Кашпо• Изменено 19 апреля 2025
Ваша думка з приводу родини
Зустрічаються з хлопцем. Гарний, добрий, прайює. Я з міста. Він з маленького села. Моя родина має бізнес, трохи власної нерухомості, машини. Батько не п´є, мати теж. Працюють. Ще й дітям допомагають,а не навпаки. З його боку батько алкаш, брат вживає наркотики,потрапляє у кримінальні історії. Мати працює, з окупованих територій. Він допомагає мамі, брату, гроші в них вкладає. В нього за душою немає нічого. Але він веде здоровий спосіб життя, розвивається, старається рости соціально. Чи варто з ним будувати стосунки? Я дуже переживаю, що в майбутньому будемо працювати на його родину, допомагати матеріально.
Самохвалова• 19 апреля 2025
Навіщо допомагати брату? Він же з кримвналом і наркотиками пов´язаний, у нього гроші і так повинні бути
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляСамохвалова
Вживає наркотики, і потрапив до кримінальної історії, де треба адвокат і все інше. А не тещо ви подумали
Самохвалова• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
То це не ’пов´язаний з наркотиками і криміналом’)))
Полюю на дрони• 19 апреля 2025
Ответ дляЗапасная спина
всю эту симейку будете тянуть вы!)
а потом и семейку брата, когда начнет плодиться
doula_natali• 19 апреля 2025
Якщо ваш страх в тому що будете постійно вкладатися грошима у його родину то поговоріть з хлопцем про це і вирішіть. Якщо він хоче весь дохід вкладати в свою родину а ви ні то мабуть вам не по дорозі бо це буде тема вічних суперечок . Але якщо ви можете домовитися про якусь конкретну суму яка і йому ок і вам то це буде гарним варіантом .
Запасная спина• 19 апреля 2025
составьте брачный контракт и пусть муж помогает им со свой зарплаты... которую платить ему (ну скорее всего) придётся все-равно вам!)
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ для100%
Ані слова про те , чи кохаєте ви його
Про кохання мови наразі немає. Я вже в таке не дуже вірю. Перше дурне кохання вже було. Я дивлюсь на людина і що він робить для мене, як відноситься. Є симпатія
Ananasprotivogaz• 19 апреля 2025
А какая разница какая там семья? Важно какой этот парень. Семейку всегда можно послать подальше
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляПолюю на дрони
что лично вам он дает, как ухаживает и заботится?
Він веде себе по відношенню до мене добре, жодного погано слова. Старається дарити подарунки, піклуватись
Полюю на дрони• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
какие именно подарки и как именно заботится?
Харчовий тріль• 19 апреля 2025
Тобто ви хвилюєтесь за те, що допомагає він, а не за те, що допомагають вам?
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляПолюю на дрони
Кафе, ресторани, просто так іноді гроші кидає. Квіти мені, мамі дарує. Вислуховує мене, хвилюється. Підтримував морально, ємоційно
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Я все написала у пості. Я хвилююсь, що його родина мінусова і туди прийдеться вкладати, замість того щоб вкладати в свою нову родину, в себе в свою жінку, в розвиток, тобто у плюс
Полюю на дрони• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
посмотрела бы дальше, что будет, розовые очки не надевать, просто наблюдать, и аккуратно расспрашивать, что думает насчет дальнейшей жизни этого брата
Мовчу, але хочу• 19 апреля 2025
Добре, що всі такі працьовиті) Батьки мають бізнес і ще й працюють, ти ба!))
Гарний вихід, суботній тролю)
Навіть коли починаються стосунки у дітей з більш- менш нормальних, з одиним доходом сімей бувають такі казуси через 5-10 років... у мене так було. Починали як нормально, а потім мій чоловік тягнув 3 сімї і фінансово, і морально постійно вирішував їх проблеми. Якщо ваш уже впрягся вирішувати - то все, ці інстинкти захисника не пропадуть ( хіба дуже розчарується , і не скоро). Такі сімї паразитують на комусь одному, на кому получилось. Потім він під пресом або зіпється, або ноги відкине від роботи, або вам на шию сяде (батькам вашим). Тут звичайно може з хлопа бути діло, але треба тримати дистанцію, в замуж не скакати, квартирки не купляти і дітей не спішити. Краще почекати, щоб він чогось сам добився. Він по опису дуже сирий.
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Гарний вихід, суботній тролю)
А що бізнес це не праця??? Троль тут ви, або вам вже все це мерещиться
Чи ви думає бізнес ,це ліг на диван і гроші на карту капають?
Мовчу, але хочу• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
А ви не мінусова? Батьки досі допомагають
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
В нас взаємна родинна допомога. Якщо вам так цікаво. Але все йде у плюс, гроші не зливаються в нікуди
Харчовий тріль• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Якщо ви розглядаєте модель шлюбу, де чоловік повністю забезпечує родину, а дружина немає доходів, то варто хвилюватися. Оскільки варіант, що добрий чоловік допомагатиме фінансово своїм родичам цілком реальний
Полюю на дрони• 19 апреля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
она женщина и тянуть на себе семью не обязана!
Кашпо
• 19 апреля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Ні, я не розглядаю такий варіант. Я вчуся у виші. Планую рости по кар´єрі. З дітьми не спішу. Теж матеріально буду вкладатися в майбутню родину
Мовчу, але хочу• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Ваш хлопець свою родину не покине. І жінку собі нормальну знайде. І буде щасливим.
А ви шукайте далі, хто вам ваш сімейний бізнес приплюсує)
Харчовий тріль• 19 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Тобто на сьогодні у вас нічого і у нього нічого. Ви хочете, щоб у нього вже все було? чи намагаєтесь вгадати якими будуть відносини і чи варто витрачати час? Якщо у питаннях шлюбу на першому місці не кохання, то варто шукати іншого кандидата, бо у цьому ви сумніваєтесь