Простоваля• 19 апреля в 22:56
Як же класно жити без сирен.
Боже, я вже навіть не памʼятаю як це. Цікаво, чи доживемо ми до того життя, яке буде в спокої і без сирен, щоб ми постійно не дивились куди і що летить, щоб звечора лягли спати и прокинулись в спокої зранку. І не бігли до тих новин… Як це воно, жити так…

Простоваля
• 19 апреля в 23:34
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я до сих пор помню звук первого обстрела в 5:15 утра. Звук, который никогда раньше не слышала вживую. Мозг отказывался принимать
Аналогічно. Это утро останется в памяти на всю жизнь у каждого украинца… Его уже никак не стереть из памяти. У каждого это было свое страшное утро, но запомнят его все. Я в деталях прям помню.

Простоваля
• 19 апреля в 23:36
Ответ дляНу шо не так?
Авторе, ті самі відчуття. 4-й рік в постійній напрузі, в останній час взагалі 24/7. Аж не віриться, нічого не летить, один день нормального життя з минулого ...
Так.. І здавалося б, кажу собі: лягай, та спи, хоч виспатися можно. А я не можу лягти спати, бо насолоджуюсь тишею… Лежу та прислухаюсь до кожного звука.

Карамелька• 19 апреля в 23:38
Ответ дляДжага Джага
Значіть перемиря.Ура.
это бред, час назад была сирена

Простоваля
• 19 апреля в 23:38
Ответ дляGvenna
Та повно де в Україні, кілька західних областей тільки на міхуй 31 тривожаться, і на масові ракетні.
В нашій Дніпропетровській області такого щастя немає, нажаль

Простоваля
• 19 апреля в 23:39
Ответ дляКарамелька
это бред, час назад была сирена
З якого приводу ? Що летіло ? Яка область ?

Джага Джага• 19 апреля в 23:39
Ответ дляКарамелька
это бред, час назад была сирена
Якщо війна йшла 4 роки то не може мир настати в одну секунду.

Джага Джага• 19 апреля в 23:39
Ответ дляПростоваля
Буде.

Простоваля
• 19 апреля в 23:40
Ответ дляДжага Джага
А ви не памʼятаєте, випадково, в минулому році була тиша на Великдень ?
Огірок та Помідорчик• 19 апреля в 23:40
Ответ дляПростоваля
Ні, я в Україні. ну поки що БПЛА не летять, ракети також. В моїх новинах спокійно поки що.
Поки що це скільки? Пару годин як?
Джага Джага• 19 апреля в 23:41
Ответ дляПростоваля
Ні не було.Ніяких перемирїв не було за 3 роки

Джага Джага• 19 апреля в 23:41
Ответ дляПростоваля
Ой, дай Бог !
Якщо не буде то поїдете до мене на Західну.

Карамелька• 19 апреля в 23:43
Ответ дляПростоваля
всмысле ??
в Киеве был отбой тревоги в 22:06!!
начало тревоги 21:51 !! 🤬🤬🤬
что не ясно ???
в Киеве был отбой тревоги в 22:06!!
начало тревоги 21:51 !! 🤬🤬🤬
что не ясно ???

Простоваля
• 19 апреля в 23:43
Ответ дляДжага Джага
Дякую, але хочу бути у себе вдома 😭Вже набулась «не вдома»

Таракашечка• 19 апреля в 23:44
Согласна. Всё зависит от одного человека к сожалению....
Как не прискорбно, но надо соглашаться с его условиями
Кайфовое ощущение, когда ничего не угрожает

Простоваля
• 19 апреля в 23:45
Ответ дляКарамелька
всмысле ??
в Киеве был отбой тревоги в 22:06!!
начало тревоги 21:51 !! 🤬🤬🤬
что не ясно ???
в Киеве был отбой тревоги в 22:06!!
начало тревоги 21:51 !! 🤬🤬🤬
что не ясно ???
Так. Тривога була, але нічого не летіло. Ви десь бачите, щоб летіли шахеди, або ракети ? В будь-яку область ? Після 18:00 нічого нікуди не летить. Коли було таке ?
І чого Ви так нервуєте ? 😁 Заспокойтесь

Джага Джага• 19 апреля в 23:46
Ответ дляGvenna
Люблю західну
Багато там хороших людей.

Добре.Давай до мене.Я прийму.

Тюрюнь_Тюнь• 19 апреля в 23:46
Ответ дляТаракашечка
Человека?

Таракашечка• 19 апреля в 23:47
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Человека?
Да, как бы это не звучало надо принять факт

Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 апреля в 23:48
Ответ дляПростоваля
Дякую, я вже жила два роки в іншій країні. Трохи більше року назад повернулась. Не хочу більше. Я хочу жити у себе вдома, зі своєю родиною, але в спокою і без сирен.
Ну значит не так уж вам и мешают сирены, если вы 2 года прожили в безопасной стране без сирен, но всё равно вернулись в Украину. Те ,кто сирены слушать не хочет ,до конца войны не возвращаются.

Простоваля
• 19 апреля в 23:50
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Человека?
Не думаю, что от одного. Там таких как он очень много. Очень. Сдохнет он, так его идею продолжить будет кому. Чего только стоят комментарии про наших погибших детей 04.04 в Кривом Роге. Нелюди. И не только в Кривом. И не только 04.04. Волосы шевелятся на голове, когда видишь это.

Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 апреля в 23:50
Ответ дляПростоваля
І я ж про що. Як же класно. От би так завжди жити 😭
Для этого надо было в другой стране оставаться, где сирен нет.

Ответ дляПростоваля
То ви з Кривого Рогу
У мене звідти кохання колишнє. Минуло вже років 15, а ми як війна почалась, пишемо іноді одне одному після прильотів ти як. Він в 22 пропонував допомогу з заселенням якби я вирішила туди їхати.
Вулиця подбельского, не знаю може інша назва зараз.

Простоваля
• 19 апреля в 23:52
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА

Я не хочу жить в другой стране. Я хочу жить в СВОЕЙ стране, в СВОЕЙ квартире, со СВОЕЙ семьей. Но чтобы не было войны. У меня было масса причин, почему я приехала.