Кондуктор маршрутки• 18 апреля 2025
Поведінка чужих дітей до своєї
Дівчата і хлоп´ята. Трапилась ситуація, хочу почути вашу думку, чи правильно я зробила.
Сьогодні прийшли гості до моєї матусі. У мене є син 5 місяців, прийшла жіночка і в неї дочка 7 років.
Дитина прийшовши додому до нас, полетіла в кімнату до малого. Як в себе вдома. У сина сьогодні щось сльози, драконився, ця дівчинка прийшла-А давай іґрать с нім? Кладі єго вот сюда! (Показує на коврик) кажу- він плаче, яке гратись?
Ок... Потім бере іграшки його, цокотить у нього поміж очей, цей плакати знов давай, кажу- не треба, йому не приємно, і забираю плавно іграшку.
Потім- А ідьом на улицу с лялєй! Кажу- він зараз буде спати!
Вона тут х*як накриває його одіялом, кажу- на вулиці жара, не треба, це не лялька, не треба так поводити себе з ним.
Вона така- о а што єта? І до мого нічника космонавта.
Кажу- мені чоловік подарував щоб ми з сином кайфували вечорами
Вона хватає давай в розетку тикати, кажу- обережніше.
Я поки взяла включила його(відвернулась буквально секунд 25-30), цікаво ж думаю їй, малий лежав на ліжкові біля мене по середині, думала міняти памперс, вона його бере, підіймає, не правильно, не спитавши, голову назад закинув малий, да не різко але сам факт... Я як гарконула кажу-ВИЙШЛА ВОН, НЕ ТРОГАЙ ДИТИНУ, ще раз його тронеш відірвало руки! Не дай бог навредиш! Питай хоча б!
вона побігла до мами цієї своєї жалуватись те що -Тьотя накрічала! Слава богу швидко після цього звалили з мого дому.
П.с. да да, дитина, але ж можна запитати було?
Курочка-чубаточка• 19 апреля 2025
А вот мне интересно , всем , кто накинулся на автора , норм , если их 5 месячного ребенка схватит на руки 7 летний ребенок ? Все будут стоять и смотреть ? Ждать , пока ребенка уронят ? Только не рассказывайте мне , что никогда ни разу , ни на секунду не выпускали детей из поля зрения , потому что в реальной жизни это невозможно .
Цветочница• 19 апреля 2025
Ответ дляЛо Шарик
А ви вихована? В вашем возрасте да не в состоянии объяснить 7ми летней где границы в гостях и куда нельзя заходить, где личное пространство и личные вещи, причем доступным и цивилизованным языком? Мрак просто
Со своим чудом тоже так будете?
А может это должна сделать мама девочки? Где и что в этот момент делала она?
Автор не должна воспитывать чужих детей
Просто каралева• 19 апреля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Знаєте, є така приказка, виховуйте своїх дітей вдома, а в гості приводьте вихованих. Автор просто розгубилась і не чекала такої невихованості від досить дорослої дитини. І якщо ви не помітили, то дитині робилося безліч зауважень, реакції нуль. Так, можна було не кричати, а мовчки виштовхати за двері і дитину, і мамку.
Звісно, діти це як віник-поставив у кутку і буде стояти. Мама 7 річноі дитини мала контролювати дитину свою, але так як найбільш уразлива 5 місячна дитина, то найбільше має слідкувати мама меншої дитини.
Навіщо взагалі звати гостей маючи дитину?
Тим паче з проблемами і з нервовою мамою.
Я ж і кажу, що виставити зразу, не запрошувати, безліч варіантів, але не кричати таким чином. Вона ж не просто забрала дитину і крикнула»не чіпай, чи поклади, чи що ти робиш «
Вона сказала, що відірве руки. Це вже перебір
Просто каралева• 19 апреля 2025
Ответ дляМексиканочка
Цікаво, а як вашій 7-річці хтось у вашій присутності може сказати, що відірве руки, адже ви ж слідкуєте за нею і не допускаєте нічого подібного, як 7-річка автора?
Чи все ж не слідкуєте, а лише готові ’відірвати голову’, коли хамло малолітнє отримує цілком слушне попередження?
По-перше, я з своєю не ходжу в гості до малих дітей і їх мамок, мені там не цікаво.
По-друге я не кличку і гості чужих людей, маючи вдома малу дитину з відставанням у розвитку.
