Простоваля• 19 апреля в 22:56

Як же класно жити без сирен.

Боже, я вже навіть не памʼятаю як це. Цікаво, чи доживемо ми до того життя, яке буде в спокої і без сирен, щоб ми постійно не дивились куди і що летить, щоб звечора лягли спати и прокинулись в спокої зранку. І не бігли до тих новин… Як це воно, жити так…
автор Простоваля • 19 апреля в 23:54
Ответ дляGvenna
То ви з Кривого Рогу
У мене звідти кохання колишнє. Минуло вже років 15, а ми як війна почалась, пишемо іноді одне одному після прильотів ти як. Він в 22 пропонував допомогу з заселенням якби я вирішила туди їхати.
Вулиця подбельского, не знаю може інша назва зараз.
Так 🫶🏻.
Ой, добре, що Ви не поїхали, зараз тут дуже неспокійно. Сподіваюсь, Ви зараз в безпечнішому місті.
автор Простоваля • 19 апреля в 23:56
Ответ дляGvenna
То ви з Кривого Рогу
Подбельского це зовсім поряд с тим прильотом, де загинуло багато дітей 04.04
Gvenna• 19 апреля в 23:56
Ответ дляПростоваля
Так 🫶🏻.
Ну, то тут, то там. Конкретно зараз в Карпатах. За тиждень буду в Харкові. Вірніше, в основному буду під Харковом, бо атмосфера мені там зараз не дуже, ну видно буде.
Подвійна веселка• 20 апреля в 00:07
Ответ дляПростоваля
І я ж про що. Як же класно. От би так завжди жити 😭
Ой, ты боже мой
Из Кривого Рога так верить в хуйловское перемирие, что аж тему сразу после отбоя очередной тревоги открыть. Очень правдоподобно...

Вы хоть бы в ночь перед Воскресением сделали перерыв в набросах на вентилятор.
Не нужен нам ваш худой мир, кацапы. Не ну жен.
автор Простоваля • 20 апреля в 00:08
Ответ дляПодвійна веселка
Ой, ты боже мой

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Подвійна веселка• 20 апреля в 00:09
Ответ дляСумчатая кошка
Була тривога і не одна сьогодні
Ну, откуда автору знать, какие и где были тревоги? Он даже не в Украине.
автор Простоваля • 20 апреля в 00:09
Ответ дляПодвійна веселка
😂😂😂 а где ?!
автор Простоваля • 20 апреля в 00:10
Ответ дляПодвійна веселка
Ось вам скрін моїх чатів з мого телеграму 😁
автор Простоваля • 20 апреля в 00:11
Ответ дляПодвійна веселка
Анонім Перший• 20 апреля в 00:18
Ответ дляНаездница
В моєму селі в Карпатах.
Ви там народилися і виросли?
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:20
Я так живу у Запоріжжі. Не відслідковую куди і що летить, сирен взагалі не помічаю - вони фоном майже постійно. Мені вони що є, що нема.
автор Простоваля • 20 апреля в 00:22
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я так не можу… Весь час переживаю за дітей. Не дай Бог летить балістика на нас в мене починається мандраж і аж холодним потом накриває.
НеКонец-Света• 20 апреля в 00:22
Ответ дляПростоваля
Ні, я в Україні. ну поки що БПЛА не летять, ракети також. В моїх новинах спокійно поки що.
Хм, я у місті, який тут називають одним із найбільш безпечних...ага.
І то було дві тривоги, якраз ввечері, коли люди паски йдуть святити.
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:22
Ответ дляПростоваля
У вас напевно рідко вони, тому і незвично.
Ms. Dolly• 20 апреля в 00:23
Ответ дляПростоваля
Тому що хуйло об´явив режим тиші до 21 числа у зв´язку зі святом. Як не дивно, поки тихо
автор Простоваля • 20 апреля в 00:24
Ответ дляСолоденька цукОрка
Рідко ?) я ж з Кривого Рогу )
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:24
Ответ дляПенек Возмездия
Так перемир´я ж.
А в нас немає чомусь ніякого перемир´я. Та ніхто і не думав, що воно може бути
автор Простоваля • 20 апреля в 00:29
Ответ дляСолоденька цукОрка
А з якого ви міста ?
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:29
Ответ дляПростоваля
А з якого ви міста ?
Запоріжжя
автор Простоваля • 20 апреля в 00:30
Ответ дляСолоденька цукОрка
Запоріжжя
У Вас зараз теж тривога? ((
Нічого наче не пишуть
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:30
Ответ дляПростоваля
А ви не памʼятаєте, випадково, в минулому році була тиша на Великдень ?
навпаки, як і на всі свята більш масовані обстріли
автор Простоваля • 20 апреля в 00:31
Ответ дляСолоденька цукОрка
Жах…. Тримайтесь 🫶🏻❤️ Як вже вони заї…
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:36
Ответ дляПростоваля
У Вас зараз теж тривога? ((
Нічого наче не пишуть
Ось нещодавно була. І вдень були, і після 18:00 декілька теж.
БезникаЯ• 20 апреля в 00:44
Живу в Одессе. На сирены, честно говоря, внимания уже не обращаю. Они меня не раздражают и не нервируют. Новости тоже уже почти не читаю. Разве что местный чат - узнать что летит и куда именно. Вот когда что-то летит, немного напряжно (после недавних событий в других городах). Но и то не всегда. Смотря что летит. Регулярно наблюдаю в окне все это светопреставление и по-моему у меня даже сформировалась адреналиновая зависимость..Когда долго тишина, тянет услышать снова эти бахи🙄 Как-то так.. Но непосредственно сирена меня мало трогает уже.
КоролеВешна• 20 апреля в 00:45
Ответ дляВкуси мене
Правильно казати новоєвропейка/канадійка/американка.
ох і плющить
КоролеВешна• 20 апреля в 00:51
Ответ дляДжага Джага
Буде.
угу....буде... хуйло дало наказ своїй орді до 9мая вийти на кордон Дніпропетровської області. Якраз і ’перемир’я’, щоб підтягнути логістику і запаси поближче, бо наші не будуть нищити ще на підходах
КоролеВешна• 20 апреля в 00:52
Ответ дляТаракашечка
Согласна. Всё зависит от одного человека к сожалению....
Как не прискорбно, но надо соглашаться с его условиями
Кайфовое ощущение, когда ничего не угрожает
щось зашвидко палитесь, тоньше треба))))
КоролеВешна• 20 апреля в 00:53
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Человека?
от бачите, такий маленький нЬюанс, а так видав свого автора
Солоденька цукОрка• 20 апреля в 00:58
Пес Патрон• 20 апреля в 01:04
Ответ дляКоролеВешна
А что там не так ?