Светка-пипетка• 18 апреля в 22:23
Ви пофарбували писанки?
Я зробила лише 5 штучок, нам з чоловіком та котом вистачить) Діліться своїми.
ХвилювАллочка• 18 апреля в 22:26
Да. Дочка красила. А я вместо паски спекла коржи на торт. Завтра намажу кремом и будем в воскресенье есть
Кицюююня• 18 апреля в 22:29
Ответ дляПаспортний стіл
Ваш кіт їсть яйця?
У меня ест. Желток аж трясется😅
freedom_2015• 18 апреля в 22:30
Ответ дляПаспортний стіл
Ваш кіт їсть яйця?
в мене один з 3 обожнює їх ,Великдень то його улюблене свято .Від звуку чищення яєць у нього ейфорія
Дюйм оф о4ка• 18 апреля в 22:38
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мої разом з пасками
Напишите рецепт глазури, пжл
Магиня• 18 апреля в 22:42
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Мої разом з пасками
Блин, капец.... Хотела завтра украсить паски этими веточками и маршмелоу купила а соломку забыла
ТаПрямТам• 18 апреля в 22:42
В мене просто три варені яйця і одна покупна паска, ми не заморочуємось.
freedom_2015• 18 апреля в 22:44
Ответ дляТайТаке
В АТБ есть что то для покрасить яйца?
так ,але в нас дефіцит білі яйця
Моль Моллівна• 18 апреля в 22:44
Ответ дляМіс Всесвіт
фото
Поделитесь, как красили? Очень красиво получилось
Магиня• 18 апреля в 22:44
Ответ дляТаПрямТам
А у нас никто не ест вареные яйца, но крашу и украшаю я всегда много - потом люблю салаты делать.
Янгол в камуфляжі• 18 апреля в 22:47
Ответ дляДюйм оф о4ка
Напишите рецепт глазури, пжл
7 г желатину замочуєте в 2 ст л води. Тим часом 180г цукру з 4 ст л води грієте на вогні поки кристали цукру розійдуться. Кип´ятити не треба. Потім туди желатин, розмішуєте і збиваєте міксером в піну. Додаєте чайну ложку лимонного соку і ще трохи збиваєте. Намазуєие паски і вони пару годин сохнуть.