размахер• 20 апреля 2025
Грошове забезпечення військових
Цікавить питання скільки платять військовим,які знаходяться на реабілітації протягом 6 місяців?
Садоводница• 20 апреля 2025
моему мужу после четырех месяцев реабилитации просто перестали платить.
и уже больше пяти месяцев не платят.
Жалобы президенту, военную прокуратуру, минобороны , уповноваженому не дали НИЧЕГО
и уже больше пяти месяцев не платят.
Скоро_вчера• 20 апреля 2025
тут писали, что не платят. но эио , наверное, зависит от их начальства. как оформили
размахер
• 20 апреля 2025
Брат ще не отримав нічого,але він лише перший місяць.Тому цікавлюсь...
Не кую, не мелю• 20 апреля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Кому нічого
кому 800грн/міс
та як кому...
кому 800грн/міс
та як кому...
При тому що в законодавчих актах чи де там, зміни були і повинні були платити, але...
Брату дуже довго платили по 800 грн. З березня він вже офіційно на посаді і отримує зарплатню. Звичайно без доплат.
І за поранення так нічого і не виплатили. До сих пір ще за перше вибиває, а вже друге було.
Зараз тут наставляти синіх тіток і клоунів і почнуть писати, що такого не може бути.
Коханозадовільна• 20 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Это правда
Не кую, не мелю• 20 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Это правда
Я то знаю.
Але якось в темі я вже це писала. Мені написали що значить або він бреше, або я пишу неправду.
Хоча з таким самим пораненням, в тій ще зоні (тоді ще Авдіївка була - бої за неї, десь кінець 23 початок 24 року) знайомого поранило. Він теж спочатку отримував біля 600 грн, але потім десь в кінці весни йому виплатили за поранення нормальну суму.
А брат поки не зміг. Хоча наче всі документи є.
КокошинЭль• 20 апреля 2025
Так, мого свого часу теж вивели поза штат. 600 грн і сиди в частині, чекай ВЛК або переводу, додому зась.
Зараз 4 місяць у Вовчанську, через те, що він відряджений з іншої частини - бойових досі немає і не факт, що будуть. Документи губляться по дорозі, на руки або фото - не можна, щось довести неможливо.
Це така багнюка, не передати словами...
Пацака-задирака• 20 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ужас
Еще кто-то хочет воевать, реально!? Просто кошмар
Да дело ж не в ’хочет воевать’, а в том, что их списывают ’поза штат’ и не платят ничего, ну или там копейки по 600-800 грн. Вот это реально кошмар. Как людям жить? У людей семьи, дети, утраченное здоровье....
Пасхальний тролік• 20 апреля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ну так это будет ждать всех, всех обычных мужчин и парней
Очень жаль тех кто покалечится и будет волочить жалкие годы
Ну неужели вы сами не понимаете?
КокошинЭль• 20 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ужас
Так тому й бажаючих все менше, вони ж теж бачать що відбувається з пораненими, захворівшими і вони розуміють, що якщо що - тебе викинуть як непотріб і ще треба буде доводити, що ти взагалі десь там був.
Пацака-задирака• 20 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну неужели вы сами не понимаете?
Я все понимаю. К сожалению.
Пацака-задирака• 20 апреля 2025
Ответ дляКокошинЭль
Доказывать что ’ты воевал’ нужно не только раненным. А и тем кто ещё в штате.
Я просто не хочу всего расписывать.
Виправлялочка• 20 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Да здесь писали девочки , что платили за ранение. Нет ,ничего не заплатили. С декабря по апрель был госпиталь , влк, вот вывели назад в штат, уже в части.
Лівий Локіть• 20 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну неужели вы сами не понимаете?
Если будут выборы,голосуйте за Зе,он угробит народ до конца
Пасхальний тролік• 20 апреля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Куда еще???
Народ гробится сам и с большим удовольствием, многие ему верят
Лівий Локіть• 20 апреля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Куда еще???
Я читаю и смотрю,как дураки оправдывают его,бо невтик,он ляля,а ск он беды принес,страшно думать,что сделали с Украиной