Сиреневая цапля• 18 апреля 2025
Зламали телеграм, допоможіть
Дівчата, допоможіть, вже тиждень як зламали телеграм по моїй вині, так як я перейшла по ссилці та проголосувала. Тепер інший девайс сидить у моєму акаунті, і я не можу завершити сесію, так як він вже є головним. Все що я знайшла в ютубі, це встановити подвійну автентифікацію. Я встановила її, але тепер кожен раз щоб зайти в телеграм, мені потрібно ввести пароль з електронної почти. Але як тільки я заходжу в свій аккаунт, мене відразу викидає, так як той шахрай має право закінчити мою сесію. Я пробувала зайти і стати на той девайс, щоб закінчити його сесію, то пише, що я не маю прав, так як той девайс зайшов в мій аккаунт і впродовж тижня ні разу не виходив. Як я зрозуміла, якщо він вийде, то вже не зможе повторно зайти, тому що прийде код для входу на мій email. Питання, хто керує тим девайсом, робот чи людина? Як тільки я заходжу в свій аккаунт, чи вночі чи вдень, мені відразу викидає. Все що я бачила, вони розсилають повідомлення проголосувати. Якщо в мене контакт записаний з іменем, то вони починають повідомлення з привіт + імя. На інші контакти - просто привіт. Виходить, що там сидять справжні люди, але як вони можуть бути цілий тиждень 24/7? Я тут в лєнті відповіді не знайшла, допоможіть вернути свій аккаунт
Меломанка Маланка• 18 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я скрін приклала, тільки на англійській мові. Коли я на нього стаю, щоб вилалити, пише, що він головний, а я не маю право закінчити сесію. От через 15-20 секунд він закінчує мою сесію
За цей час поміняйте пароль
Сиреневая цапля
• 18 апреля 2025
Ответ дляШвидка Настя
у доньки так само було, але користувач інший був з росії, то пітер, то масква.... я встановила їй 2факт аутен-цію, десь місяці 2 ми так входили в тг, і врешті решт той у*обок пропав з сесій.
Ми теж не могли видалити його пристрій весь час і завершити сеанси, бо писало що його сеанс був головний...
А я зараз встановила 2 факт аут-цію, це значить, що він взагалі не виходить; тому що якщо вийде, то прийдеться йому через мою почту заходити. Але як так не виходити 2 місяці як у вас? І я перевірила, то в день лише десяток повідомлень розсилають, щоб проголосувати, гроші не вимагають. Яка в них ціль?
Сиреневая цапля
• 18 апреля 2025
Ответ дляДюймовочка
ви повинні чекати 24 години залогінені в акаунт.
сподіваюсь ви попередили свої контакти що це не ви розсилаєте?
якщо вони масово у відповідь посилатимуть його нах, то може швидше переключиться на щось інше :(
Як я можу 24 години бути залогінена, я заходжу, і 30-40 сек і мене помічають і викидають. І я думаю що це робот, тому що я цілодобово заходжу, мене ввдращу виявляє і викидає
Сиреневая цапля
• 18 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
За цей час поміняйте пароль
Для чого міняти пароль? Я його тільки встановила, і зайти можна лише ввівши пароль, який спершу приходить на мій емейл
Меломанка Маланка• 18 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Тоді чого він ще там, якщо ви поміняли пароль
Меломанка Маланка• 18 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Я заборонила телеграму надсилати мені повідомлення і дати доступ до контактів
Це бот