Светка-пипетка• 18 апреля 2025
Ви пофарбували писанки?
Я зробила лише 5 штучок, нам з чоловіком та котом вистачить) Діліться своїми.
Янгол в камуфляжі• 18 апреля 2025
Ответ дляМагиня
Блин, капец.... Хотела завтра украсить паски этими веточками и маршмелоу купила а соломку забыла
Завтра магазини ж працюють
Дюйм оф о4ка• 18 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
7 г желатину замочуєте в 2 ст л води. Тим часом 180г цукру з 4 ст л води грієте на вогні поки кристали цукру розійдуться. Кип´ятити не треба. Потім туди желатин, розмішуєте і збиваєте міксером в піну. Додаєте чайну ложку лимонного соку і ще трохи збиваєте. Намазуєие паски і вони пару годин сохнуть.
Я делала как то по этому рецепту, но трохи жидковато вышло. А у вас прям такие шапочки, супер! Попробую ещё раз. Спасибо.
Магиня• 18 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Завтра магазини ж працюють
Та я знаю, но мой план завтра не выходить из дома провалился.
Ещё и явно два раза придется идти бо забуду с первого раза
Ленивица-красавица• 18 апреля 2025
Автор, прошу прощения, но у Вас крашанки, а не писанки.
Писанки специальными писачками расписывают. А Вы просто покрасили.
Светка-пипетка
• 18 апреля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
А в церкви не ложите ничего?
Що саме?))
Заела_пластинка• 18 апреля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Що саме?))
Ну яйца в мешок с которым ходят
Светка-пипетка
• 18 апреля 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ну яйца в мешок с которым ходят
Ставлю, але ще рано збирати кошик
Дівчина заглядєніє• 18 апреля 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Нічо, до дубайської паски будуть фарбовані писанки з варених яєць. Великодня еклектика!)
Міс Всесвіт• 18 апреля 2025
Ответ дляМагиня
У меня завтра тоже такие планируются
Покажите завтра свои
Янгол в камуфляжі• 18 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я поки тільки 1, інші з дітьми - дуже простенькі.
Гарно! Довго розписували? Я писачком ніколи ще не розписувала писанки
Освічую темряву• 18 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А глазурь при нарезке паски не крошится, остается наверху?
Магиня• 18 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Покажите завтра свои
Конечно. Думаю завтра будет большая тема с пасками и яйцами
Міс Всесвіт• 18 апреля 2025
Ответ дляМагиня
Советчицы будут меряться пасками и яйцами 💪🏻
Міс Всесвіт• 18 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Поделитесь, как красили? Очень красиво получилось
Набор красителей для яиц покупала в Австрии, очень уж понравились эти цвета
ПадаюВреверансах• 18 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Це на скільки пасок цієї порції вистачило?
Янгол в камуфляжі• 18 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
У мене 3 великі і 2 малі. Ще на одну середгю лишилося
Дівчина заглядєніє• 18 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Оце справжня писанка, дуже гарна! Ви молодець! Далі будуть ще кращі!
Колись давно була в музеї Писанки в Коломиї, він тоді ще був екзотичним. Яка ж там гарна колекція! Скільки візерунків, які кольори!
Тектологиня 80lv• 18 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Долго варили? Одновременно яйца и каркаде бросили в воду?
Так, все одночасно. Варила хвилин 7 і потім ще хвилин 15 потримала. Колись довго тримала й не варила в каркаде - вийшли як динозаврячі 😂