Я як доросла людина і мама не у відповідальність за дитину. Якщо я знаю, що хтось буде поряд з дитиною малого віку, собакою, з кашлем, герпесом чи має звичку лізти з поцілунками до малих дітей то я маю зробити так, щоб унеможливити контакт з моєю 5 місячною дитиною.крапка. Бо якщо щось станеться, то розгрібати мені наслідки. Це позиція дорослої людини. Я прекрасно знаю і бачу що є мами яким пофігу що роблять іхні діти в гостях чи на вулиці, вони не звертають увагу навііть якщо іхнє чадо бʼє інших дітей. Але у автора дівчинка нічого поганого не зробила. Взяла на руки. Ну крикнула б поклади і не чіпай. Все. Чому автор за 5 місяців досі не зрозуміла, що дитину навіть на секунду не можна залишити без уваги, коли вона не всвоєму ліжечку? Бо інфантилка. Тому вона і гарчить на дітей і робить їх винними.
Коли вона так само покладе дитину на ліжко і піде в ванну за серветками для дупці, дитина впаде і буде шишка, хто буде винний? Автор має зробити висновки а не сперечатися.
Ні за холодну воду• 19 апреля 2025
Автор, вам вже написаши, що поведінка дівчинки доволі типова, й ви виснажені.
На майбутнє, не очікуйте від дітей до років 10 самосвідомості і рефлексії. Задавайте тон гри та правила. В вашому випадку, вам достатньо було запропонувати конкретну гру дівчинці, щоб з вашими і її нервами було все ок. Наприклад, поміняти разом підгузок. Чи попросити показати малюнки в книжці і розповісти.
Такої ситуації можна було б легко уникнути, але це за умови вашої психо-емоційної стабільності. Чесно, зверніть увагу на себе, вам точно не завадить відпочинок.
Курочка-чубаточка• 19 апреля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
В случае автора достаточно было бы , чтобы мама девочки предупредила ее , что младенцев нельзя тыкать игрушками в лоб , хватать на руки и укрывать одеялом без разрешения , потому что это живой ребенок , а не кукла . И именно мама девочки должна была следить за своей дочерью , задавать тон игры , развлекать ее и тоак далее .
Злива інформації• 19 апреля 2025
Я бы вообще не подпускала 7- летнего ребёнка к своему 5 месячному и не пустила бы её в комнату к ребёнку.
Може ще третю?• 19 апреля 2025
Автор, Вы просто не умеете отстаивать личные границы и границы своего ребенка. Это для Вас урок. Вот эта маленькая девочка Вас и научила.
Вы должны были изначально ей говорить ’нельзя, этого не делай, я не разрешаю’. Она бы и не делала. А так она делала - а Вы молча наблюдали удивляясь.
Вот она и ’шла дальше’.
В дальнейшем сразу же присекайте.
И кричать на нее необязательно было. Достаточно было сразу присекать.
Ничего, со временем научитесь.
Дети часто нарушают границы, для них это нормально, они не соображают.
Но Вы как взрослая должны соображать.
Вот она и ’шла дальше’.
В дальнейшем сразу же присекайте.
Ничего, со временем научитесь.
Но Вы как взрослая должны соображать.
Може ще третю?• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та не суть на якому говорить, я сама суржиком балакаю, то все фігня, цитую просто дитина максимально невихована
Таких детей очень много. Просто учитесь изначально отстаивать свои границы и границы своего ребенка.
Аноним ФЕЯ• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Воооот, саме так і я думаю
Если девочка до этого не сталкивалась с младенцами и нет домашних животных, то могла просто не осознаваться, что можно, а что нельзя. Особо её вины в этом нет, для неё это просто живая кукла. Почему её мать (или бабушка, кто там с ней был) - не объяснили ей, как себя вести - не удивительно. Почитайте форум, тут полно волшебных, и эти люди живут среди нас.
Ваша ’вина’ - очерчивайте границы сразу, чужие дети непредсказуемы и чему их учили или не научили, вы знать не можете. Поэтому - в вашем доме и с вашим ребенком - должны быть четкие понятные правила, которые нужно озвучить сразу. То, что наорали - неприятно, но не критично. Сделайте выводы, и в следующий раз будете готовы.
Може ще третю?• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тримають, але брала вона його з лежачого положення як ляльку під руки, голова назад відкинулась
Что значит брала? Вы сидели и молча смотрели на это? Почему не запретили, не забрали?
К моему ребенку бы не подошёл чужой ребенок без моего разрешения. Почему с Вашим можно делать что угодно?
Здесь не вина девочки, а именно Ваша вина. Вы не умеете отстаивать личные границы.
Може ще третю?• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тут навіть не в дитині діло, в матері її яка 0 реакції, і те що я гаркнула на дитину бо злякалась за свою
Таких мам тьма, к сожалению. Просто учитесь култьтурно, но четко отстаивать своего ребенка. В данном случае это Ваша задача.
Меня в свое время тоже поражали такие мамы, которые ’ноль на массу’.
