ГонУрова дівка• 20 апреля 2025
Якщо б інсував етикет поведінки у потягах, які б пункти ви б додали?
Анонимба• 21 апреля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Я недавно чула як провідниця робила зауваження мужчині за носки
’Так , мужчина на верхней полке в безобразной позе в трусах ! Вы або укрыйте свои ноги або давайте что-то решать’ (из ранней Верки Сердючки)
Цибулька зла• 21 апреля 2025
Ответ дляСанта Барбара
Так, в денний час сподівалась їхати сидячи на нижній полиці, так як маю проблему з коліном, через яку важко вилізати на верхню поличку
так ищите нижние полки изначально
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляЦибулька зла
так ищите нижние полки изначально
Я вже відповідала, що купувала квиток за 2 дні, поїздки в мене спонтанні, запланувати їх не можу, на жаль
Санта Барбара• 21 апреля 2025
Ответ дляfalcon
Розмовляйте. При чому тут те, що вам хочеться, щоб хтось вам дав місце на чужий поліції? Поїхали б автобусом. Там сидиш всю дорогу і не треба лізти на другий поверх
І чому вас так штирить від моїх коментарів? Я вже зрозуміла, що ви з тих, хто робить морду кірпічом, бо має право. І я, слава Богу, не їхала з вами в одному купе.