Кондуктор маршрутки• 18 апреля в 23:04

Поведінка чужих дітей до своєї

Дівчата і хлоп´ята. Трапилась ситуація, хочу почути вашу думку, чи правильно я зробила.
Сьогодні прийшли гості до моєї матусі. У мене є син 5 місяців, прийшла жіночка і в неї дочка 7 років.
Дитина прийшовши додому до нас, полетіла в кімнату до малого. Як в себе вдома. У сина сьогодні щось сльози, драконився, ця дівчинка прийшла-А давай іґрать с нім? Кладі єго вот сюда! (Показує на коврик) кажу- він плаче, яке гратись?
Ок... Потім бере іграшки його, цокотить у нього поміж очей, цей плакати знов давай, кажу- не треба, йому не приємно, і забираю плавно іграшку.
Потім- А ідьом на улицу с лялєй! Кажу- він зараз буде спати!
Вона тут х*як накриває його одіялом, кажу- на вулиці жара, не треба, це не лялька, не треба так поводити себе з ним.
Вона така- о а што єта? І до мого нічника космонавта.
Кажу- мені чоловік подарував щоб ми з сином кайфували вечорами
Вона хватає давай в розетку тикати, кажу- обережніше.
Я поки взяла включила його(відвернулась буквально секунд 25-30), цікаво ж думаю їй, малий лежав на ліжкові біля мене по середині, думала міняти памперс, вона його бере, підіймає, не правильно, не спитавши, голову назад закинув малий, да не різко але сам факт... Я як гарконула кажу-ВИЙШЛА ВОН, НЕ ТРОГАЙ ДИТИНУ, ще раз його тронеш відірвало руки! Не дай бог навредиш! Питай хоча б!
вона побігла до мами цієї своєї жалуватись те що -Тьотя накрічала! Слава богу швидко після цього звалили з мого дому.
П.с. да да, дитина, але ж можна запитати було?
Просто каралева• 19 апреля в 02:06
Питань до 7 річної дитини нуль.
Питання до вас-чому ви не сказали, що до дитини в кімнату не можна?
І до мами 7 річки.
І ще, якби моїй 7 річці хтось сказав що відірве руки, я б вже відірвала голову.
Це ваша проблема, що ви залишили дитину на дивані і та інша її взяла на руки-ви могли б взяти дитину на руки і включати нічник. Так само дитина могла сам впасти чи зповзти.
Я можу впевнено сказати, що через два роки ви будете разом ходити в пісочницю і не ділитися вашими іграшками і казати, щось типу «ми прийшли, ми пішли, ми граємося, ми не ділимлся іграшками».
У вас тривожність і вам потрібна допомога.
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 02:07
Ответ дляПліснявілий сир
От кинемо вже то пережовувати. Просто послухайте добру пораду від колеги по ’поспішайках’. Зробіть висновки. І до того, як вийдете у великий світ, натренеруйтесь мати очі на спині і запасні руки. Бо чужих дітей ви не переробити, батьків тим більш, а у вас одна дитина. І, якщо реально щось піде не так, то жити з тим тільки вам.
Дякую, це корисно знати, буду старатись❤
Зараз стараюсь як можу, але лялька перша, тому стрес сильний, хочеться зараз йому не нашкодити
Просто каралева• 19 апреля в 02:12
Ответ дляКондуктор маршрутки
За свою дитину так, відірву не тільки руки, і не тільки українською, мова тут взагалі ні до чого, чисто цитата
Ой боже, царапку взяли на руки.
Ви неадекватна якась.
Всі ми були нервові, на гормонах. Але чогось ваша дитина золота, а чужій руки вирву. Самій ок? Не боїтесь, що вашій також хтось руки відірве? Чи ви впевнеіні, що ваша буде іншою?
сЛАдКОежКА• 19 апреля в 02:15
Молодая тревожная мама пятимесячного ребенка с 11 часов вечера и до начала третьего ночи непрерывно сражается за свою ляльку в интернете.
Очень правдоподобно.
