Пишущаяся• Изменено 18 апреля в 23:05
Чому я така? Не можу заспокоїтися, так соромно..
Аж плакати хочеться. Чому я така жлобиха?! Як це побороти? Чому я така?
Поговоріть зі мною..
Здається я себе зараз з´їм цими думками..
Сьогодні день народження в сина, запросили друга, я нагодувала їжі, замовила торт.
Кажу: їжте добре та підемо в розважальний центр , вони поїли, пішли..
Бігали, до мене підбігали лише води попити. Потім, вже говорю, що через 30 хв йдемо додому. І тут мій син говорить мам,купи щось поїсти, дуже хочеться. Але для мене там дороге меню. Кажу,прийдемо додому і поїсте. Він ще раз попросив, я купила картоплю фрі, і знаєте що вчудила, Одну на двох!!! Де я була в той момент і про що думала я не знаю. Такий сором!🙄 Вонизїли, пограли ще пів години і пішли додому. Вдома я їм грію їжу, і тут дзвонить мама друга і просить щоб він йшов додому. Мені так соромно, поклала йому два шматочки піци і шматок торту з собою, відвела додому.
А тут син говорить: він мені подарував 500 грн. І тут мене взагалі накрило..
Чому я така жлобиха! Чому не купила фрі кожному? чи морозива можна було. Таке враження що десь літала..
От як тепер себе вибачити.
Дитина йшла на день народження, з подарунком, і тут таке жлобство.
Чоловік мене також насварив, сказав: ти що взагалі не думала ні про що, як так можна?
Як побороти в собі це все? Як не робити такого в житті?
Ще ж дитина прийшла додому і розповіла що я нічого не купила там..
Хоча я оплатила вхід+ ігри. Але не погодувала там..
Поговоріть зі мною..
От як тепер себе вибачити.
Щира українка• 18 апреля в 23:06
Всё нормально. Не будьте как я лохом, постоянно не жалею для чужих детей.
Щира українка• 18 апреля в 23:07
Ответ дляПишущаяся
Комусь рука лице, але в мене прям паніка всередині..
Мы были пару дней назад. Там только вход был 350 грн.
Вы сколько заплатили?
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:07
Ответ дляЩира українка
Вы сколько заплатили?
400 вхід+ 200 за ігри
Щира українка• 18 апреля в 23:07
Ответ дляПишущаяся
400 вхід+ 200 за ігри
Ну и всё. Домашняя еда это тоже расходы. Всё нормально
Смешнюча• 18 апреля в 23:07
Автор, ну з´їли одну на двох, нічого страшного. Дома ж була їжа. Все норм. Діти про це навряд думають.
сказочное_Бали• 18 апреля в 23:08
Ответ дляПишущаяся
Вы просто переволновались. Ничего страшного не произошло от того, что дети не объелись жареной картошкой
Щастя-здоровля• 18 апреля в 23:08
Ответ дляПишущаяся
Якщо у вас обмежений бюджет це нормально, прогуляти можна багато. Якщо могли спокійно собі дозволити, то Зробите висновки. Я сама така. Найважче вибачати собі. Треба вчитися відпускати. Це виснажує.
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:09
Ответ дляАлина-1240
Автор, деньги это просто деньги.нельзя еду жлобить
Я це вже вдома так подумала. Ну витратила б ще 200-300 грн, не вмерла б мабуть. Але погортавши те меню, сиділа в шоці від цін😕
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:10
Ответ дляСмешнюча
Так і син сказав, що він навіть і не подумав би ображатися, так то так..
Алина-1240• 18 апреля в 23:10
Ответ дляПишущаяся
А теперь представте себя-пришли на праздник и даже еды нет)))
Мона_Лиса• 18 апреля в 23:11
Ответ дляПишущаяся
Ви просто перехвилювались. Це відхідняк ) не партесь.
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:13
Ответ дляМона_Лиса
Мабуть дійсно хвилювання, сьогодні зранку на кухні весь час, і потратилася на продукти звісно. Але ж там інша атмосфера, всі їдять і їм хочеться.. а тут мама жлоб ..
интайм_не_предлагать• 18 апреля в 23:13
Автор перш за все заспокойтеся зараз
Що зроблено - то зроблено.
Вашій дитині і вашій родині потрібна спокійна мама. Подихайте , заспокойтеся. Нічого критичного не сталося
Скажіть : а зараз, тобто далі - ви щось можете щось зробити щоб виправити у якомусь сенсі цю ситуацію? Які варіанти є? Якщо є.
Ще раз: нічого критичного не сталося. Всі живі. Всі роблять помилки рано чи пізно. Все буде добре
Що зроблено - то зроблено.
Невгамовна шахиня• 18 апреля в 23:13
Ответ дляПишущаяся
Ну слухайте, якщо у час дохід 100+ то це проблема, якщо ви живете скромно, то це логічно не потратити все
ЯниЯ• 18 апреля в 23:14
Ответ дляПишущаяся
Вот вам скучно живется. Было б за что переживать. Вы жлобов еще не видели
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:15
Ответ дляMinny
Так вы же покормили детей дома, что не так
От голодного обморока друг сына не упал, родители бывают разные, и дети поверьте это всё воспринимают по другому. Забейте, что вы так себя накрутили
Дійсно, лежу а мене колоте, чоловік розсердився за це. Не хоче навіть чути про це. Так йому неприємно це.
Думаю вже нехай завтра син його ще покличе, морозива куплю їм, чи я вже не знаю як бути..
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:16
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Автор перш за все заспокойтеся зараз
Що зроблено - то зроблено.
Дякую Вам
интайм_не_предлагать• 18 апреля в 23:16
Ответ дляПишущаяся
Від чого саме вас колоте?
Шо чоловік насварив? Через що найбільше переживаєте?
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:16
Ответ дляНевгамовна шахиня
Нас 4 в сім´ї,працює лише чоловік
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:18
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Від чого саме вас колоте?
Через те, що дитина та можливо не доїла чи образилася що нічого не купили. Чоловік бачить що мене це хвилює тепер.
Та_все_ок_будет• 18 апреля в 23:18
Ответ дляПишущаяся
То чого він не дав більше грошей, аби ви могли витрачатися?
Мабуть, ваша економія не просто так розвинулась?
интайм_не_предлагать• 18 апреля в 23:18
Ответ дляПишущаяся
Нас 4 в сім´ї,працює лише чоловік
Автор критичного нічого немає. Ще раз спокійно, послідовно і не поспішаючи перечитайте коменти дівчат тут - ніхто вам критичного нічого не сказав тут. Спробуйте сприйняти написане дівчатами тілом, впустіть їхні слова в душу.
Бо вони праві.
Трагедії чи драми ніякої немає зовсім.
Бо вони праві.
Трагедії чи драми ніякої немає зовсім.
интайм_не_предлагать• 18 апреля в 23:21
Ви трошки сама як дитина реагуєте. Дуже багато емоцій.
Спробуйте сприйняти ситуацію спокійно, як доросла людина . Подивіться на неї з іншого кута - вам дівчата про погляд з інших кутів і писали тут
Пишущаяся
• 18 апреля в 23:21
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я сама все економлю, позподіляю бюджет я,і коштів дійсно багато на що не вистачає. Він кошти не ховає. Але в мені мабуть проявилося тут жлобство а не економія.