Моська-слон• 18 апреля 2025
Скільки має стояти опара по рецепту Цвек та скільки настоювати родзинки на віскі
Ніколи не робила , дехто пише опара до 40 хвилин настоюється , хтось пише до 4,5 годин
Також цікавить як довго родзинки настоюєте і чи краще таки на віскі ? Чи на молоці ? Хто як робить ?
Проня_Прокоповна• 18 апреля 2025
Виски не было,замачивала в водке 25 минут,потом стекали в ситечке.Опара поднялась минут за 20
Домашня Зюзя• 18 апреля 2025
Родзинки в ромі настоюю, ставлю на ніч. Опару ставлю в тепле місце мінімум на 1 годину, вона повинна збільшитись в обʼємі в 4-5 разів. Але в мене свій рецепт, рецепт Цвек - не знаю
Неваляшкина• 18 апреля 2025
По цьому рецепту паски не робила, але взагалі скільки стоїть опара залежить наскільки тепло. Обʼєм має збільшитись десь в 3-4 рази, тоді можна добавляти інші інгредієнти і вимішувати, десь 30-40 хвилин приблизно і є.
Якщо прохолодно, вмикаю комфорку і миску з опарою ставлю на сусідню.
Не їм після шостої• 18 апреля 2025
Тісто буде липнути до рук, але чим довше мусите, тим воно буде більш піддатливе.
Моська-слон
• 18 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
А можна трохи духовку ледве ледве нагріти і туди опару засунути ?
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Можете свій рецепт скинути ? Це в мене на ранок план
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Якщо електро думаю так, бо в мене газ, так не підходе)
Хлебіопічка по такому принципу і працює, трохи гріється тен, коли тісто підіймає
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Не до мене питання, але пораджу дуже цей рецепт
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3704460
Спробувала, і дуже приємно здивована.
Ніжна, смачна, волога паска. І робити дуже легко. Тільки що час на постояти, робила на ніч.
Зараз нова порція в холодильнику стоїть)
Спробувала, і дуже приємно здивована.
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Спробувала, і дуже приємно здивована.
Клас , дякую
Шкода що не знала раніше про цей рецепт , поставила б на ніч
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Спробувала, і дуже приємно здивована.
А ви родзинки як вимочуєте? Ром, вода ? Чи довго вони так мають стояти ? Бо в рецепті не пишеться
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Спробувала, і дуже приємно здивована.
Зроблю по цьому рецепту , дуже дякую , якраз сир домашній є жирний
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
В теплій воді замовчувала хвилин на 20, перед додаванням в тісто пересипала борошном.
Також я не додавала куркуму як в рецепті, люблю класичний смак як у бабусь був наших, без алкоголю, цукатів та іншого.
А Ви вже робіть на свій смак)
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
А Ви вже робіть на свій смак)
А ви цедру додавали ? У вас десь в 2-2,5 рази тісто піднялось в холодильнику ? Ви скільки тісто настоювали в хололильнику? 12 годин як в рецепті? Чи менше ?
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Так, десь в 2 рази. Цедру не додавала. І не перекладала в пакет, лишила в великій мисці і закрила плівкою. 10 годин в холодильнику тримала сьогодні, в четвер 12, різниці я не бачу, тому думаю година-2 не принципово. Автор рецепта теж про це писала.
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Дякую! Мабуть теж годин 10 потримаю , щоб сильно пізно не пекти їх
Можете показати фото своїх пасочок ? Це в мене дебют , хвилююсь
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Ще в духовці, як допечуться покажу.
Минула партія роздана друзям та дітям)
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Ось тільки з духовки. Вийшло 6 штук таких з повної порції тіста. Форми діаметром 13см. Тіста наповнила 1/3 форми
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Супер , файні
Ось так моє тісто виглядає через 7 годин в холодильнику , перша фотка як було , друга в холодильнику як через 7 годин , не розумію чи нормально сходить це тісто
Коли дістаєте з холодильнику то просто при кімнатній температурі стоїть годину ? Думаю може опалення включити і коло батарей поставити , може так краще буде ? Ще питання коли додам родзинки і тоді автор пише , що сильно вимісити тісто , ви дійсно сильно його вимішуєте?
Бо в інших рецептах пишуть не дуже вимішувати
Ой як хвилююче це вперше
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Супер , файні
Ой як хвилююче це вперше
Не хвилюйтесь, все має вийти.
Не прям дуже вимішувала, але щоб Ізюм рівномірно розподілився. Руки змащувала олією. Це робила після того, як тісто вже постояло годину у кімнаті.
Вмикала плиту, та ставила поряд щоб швидше було
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Не хвилюйтесь, все має вийти.
Дякую!А як вам здається не замало воно виросло ? Чи воно не має стати прям набагато більше ніж було ?
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Не хвилюйтесь, все має вийти.
Ще хотіла запитати яку глазур робите ? Свекруха збиває білки з цукром і тоді ще запікається цю глазур 5 хв з паскою , а дехто читаю не запікає , теж не знаю як його вірно
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Не хвилюйтесь, все має вийти.
Ще хотіла запитати , тоді коли дістали тісто з хололильника , то його треба розкрити , щоб воно розкрите було , чи в пакеті так і лишаємо ?
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Я лишала в мисці, як і стояло в холодильнику.
Глазур покупну роблю, ту що з білком збивається. Вона сама застигає. В духовці мабуть просто швидше, бо ця застигає з вечора аж на ранок
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
А рушник так в лишаєте на мисці?
Моська-слон
• 19 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
В мене такі вийшли , думаю чи не пере пекла їх
Але вже як буде ) сподіваюсь добрі будуть
Боялась не допекти
Наступного разу але буде досвід , бо так тяжко як ні разу не робив цього і не приймав участь
Боялась не допекти
Неваляшкина• 19 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Боялась не допекти
В мене такі світлі, бо газова стара духовка, низ підгорає, верх світлий, то не переймайтесь.
Головне що вийшли) а на наступний рік вже боятись не будете і будуть ще кращі.
Гарного свята і мирного неба)
Моська-слон
• 20 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Гарного свята і мирного неба)
Дякую! Навзаєм ! Хочу вже ранок і спробувати, що вийшло
Моська-слон
• 21 апреля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Гарного свята і мирного неба)
Паски вийшли , дякую , що скинули рецепт