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 02:16
Ответ дляПросто каралева
Питань до 7 річної дитини нуль.
І до мами 7 річки.
В кімнату можна, по суті. Він не спав, але готувались. Переодягались.
Не правильно мамі ставите питання, чому саме таке формулювання примінили до її дитини? Не запитали? Не із-за її виховання?
Йдеш в гості- відкрий свого рота і скажи що -питай, веди себе нормально.
Чи коли її чадо впустить моє, мені теж сидіти і в носі ковирятись? Чесно, перемантулила б маму потім дитину, але ж не перемантулила. Бо не впав. І це НЕ Є ОКЕЙ лізти до чужої дитини і це залежить тільки від виховання, і активності дитини від часті. І буде дитина 10 раз активна, але вихована, вона всі іграшки перелапає, але буде питати чи можна, і малого замучає, але тільки з дозволу. А іграшками буде вирішувати ділитись чи ні мій син, бо це його будуть речі, не мої, не якогось там Васі з двору, а його і вирішувати буде він. Ви ж не даєте якійсь сусідці умовній виносити вашу сумочку, або труси? Ні? От в я думаю що ні. Якщо дасте- будь-ласка вашу вибір
Дама-мадама• 19 апреля в 02:16
Ответ дляОливьЕЖечка
Ото вас криє думаєте ваша ляля 5місячна така не буде в 7 років?
Ви зовсім не розумієте різницю у віці 5 місяців від народження і 7 років? Чого це автора криє? Вона повинна була терпіти рольову гру чужої дитини, на перекір своєї?
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 02:20
Ответ дляПросто каралева
Ой боже, царапку взяли на руки.
Ви неадекватна якась.
Тому що рот маю, сказати своїй- не можна. А не сидіти жерти цуукерочки з кофьой, поки моя дитина буде творити в гостях дічь, коли їй роблять зауваження. Царапинка чи ні- якщо у вас безсмертні діти та хоч з народження відправляйте на конях їздити, а я ясно давала зрозуміти що нєфіг до моєї дитини лізти, тикати іграшки, кутати і поводитись як з іграшкою, нахабно, різко ще й підіймати. Дуже дитина 7 років втримає на витягнутих руках 6,600 кг? Впустить, що тоді? От вам і царапинки
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 02:21
Ответ длясЛАдКОежКА
Очень правдоподобно.
Спить, нічний сон, вже кормила попутно, чи в мене якісь кордони тут не сидіти?
Просто каралева• 19 апреля в 02:28
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви недогледіли. Це ваша відповідальність.
Раз ви така тривожна, то і закривайте двері і не випускайте дитину з рук, чи не пускайте чужих дітей. Але ви не маєте права так говорити доч ужої дитини. Ви мали взяти дитину на руки, а не класти поряд з 7 річкою.
Навіть якби вона впустила дитину, то відповідальність на вас.

Так, коли моя дитина була мала, я брала її на руки і я показувала іншим дітям дитину. Потім я несла дитину у ліжечко і всім голосно казала, що в спальню ніхто не заходить.
Я також була тривожною, але я ніколи не дозволяла собі нічого подібного до чужих дітей, бо вони діти, більші за розміром, але нетямущі діти. І повірте, вас попереду чекає багато різногт і якщо ви буде так реагувати, то буде погано.
Дитина може і з ліжка впасти, бо виявиться що вона почала повзати, потім перелазити через своє ліжечко і це все стрес і нерви. Але чужа дитина нічого поганого вашій не зробила, а ви чужій дитині зробили. І руки вирвати треба вам. Ви могли вирвати з рук дитину, забрати, злякатися але не казати такі речі 7 річній дитині. Я впевнена, що коли ваша дитина підросте і ви будете так само себе поводити, то інші батьки вам вкажуть ваш напрям і може покажуть.
Бо дитину і штовхатимуть, і іграшки вириватимуть і лопаткою по голові битимуть, пісок в очі і все інше і якщо ви будете казати подібні речі іншим дітям, то вам кабзда буде.
woman Warrior• 19 апреля в 02:34
Ответ дляSo_so
Зато автор не-монстр на чистом украинском угрожала оторвать руки ребенку.
