Тишком нишком• 19 апреля в 21:59

Прокипʼятила чайник з лимонною кислотою

Бо кіптяви було дохріна і вона була аж помаранчева. Так кіптява відвалилася разом з покриттям всередині чайника. Воно таке чорне, тепер лущиться і відвалюється. Чайнику гайки?
автор Тишком нишком • 19 апреля в 22:09
Ответ дляТрусиковед
Я в орендовану квартиру собі воду замовляю. Ніякого накипу і відпалих «запчастин від чайника» не маю :)
Я купую баклашки, не замовляю. Замовлена мені гірка і противна. В баклашках є хороша.
Черный Ловелас• 19 апреля в 22:10
Ответ дляПухнасті штани
дешман - это за 50 грн?

вот эти чайники сделаны из нержавейки
куда еще дешевле?
Да что то типа того.
автор Тишком нишком • 19 апреля в 22:10
Ответ длядожену і ощасливлю
Дайте фото. Оцтем посттійно очищую, все ок
Оцет в мене ту кіптяву не брав. І жодний засіб теж.
Трусиковед• 19 апреля в 22:11
Ответ дляТишком нишком
У мене великі баклажки Аляска. Не гірка. Використовую для готування та чаю. Але чисто попити купуємо паки 1,5 літрових бутлів Моршинської. Чогось більше заходить )
ДелайКак_Я• 19 апреля в 22:11
Ответ дляТишком нишком
Так може то іржа була після окислення?
автор Тишком нишком • 19 апреля в 22:11
Ответ дляПухнасті штани
дешман - это за 50 грн?

вот эти чайники сделаны из нержавейки
куда еще дешевле?
В мене чайник на газову плиту, забула сказати)
Украиночка• 19 апреля в 22:11
Ответ дляЧерный Ловелас
Это с передачи Поле чудес
А зачем вы тянете этот пендец сюда? Она и сейчас идёт, там не выносят наших пленных в студию?
Черный Ловелас• 19 апреля в 22:12
Ответ дляТишком нишком
Если б чайник был с настоящей нержавейки ниче б ему не было а то явно китайское фуфло, отнесите на мусор завтра.
автор Тишком нишком • 19 апреля в 22:12
Ответ дляДелайКак_Я
Так може то іржа була після окислення?
Після того, як відвалилось покриття моментально почав іржавіти… по ходу йому всьо…
автор Тишком нишком • 19 апреля в 22:14
Ответ дляТрусиковед
Я беру Природне джерело, або Карпатську джерельну. Вона мені смачна. В бутилках іноді беру Бювєт.
Свекруня• 19 апреля в 23:59
Ответ дляЧерный Ловелас
Бывает дешман в авроре мне попадался. И люди гребли его.
Тоже такую херню купила, после лимонки почернел, хотя всю жизнь другие чайники кипятила и норм было
Свекруня• 20 апреля в 00:00
Ответ дляПухнасті штани
дешман - это за 50 грн?

вот эти чайники сделаны из нержавейки
куда еще дешевле?
Вот эта хрень у меня и почернела от лимонки
Лизочек• 20 апреля в 00:32
Ответ дляТишком нишком
Купите новый, не травите себя
Тра Ля Ля• 20 апреля в 00:33
Ответ дляТишком нишком
Накип. Кіптява. Від жорсткої води.
Від води накип. Кіптява від вогню, диму
Гладиолус• 20 апреля в 10:21
Ответ дляТишком нишком
В орендовану квартиру - ніт) для того, щоб попити є фільтр-глечик.
Жесть. Вам для власного здоров´я шкода тисячі грн за те, що потім заберете із собою?
автор Тишком нишком • 20 апреля в 13:11
Ответ дляГладиолус
Та воно не тисячу гривень коштує. Система фільтрації десь близько 1000 доларів і більше, і ой не факт, що буде сенс її забирати після експлуатації тут.
Гладиолус• 20 апреля в 13:12
Ответ дляТишком нишком
Я про новий чайник
автор Тишком нишком • 20 апреля в 13:46
Ответ дляГладиолус
Я про новий чайник
Так і я не про новий чайник) я про систему фільтрації відповідала. новий чайник куплю без проблем)