево, наприклад їх нема в прейскуранті.
Ще потрібно, щоб лікар сказав назву діючої речовини, на яку потрібно робити пробу.
В мене дитина втрачає свідомість при здачі аналізів.
Якийсь замкнутий круг 😥
Пліснявілий сир• 18 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Меньш інформативні.
В анестетику 3 речовини і кожна з них може дати алергію.
Пліснявілий сир• 18 апреля 2025
Ответ дляПописанная парта
В нас є тест Алекс зроблений 4 роки тому, підходить?
Алергія не постійна, сьогодні немає, а завтра є.
месяцкие• 19 апреля 2025
Ответ дляПописанная парта
Заборонили бо не інформативні чи небезпечні?
Не інформативні. До того ж справжніх випадків алергії не так багато. Більшість реакцій - судинні, серцеві.
месяцкие• 19 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Гребут везде.не встречала ни одной зубной, чтоб не грябали.а у меня зубы разлетайка, часто чиню
Не шкребуть вже ніде.
месяцкие• 19 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Меньш інформативні.
А алергія частіше не на діючу речовину, а на консерванти, парабени.
автор Пописанная парта • 19 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Зрозуміло. Значить ніяких проб не проводити виходить?
месяцкие• 19 апреля 2025
Ответ дляПописанная парта
Можна проводити на конкретні анестетики, а не на діючу речовину