Кіна не буде• 20 апреля в 16:52
Это реально, чтобы землянику на подоконнике выращивать?
Или сложно очень ?
Забрызжу ядом• 20 апреля в 16:54
Донька посіяла
Не знаю що то буде
Моя мама сіє потім висаджує а дачі )
А це мала придумала будемо бачити 🤣
Не знаю що то буде
Моя мама сіє потім висаджує а дачі )
А це мала придумала будемо бачити 🤣
Я не в теме• 20 апреля в 16:55
Єдине дієве на підвіконні: зелена цибуля
Трохи краще ситуація з балконом, особливо, коли він відкритий (незасклений)
Из Кукуева я• 20 апреля в 16:55
Реально, але у вас на догляд піде більше коштів, ніж купити тих ягід в сезон
Застряла• 20 апреля в 16:56
Да, реально, как и помидоры с огурцами.
Всё выращивала)
Но конечно она меленькая часто, ее не очень много, чисто выйти на лоджию и ягодку съесть)
Но там нужны удобрения, просто воткнул и оно заколосилось, вряд ли
Всё выращивала)
Я не в теме• 20 апреля в 16:56
Ответ дляИз Кукуева я
Так, надто багато зусиль та коштів заради тої жменьки.
Кіна не буде
• 20 апреля в 16:56
Ответ дляЗастряла
Да, реально, как и помидоры с огурцами.
Всё выращивала)
Да ну на фиг тогда ((
Застряла• 20 апреля в 16:57
Ответ дляКіна не буде
Да ну на фиг тогда ((
Все это выращивается скорее ради процесса, а не результата. Конечно проще и без мороки покупать.
Из Кукуева я• 20 апреля в 17:02
Ответ дляЯ натуралка
Полуниця. Думаю, всі ягоди не визріють
самі запилювали?
Кіна не буде
• 20 апреля в 17:05
Ответ дляЗастряла
Я думала , поставлю в горошек, буду поливать , но без фанатизма , и вырастут такие красивые ягоды земляники и украсят мой подоконник , буду жменьку ягод собирать к завтраку 🤭
Гага Газу• 20 апреля в 17:15
Суниця дрібненька і не гронами ж росте як виноград . Щоб збирати жменьку до сніданку - це не один квадратний метр треба засадити .
Видящие_помогите• 20 апреля в 17:15
Моя тема з минулого року. Вони не запилювались ніяк. Висадила мамі на грядки на вулиці, то вродили. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3585451
Сапай вазони• 20 апреля в 17:28
Ответ дляКіна не буде
У меня так и есть. Земляника абсолютно неприхотлива.
Кіна не буде
• 20 апреля в 17:29
Ответ дляСапай вазони
фото
Красиво , но у меня балкона нет ((
Лялькодзьоб• 20 апреля в 17:29
Ответ дляСапай вазони
Разве у вас не открытый балкон?
Сапай вазони• 20 апреля в 17:30
Ответ дляКіна не буде
Красиво , но у меня балкона нет ((
Так попробуйте на окне. Чего ж не попробовать.
ПушАпница• 20 апреля в 17:30
З помідорками кімнатними діло краще.
Твітерські показували свої на підвіконні: і жовті, і рожеві, і чорні. Гілки гнуться. Кожен день на омлет чи бутер точно будуть.
Я б полуницю спробувала. Треба тільки про сорти почитати. Бачила ампельну, ту , що в´ється по драбиньці, то там так і не мало ягід, квітів і зав´язі одночасно. Є ще і суниця.
А ви оцей інтернетмагазин знаєте. В них гарна розсада. Більше завжди в щоденних сторіз
На грядці лісова суниця росте як дика рослина. Без добрив плодоносить як з добривами, але в спеку потрібно поливати. З ділянки 1м на 0,3м, посадженой дуже густо кущ на кущі, збирала приблизно склянку 200мл. Якщо ящик за склінням і з південной сторони,то думаю що проблем не буде.
Кіна не буде
• 20 апреля в 18:58
Ответ дляСапай вазони
Да ни у кого она не растет на окне как выше написали
Сапай вазони• 20 апреля в 19:09
Ответ дляКіна не буде
Так выше фото на окне
Кіна не буде
• 20 апреля в 19:36
Ответ дляХитрушка-чекушка
Реально) вирощували) суперсмачнезна була)
Как красиво 😻 Вы ухаживаете как за ней ? И через сколько она стала плодоносить ?
Залізний занавіс• 20 апреля в 20:35
Ответ дляКіна не буде
купите не семена, а рассаду 5-6 листьев и цветонос
я в эпицентре окупаю ремонтантную
собираю жменьку в неделю с 4 кустов, а не каждый день, конечно
я в эпицентре окупаю ремонтантную