Аноним ФЕЯ• 19 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Автор, все ви правильно зробили. Дитина в 7 років вже прекрасно розуміє що можна, а що не можна. В мене племінники і в них і думки ніколи не було без дозволу лізти до моєї дитини. І в моєї дитини ніколи не було думки лізти без дозволу до немовлят. Як би так вчинили з моєю дитиною, то теж би наорала. А як би мамка претензії висловила, то і на неї б наорала, бо треба дитину виховувати і розповідати, що можна, що не можна
Дивують тітоньки, що пишуть що це норм поведінка семирічної дитини. Взяти чуже немовля без дозволу то трешак.
Согласна с вами, но только это вина родителей девочки. Её родители должны были научить, сама по себе она откуда узнает правила поведения 🤷 В 7 лет, если дома нет животных и раньше она не видела младенцев - она и не знает, как правильно с ними обращаться. У детей ещё нет опыта и возможности анализировать ситуацию, да и с эмпатией пока не очень. Она может ребенка воспринимать как куклу, если родители не объяснили другое.
Автору нужно не надеяться на чужое воспитание и восприятие чужого ребенка, а сразу очерчивать границы.
Боневтікла• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так моя бубочка маленька, а дівчинка могла б запитати, або не лізти до нього, хоча б не брати його в руки старатись
Просто наступного разу кажете мамі, що малюк буде спати, і нехай ваша донечка побуде з вами і все
неДоЖиру• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Сподіваюсь ні, бо якщо в гості будемо десь йти то попереджати і тримати біля себе буду свою лялю. Криє звісно, а якщо б впав? В мене не 10 дітей, щоб давати лялям погратись, як не живими лялями
Вы мне напомнили одну дамочку в поликлинике. Надо было узнать могу ли подойти завтра с одними документами, я была без детей. Попросила зайти с людьми чтобы не было конфликта, что без очереди. А она мне в ответ: ’у нас же ляля’. Как по мне, это тупость и селькуватость. Ляля, не трогай, выйди... писец, люди притрушенные на детях. Валяться с ребёнком целый день в кровати, и трястись над ним как квочка.
неДоЖиру• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
И да, он у вас и так упадёт. Раз 2 минимум.
неДоЖиру• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
За свою дитину так, відірву не тільки руки, і не тільки українською, мова тут взагалі ні до чого, чисто цитата
Так и вам оторвут за чужого ребёнка. Вы же не одна в этом мире с ребёнком. Сразу готовьтесь в лесу гулять, на площадках все такие же волшебные...
woman Warrior• 19 апреля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Якщо б авторка була морально-дорослою, то вона б з легкістю керувала поведінкою 7-річної дитини. Не конкуруючи з нею на її рівні.
Та нормально б слідкувала за своєю.
Я, наприклад, не розумію як та дівчинка могла швидко вхопити малюка коли мама поряд.
Та нормально б слідкувала за своєю.
С автором все в порядке.
Как и с теми мамами,у которых дети и под присмотром улетают с диванов с пеленальных столиков.Почьи у каждой есть такая история,минута дела,а мы не роботы.
Все с лёгкостью всем руководят,пока это касается других,а не своей жизни.
В интернете вообще все руководители в белых пальто.Поголовно.
woman Warrior• 19 апреля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Правильно зробила, що кричала, що відірве руки?
Да
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Зато автор не-монстр на чистом украинском угрожала оторвать руки ребенку.
ничего, такие как автор, хорошо получают за это в жизни, и ей обязательно прилетит.
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
В мене 1 дитина, і я за нього дуже боюсь. А тут на мою територію прийшла ліва людина яка активна, і робить те чого по суті не можна на мій розсуд. Ну типу- альоу, запитай!
Удалено администрацией...
woman Warrior• 19 апреля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
Очевидно и логично,что с неадекватами любого возраста будут говорить соответственно,раз мама не учит,научат другие.
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
нормальная мать просто возьмет на руки и не даст хватать своего ребенка, и при этом спокойно объяснит, что это не игрушка.
Курочка-чубаточка• 19 апреля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
И поэтому автор должна давать своего ребенка всем детям , чтобы они играли им , как куклой ?
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляwoman Warrior
совершенно верно. Девочка вела себя адекватно для своего возраста, а автор - нет. Так что автор выгребет и не раз за свою неадекватность.
Курочка-чубаточка• 19 апреля 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Нормальная объяснит своей семилетней дочери , что ребенок - не игрушка .
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
если ей что-то не нравится, взяла свою бубочку и отошла. Или пошла гулять. Гостей пригласила ее мать в свой дом. Когда автор на свою квартиру заработает, то там забаррикадируется и будет сидеть, нянчить свою бубочку до бубочкиного 40-летия.
Вам телефонограмма• 19 апреля 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
матери девочки не было рядом. И девочка ничего страшного ребенку не делала, только попробовала взять.