ГонУрова дівка• 20 апреля 2025
Якщо б інсував етикет поведінки у потягах, які б пункти ви б додали?
Шикаю і викаю• 20 апреля 2025
Ответ дляРяженка
Не трахаться+
а что часто такое бывает? я только 1 случай слышала ща всю жизнь и то от знакомой..
Все знаю від і до• 20 апреля 2025
Ответ дляПослушная
Не міняти памперси і не використовувати горщик в купе!
Насчёт памперсов это не вопрос этики, а вопрос оснащения вагона. Должна быть комната матери и ребенка, хотя бы одна на весь вагон.
Царевна_несушка• 20 апреля 2025
Ответ дляМЧСница
О, ідея про продаж берушів у вагоні провідником. Єдиний шанс заснути
Я снодійне п´ю. Зараз в основному жінки подорожують(користуюся потягом раз на два ттжні), і частенько хоч одна пасажирка дає такого хропака по любому ... якщо раніше неї не засну, то ніч котам під хвіст
Шикаю і викаю• 20 апреля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Зараз мало хто чіпляється. Сіли, залипли в гаджетах і їдуть. Якось бачила бабусю 65+ внук підсажквав на верхню бокову полицю, а перед станцією призначення злізти їй допоміг провідник
а в туалет она не ходила?
Царевна_несушка• 20 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
а в туалет она не ходила?
Теж про це думала, мабуть була в памперсі, бо не знімали її з полиці протягом маршруту , була на 2й полиці до кінцевої станції
Пані з калабані• 20 апреля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Так уже є дитячі
И сколько их, 1 процент от общего количества поездов. А надо чтобы в каждом поезде были детские вагоны и взрослые, куда детей до 14 лет категорически не пускали бы
Пані з калабані• 20 апреля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Не ездила поездом с маленьким ребёнком. И, реально, мне интересно, где ребёнку ходить на горшок, если не в купе
Какие варианты?
Тамбур. Бздло вашего ребенка приятно только вам, остальные и обрыгать вас могут и вашего дитятку тоже. Или выкупайте все купе. Других вариантов нет
ЯспАкойнаЯ• 20 апреля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Що будемо робити з тими , що хроплять? Буває забудеш беруші і ніч пропала ... Притому смачно хроплять як чоловіки так і жінки. На жаль беруші не продає провідник, ех
это тоже очень важно. думаю, надо вводить правило объединять храпящих в одно купе. это должна быт принудительная мера. в закон о тишине ввести норму, как храп в общественных местах и местах общего пользования, любого вида транспорта приравнивается к недопустимому уровню шума. поэтому либо ты переходишь добровольно в купе к храпящим либо штраф в размере места в люкс вагоне)
Ряженка• 20 апреля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
К счастью, нет
Царевна_несушка• 20 апреля 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
я серйозно, до речі. Буває така миловидна жіночка, а хропить як паровоз. Є такі що ранком вибачаються, а є...тіпа нічого не знають за свою проблему
ЯспАкойнаЯ• 20 апреля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
так я тоже серьезно. а как еще можно на это влиять..
Не вмію заміряти• 20 апреля 2025
Ответ дляБессмертный пони
Дети в отдельном вагоне без родителей ?
Папа в мужском вагоне, мама в женском, дети в детском.Что не так?
Губной рояль• 20 апреля 2025
Ответ дляПані з калабані
Чому з 14?
Їздимо з сином потягом пару разів на рік з його 9 років. Завжди беру верхню та нижню полицю, щоб на нашу сторону ніхто не сідав.
То він завжди спокійно себе вів. Нікому ніяким чином не заважав.
А от коли вони зараз їдуть двома футбольними командами на турнір в потязі, то там бідні пасажири. Хлопцям 13-14 років.
Царевна_несушка• 20 апреля 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Беруші у провідника якби можна було купити. В літаку видають., чому немає в потязі?
Царевна_несушка• 20 апреля 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Чисті носки одягати
Я недавно чула як провідниця робила зауваження мужчині за носки
ЯспАкойнаЯ• 20 апреля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
не знаю. можно купить и возить. но мне беруши не подходят. раздражают и я все равно почти все слышу.
Пані з калабані• 21 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Чому з 14?
Почему с 14? Потому что там идёт уже взрослый билет. Так удобнее не продавать во взрослый вагон детские билеты. Ну а кто схитрожопит и купит ребенку взрослый билет, просто не пускать детей во взрослые вагоны
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Чего же Вы себе не купили нижнюю полку?
Тому що брала квиток за 2 дні і в наявності були тільки усі верхні.
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляЦибулька зла
а вы хотели сидеть як бовдур на нижней полке? билет на поезд затем и покупают, чтобы лежать, а не сидеть, так что пофиг, спали они или нет
Так, в денний час сподівалась їхати сидячи на нижній полиці, так як маю проблему з коліном, через яку важко вилізати на верхню поличку
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
я понимаю о чем вы, была в вашей ситуации. Я взяла с собой перекус и пошла в вагон ресторан, там я покушала, выпила кофе с коньячком и сидела в планшете, меня никто не выгонял. Потом я вернулась и смотрела фильмы на верхней полке.
Не було вагону-ресторану, на жаль
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляfalcon
Я вас доб´ю. Ми с донькою сіли в 9.00 і лягли спати. А що не можна чи що?
Вам ніхто не заборонить, звичайно, як і їсти котлети з часником чи газувати у купе. Але ж тут мова про етикет. Колись мій чоловік їхав у відрядження і простояв усю ніч в коридорі, бо сусід по купе газував усю ніч. Це, знаєте, приблизно, як і пасажири в маршрутці - одним дує, а іншим жарко і вони відкривають вікно.
Ответ дляСанта Барбара
При чому тут етикет? Я хочу спати на своєму купленому місті. В чому я порушую етикет?
Ответ дляСанта Барбара
Це проблема людей на нижній полиці? Я покупаю верхню часто, мені там навіть більше подобається, бо ніяка притрушена не буде вимагати сидіти поряд. А для мене потяг - це можливість відпочити. Я багато працюю.
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляfalcon
Я щось писала про те, що я в когось щось вимагала? Чи може я працюю менше за вас?
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляfalcon
За вашою логікою я теж маю право розмовляти по телефону, наприклад, знаходячись на верхній полиці, коли інші сплять внизу у денний час. А що? Це ж день, ніхто мені не заборонить
Ответ дляСанта Барбара
Розмовляйте. При чому тут те, що вам хочеться, щоб хтось вам дав місце на чужий поліції? Поїхали б автобусом. Там сидиш всю дорогу і не треба лізти на другий поверх
Ответ дляСанта Барбара
І взагалі, може у людини на нижній полиці хвора спина і він не може їхати сидячи. Чому він має думати про ваш комфорт, а не про свій. І тут на форумі це вже не один раз обговорювалось. Наводились правди Укрзалізниці на перевезення пасажирів: кожен їде на своєму місті згідно купленим білетам. Все.
Анонимба• 21 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Вот и я так подумала )))