Чи подобається поєднання колторів? Ті, що показую з палітри- то спальня і дитяча, вифарбована полоса- коридор, кухня, зал.текстиль поруч- світліші штори, темніший диван
Джага Джага• 19 апреля в 07:56
Надто багато сірого або надто багато білого або виражено яскравого не дуже добре для дому.Для дому мають бути кольори типу такого дерева або світло коричниве та коричниве.Що б ви вдома відпочивали а не мучились.А те що внушили людям сучасні дизайнери,вони самі нічого не знають.Біла може бути стеля,відкоси,можливо двері.Сірого можна додати в ванну або в тубзік.А так здебільшого в крартирі мають бути спокійні тона для того що б в дома ви були спокійними і що б ви відпочивали.А чорнота і сірість (надто зелене та яскраво салатове,або максимально рожеве або червоне це теж мінус) не способствує відпочинку а тільки депресії.Просто не потрібно впадати ні в які крайнощі і тоді ви вдома будете відпочивати і заспокоюватися.
Джага Джага• 19 апреля в 08:03
Вибір кольору, не менш важливий для правильного побудування дому ні ж сам вибір місця і квартири.Кольори грають дуже велику роль.Запам´ятайте це собі що б правильно облаштувати свій дім.І не слухайте ніяких сучасних дизайнерів, бо вони нічого не сображають, а просто копіюють одне в одного якісь речі при, тому що самі ні в чому не розбираються і нічого не знають.Лофт, наприклад це взагалі жесть, завжди будете психологічно в ауті в такій хаті.І це при тому,що зараз лофт набуває все більшої популярності.
a.ostroverh• 19 апреля в 08:04
Я не люблю серый
Но в целом - да
Я бы правда текстиль серый не брала, это уже слишком, или хотя бы шторы делала какие-то с фактурой
Потому что рискуете получить абсолютно плоский интерьер
И выкрасы лучше делать именно в тех комнатах где они будут, потому что может выйти не так, как сейчас на фотках
Но в целом - да
Джага Джага• 19 апреля в 08:15
Сірий і чорний, це щось не позитивне явно, це траур або депресія.Лофт це якась грубість і агресія (сам стиль).Кому це потрібно в дома,там де ви збираєтеся відпочивати?.Білий - це лікарня,весь час давить на мозги(дуже вимазується не практично),рожевий (для притрушених дівчат з нарушеною психікою),яскраво салатовий і яскраво помаранчивий (такий що б сліпило очі),це ніяка психіка довго не витримає.В інтерєрі в дома мають переважати теплі тона - персиковий,бежевий,під дерево,дерево,трошки білого - стеля,двері за бажанням.І будете в дома відпочивати.І ніякого лофту, чорного і сірого,ніякого металу.Звісно якщо ви не психопат.
Джага Джага• 19 апреля в 08:22
Ответ дляPlushaa
Ой, ну вам сейчас понаписывают. Депрессия. Раз вы выбрали такие цвета, серый диван и серые шторы, наверное же вы хотели серое. Сочетается норм.
При чому тут понаписують?Ми розглядаємо питання з научної (якщо вам зручніше з психологічної) точки зору і підбираємо для автора кольори що б вона найкраще могла відпочивати в дома і що б в квартирі в неї був затишок а не аут і винос мозгів.Що б в дома можна було відпочити а не весь час напрягатись.
Я не люблю серый в жилье. Пол года у нас и так туман серость и нет солнца. И каким бы красивым не был оттенок, я бы не использовала его в жилье вообще, ни в одной комнате.
Но еще, по поводу вопроса - цветопередача у всех экранов разная, как и настройка теплоты экрана, каждый из нас будет видеть немного другие цвета.
Lor111etta• 19 апреля в 10:08
Ответ дляcandy07
фото
Я не спец,але якогось зеленого мені тут захотілось.
Наприклад,штормів і килима
bespe4na_mavpa• 19 апреля в 11:47
Я не буду писать про цвета, каждому комфортно в разных интерьерах, у меня вообще спальня с антрацитовыми стенами и для меня кайф, но вам выше правильно написали про плоскость интерьера, выбор текстиля у вас неудачный, добавьте фактуры
Ответ дляДжага Джага
Сірий може бути різний. Мені подобаються світло сірі тона, білі, молочні. Проте ненавиджу колір дерева, мені наче в сауні чи на Закарпатті.