Ондатрова шуба• 19 апреля в 20:52
Реставрація дивана
Ви би погодились згаяти тканину з дивана і є два варіанти:
Здати в хівчистку
попрати
І знов обтягнути диван?
Здати в хівчистку
попрати
І знов обтягнути диван?
Срочнокпсихологу• 19 апреля в 20:57
Если диван действительно хороший, подходит и менять не хочется\нет возможности, то да
Сейчас делаем ремонт, ищем мебель. Дизайнеры предлагали диван за 900 тысяч), мы отказались. Пошли сами искать и не можем пока ничего подходящего найти
Ондатрова шуба
• 19 апреля в 20:59
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я тоже ничего не могут найти, но у меня бюджет значительно ниже
А_мій_самий_самий• 19 апреля в 20:59
Якщо хімчистка, то може краще почистити без зняття тканини, є ж різні професійні засоби, техніка. Прати б не ризикнула, великий об´єм, невідомо як відреагує тканина
Ондатрова шуба
• 19 апреля в 21:00
Ответ дляА_мій_самий_самий
Там все равно нужно менять наполнитель
Эта_Шикарна)• 19 апреля в 21:00
У меня дивану 25 лет, каждые 10 полностью перетягиваю, включая пружины. Просто у меня основа натуральный брус.
Огірок та Помідорчик• 19 апреля в 21:02
совет для тех, у кого кожаная белая мебель - нашатырь и мыльная стружка - идеально чистит.
СпайдерВумен• 19 апреля в 21:09
Ответ дляСрочнокпсихологу
За 800 тис можу вам запропонувати
Срочнокпсихологу• 19 апреля в 21:10
Ответ дляСпайдерВумен
За 800 тис можу вам запропонувати
А за 700 не?
Міс Всесвіт• 19 апреля в 21:43
После стирки ткань может ’сесть’.Я меняла поролон в диване и стирала оббивку.Потом было проблематично на место ее приделать))
ЛюбимаЯНЬ• 20 апреля в 00:52
Для чистки тканини дивана рекомендую домашній засіб: 1 л кипʼяченої води +2ст.л. соди +4ст.л. перекису водню, розмішати, невелику за діаметром кришку від каструлі огорнути серветкою з мікрофібри, зафіксувати зверху, і , вмокаючи в засіб, почистити поверхню круговими рухами. Сьогодні спробувала, дійсно гарно відчищає, при цьому не намочується сильно тканина і поролон під нею, а бортики кришки її злегка труть ребром через серветку, не пошкоджуючи