Простоваля• 19 апреля в 22:56

Як же класно жити без сирен.

Боже, я вже навіть не памʼятаю як це. Цікаво, чи доживемо ми до того життя, яке буде в спокої і без сирен, щоб ми постійно не дивились куди і що летить, щоб звечора лягли спати и прокинулись в спокої зранку. І не бігли до тих новин… Як це воно, жити так…
Сумчатая кошка• 19 апреля в 22:57
А где это без них?
Пенек Возмездия• 19 апреля в 22:57
Виїхавша, чи шо?
автор Простоваля • 19 апреля в 22:58
Ні, я в Україні. ну поки що БПЛА не летять, ракети також. В моїх новинах спокійно поки що.
Живчик-счастливчик• 19 апреля в 22:58
Наверное, классно, у нас в 21.30 только выключилась
Просто Фіфа• 19 апреля в 22:58
Приїзжайте в Польщу, якщо у вас дітки
Чую сирени тільки по телефону, при розмові з батьками
автор Простоваля • 19 апреля в 22:58
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А яка область ?
Вкуси мене• 19 апреля в 22:58
Ответ дляПенек Возмездия
Виїхавша, чи шо?
Правильно казати новоєвропейка/канадійка/американка.
Крошка Енот• 19 апреля в 22:58
Ответ дляПенек Возмездия
Виїхавша, чи шо?
У нас в городе с 18.00 нет сирен. Птички прилетели с юга. Боюсь 21 апреля с 00.00
Джага Джага• 19 апреля в 22:59
Валюша, я вже сам забув що я колись жив без війни.
автор Простоваля • 19 апреля в 22:59
Ответ дляПросто Фіфа
Приїзжайте в Польщу, якщо у вас дітки
Дякую, я вже жила два роки в іншій країні. Трохи більше року назад повернулась. Не хочу більше. Я хочу жити у себе вдома, зі своєю родиною, але в спокою і без сирен.
автор Простоваля • 19 апреля в 22:59
Ответ дляКрошка Енот
И у нас
Живчик-счастливчик• 19 апреля в 23:00
Ответ дляПростоваля
А яка область ?
г. Днепр
Молчунья• 19 апреля в 23:00
Да, классно, у меня в Украине под домом они. Мука просто беспрерывно как приезжаю. Но когда уезжаю, тоже на автомате сообщения смотрю
Молчунья• 19 апреля в 23:01
Ответ дляЖивчик-счастливчик
г. Днепр
Они в Днепре хоть когда-то не гудят? Только отключаются, опять взвывают
автор Простоваля • 19 апреля в 23:02
Ответ дляЖивчик-счастливчик
г. Днепр
Та то ж було щось незрозуміле. Сирена була, але ні ракет нічого іншого не було.
Я з Кривого Рогу )
Пенек Возмездия• 19 апреля в 23:03
Ответ дляКрошка Енот
В нас годину тому була.
Наездница• 19 апреля в 23:03
Ответ дляСумчатая кошка
А где это без них?
В моєму селі в Карпатах.
Живчик-счастливчик• 19 апреля в 23:03
Ответ дляМолчунья
Ой, ну бывают дни, когда часов до 3 дня нет, дети даже в укрытие в школе не ходят, ну после такого затишья сами понимаете что происходит
автор Простоваля • 19 апреля в 23:03
Ну дивіться, в такий час, зазвичай, всі публіки вже розриваюсь, що табунами мопеди летять. А зараз незвична тиша… нічого не летить … ТТТ
Пенек Возмездия• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПростоваля
Так перемир´я ж.
Джага Джага• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПенек Возмездия
Так перемир´я ж.
Значіть перемиря.Ура.
автор Простоваля • 19 апреля в 23:04
Ответ дляПенек Возмездия
Так перемир´я ж.
І я ж про що. Як же класно. От би так завжди жити 😭
Паспортний стіл• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПросто Фіфа
Приїзжайте в Польщу, якщо у вас дітки
в польше работать нужно. лучше уж в германию
Живчик-счастливчик• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПростоваля
Я з Кривого Рогу )
Угроза баллистики вроде же была, я уже не вникаю)) О, земляки))
автор Простоваля • 19 апреля в 23:05
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну вот именно, что угроза, а самой баллистики не было )) и ничего не было )) Слава Богу )
Сумчатая кошка• 19 апреля в 23:05
Ответ дляПростоваля
Була тривога і не одна сьогодні
Живчик-счастливчик• 19 апреля в 23:05
Ответ дляПростоваля
Такое ощущение, что мы и не жили по-другому никогда…. И это очень печально
Джага Джага• 19 апреля в 23:05
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Війна яка йде 3-4 роки не можна завершити за 1 хвилину,навіть якщо президенти дали накази зупиняти бойові дії.
Так точно!• 19 апреля в 23:06
Ответ дляПростоваля
Навіть у Києві сьогодні вже двічі було. Що коїться в Сумах чи Харкові - навіть уявляти не хочу.
Джага Джага• 19 апреля в 23:06
Ответ дляСумчатая кошка
Була тривога і не одна сьогодні
Обявили що перемиря від 18 години сьогоднішнього дня.Ви не чули?