Я б и голову оторвала все равно пустая,
Ели б моего ребенка в 5 месяцев так подняли бы.Да и вообше бы руки протянули к нему, меня не спросив.
woman Warrior• 19 апреля в 02:35
Ответ дляПоросенка
А потом спрашивают откуда берутся яжематери
Это не о том.
Это безопасность и реальная угроза здоровью и жизни.
Вроде бы понятно отличие.
Просто каралева• 19 апреля в 02:36
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор, я вас підтримую, ви ще довго терпіли. Але я бачу тут зібралися мамки, які приводять дітей в гості і забувають про них, далі ті діти, то прблема хазяїв. Невихована мати і дитина така сама.
Автор не мала терпіти взагалі. Вона мала не пускати до дитини і все. А от грубити чужій дитині не мала права. Вона сама залишила дитину в небезпечній ситуації-типу памперс міняти поруч з непосидючою чужою дитиною.
Від такої дитини на секунду не можна відвернутися і тим паче відходити, якщо вона на сповивальному столику чи де інде без захисних бортів. З таким успіхом, дитина може сама з ліжка впасти.
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 02:40
Ответ дляПросто каралева

Те що він буде +- з однолітками ок, коли вже зможе за себе постояти ок. Діти є діти-ок. Але не потрібно робити янголів, ні з моїх ні з чужих. І в мене буде рот сказати своїй дитині-не лізь. А не не реагувати-ніяк. Ненавиджу оце ’це ж дитина’. Був тут чудовий приклад від жіночки- як навчити переходити дорогу що зелений це норм так то роблять, А як поводити себе в гостях так всі забивають болт’ так безумовно вина є на мені, так як і на мамі і на невихованій дитині. Основна б була на мені якщо б щось сталось. Але коли сплавляють тобі своє чадо у якого шило в сраці, не чує нічого, ти не реагуєш, то як по іншому? Звичайно забрала потім, гаркнула, і зачинилась. Але чомусь до того сиділа попутно переодягаючи свого і приділяючи увагу рандомній яку бачу 2 раз в житті бо ’біля мами не цікаво’
woman Warrior• 19 апреля в 02:49
Автор, успокойтесь и сделайте выводы.
Лично я не вижу в вас я не яжемамки , ни тревожной матери.
нормальная реация на неадекватное поведение детей в чужом доме, на дикарей, сколько бы им не быо лет.
Сколько тут было тем об игрушках, а границах, о маугли в песочницах, так никто не церемонился в выражениях по отношению к таковым.
Это элементарно-в чужом доме спрашивать.
И хватать грудных детей как игрушку с полки, хотя о чужих игрушках тоже спрашивают.
Я понимаю, что вы не ожидали и не сориенировались..
Закуйовджена життям• 19 апреля в 03:14
Пиши исчо
Мексиканочка• 19 апреля в 05:37
Ответ дляSo_so
Якщо описане правда, то дивно як вона їх не відірвала. Бо лізти до чужого немовля не можна нікому. І дитина в 7 років те має розуміти.
Юлия 0811• 19 апреля в 05:42
У 7 років це вже адекватна розумна дитина. У мене син 7 років, 2 клас і я не уявляю його однокласниць, які б так поводились. Поведінка на років 4-5, аж ніяк не 7. Реакція мами нормальна, бусінка не розуміє слова ні, а якби не втримала дитину.
Мексиканочка• 19 апреля в 05:48
Ответ дляПросто каралева
Питань до 7 річної дитини нуль.
І до мами 7 річки.
Цікаво, а як вашій 7-річці хтось у вашій присутності може сказати, що відірве руки, адже ви ж слідкуєте за нею і не допускаєте нічого подібного, як 7-річка автора?
Чи все ж не слідкуєте, а лише готові ’відірвати голову’, коли хамло малолітнє отримує цілком слушне попередження?
13чудоСВЕТА• 19 апреля в 07:06
Ответ дляПросто каралева
Питань до 7 річної дитини нуль.
І до мами 7 річки.
Питання до мам: 7річку треба виховувати, а втору треба було одразу вигнати 7річку
13чудоСВЕТА• 19 апреля в 07:07
Ответ длясЛАдКОежКА
Очень правдоподобно.
Своїх дітей треба виховувати
Кили и Манджаро• 19 апреля в 07:09
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тут навіть не в дитині діло, в матері її яка 0 реакції, і те що я гаркнула на дитину бо злякалась за свою
З опису складається враження, що це саме у ВАС нестандартна поведінка.
Ви себе поводили не як доросла людина, яка вміє керувати обставинами.
А як дитина. В якої хочуть забрати іграшку на дитячому майданчику.
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 07:45
Ответ дляКили и Манджаро
Подивилась би на вас в такій ситуації
Крем для арбуза• 19 апреля в 07:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
То на вашого і не будуть так орати, бо ви виховуєте, а не він біжить в спальню до дитини, в хаті де був 1 раз, це був 2й, бере все що трапляється під руку тикати малому бо ’ой ляля’, а потім брати на руки без дозволу. Ви в гостях- ваша дитина себе поводить не ок, ви б заїхали? А якщо б ваша дитина впустила? Бо моя вже добрих 6,600 важить, нормально б було? А якщо б зламала, а скільки ситуацій з тим що череп розбитий? Я б тоді вас і вашу дитину б переламала б навпіл.
Почему вы не смотрите за своим ребенком? У меня маленький сын и внучке почти год, так вот я их и на секунду без присмотра не оставляю.

Ну вот в вашем ответе снова вы воюете с ребенком, а надо разбираться с родителями.
из желе я• 19 апреля в 08:28
Есть такие дети, не воспитанные, беспардонные, тупые. Им говоришь, а они свое гнут и ничего не слышат, что им говорят. Ну, судя по реакции советчиц, у многих такие.
Вам, автор, надо было изначально не пускать ребенка, как поняли, что он такой. Накричали, ничего страшного, там мама девочки хитросделанная, освободилась от ребенка за Ваш счет. Возможно, она и говорила дочери, что мол пойдем там ляля, поиграешь... Поэтому девочка так и вела себя.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:38
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та не суть на якому говорить, я сама суржиком балакаю, то все фігня, цитую просто дитина максимально невихована
Зате у вас тепер приклад, як правильно виховувати дитину, щоб ваш синочок такий не був в 7 років.
Спойлер - буде.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:40
Ответ дляКондуктор маршрутки
В мене 1 дитина, і я за нього дуже боюсь. А тут на мою територію прийшла ліва людина яка активна, і робить те чого по суті не можна на мій розсуд. Ну типу- альоу, запитай!
Стоп. Територія не ваша. Ви самі ннаписали - приїхали в гості.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:43
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну це 50/50 і? Люди не мають права замарюватись? А сон перервами? А ну то ж фігня
У вас роздвоєння особистості?
Розтроєння вірніше. Приїхали в гості, але дім мій. З дитиною 24/7, по дому 24/7, але з мамою 50/50.
Як це у вас логічно працює?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:47
Ответ дляКондуктор маршрутки
Може, не буду спорити, як показали так і брала, руку під всю спину і голову (щоб був хребет по руці)
Тобто те що ви, доросла жінка, яка з цією дитиною п´ять місяців щодня, брати правильно дитину не вмієте і це ок. А 7-рісна дитина, яка перший раз бачить малявку не вміє брати - то жах і кошмар.
Так, авторе?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:49
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та мені пофіг на мову, як би вона не говорила суті не міняє
Навіщо ви тоді так сковеркали репліки?
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 08:51
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як мені писати це коли так звучало? А клавіатура тільки українська😃
Наприклад так:
Дівчинка захотіла взяти дитину, і взяла неправильно, поки я не бачила. А потім хотіла ще...
Взагалі без цитат.