Блиск думки• Изменено 20 апреля в 20:20
Може недолуге запитання, але як ви вітаєтеся на роботі у зв´язку із Великоднем?
Мій перший Великодень в офісі, я не особо релігійна людина, ну так їжджу до батьків на свято, вони святкують, там село з усіма вітаємося в цей і наступні дні Христос Воскрес! А от завтра на роботі що казати, Добрий день! і зі святом! чи як? В офісі якось релігійне привітання здається недоречним
Штора с кисточкой• 20 апреля в 20:23
Ответ длядолой_лама
Удалено администрацией...
Столична штучка у сотому поколінні ?
Шалена красуня• 20 апреля в 20:24
Слава Иисусу Христу! Это вообще мое универсальное приветствие, особенно когда пытаются поправить мое ’Доброго дня’
Тролю як можу• 20 апреля в 20:26
Как и всегда, без ХВ, потому что не знаю наверняка убеждения всех. А вдруг они атеисты.
Котогосподиня• 20 апреля в 20:27
Здоровайтесь, как вы считаете нужным. Почему вы должны подстраиваться под верующих. А не, например, они под вас, а?
Попа как у Кардашьян• 20 апреля в 20:28
Ответ дляМаруська Му
Завтра: доброго ранку!
Як наче ще тиждень - Христос Воскрес
Кіма кепка• 20 апреля в 20:29
Релігійні привітання залишаю вдома. Бо в мене на роботі є не тільки християни, і таке привітання буде недоречним
Бавовнятий Пупс• 20 апреля в 20:31
Доброе утро скажите и все. Все эти приветствия в офисе просто как фон, никто в них не вслушивается.
Я иду в свой кабинет через большой кабинет, где много людей. Говорю обычно : всем привет и на том все.
Вы слишком заморачиваетесь.
Маруська Му• 20 апреля в 20:34
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Як наче ще тиждень - Христос Воскрес
Вы предлагаете целую неделю говорить Христос Воскрес?
Шопингмонстр• 20 апреля в 20:36
Кому как, доброе утро, привет. Я не религиозная, мне прямо совсем не нравится, могу ответить и то так по быстрому.
Святатабожа• 20 апреля в 20:37
Ответ дляМаруська Му
Говорить Христос воскрес, печь паски и красить яйца можно аж до Троицы. Это вам для информации.
Шалена красуня• 20 апреля в 20:39
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Як наче ще тиждень - Христос Воскрес
Он неделю воскресает разве?
Прибираю щодня• 20 апреля в 20:42
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Як наче ще тиждень - Христос Воскрес
Ещё 40 дней можно приветствовать так.
Телепузик• 20 апреля в 20:48
ніяк не вітаюсь, нічого не кажу, лише у відповідь - я не знаю, хто там куди ходить, у що вірить, не ризикую
бифидобактерияЖоржик• 20 апреля в 20:49
У нас більшість давно працює, всі знають,хто чим дихає. Тому зі своїми можна і ХВ, з іншими добрий день.
Блиск думки
• 20 апреля в 22:18
Ответ дляПанна Кота
Автор, где вы? Убежали здороваться?
В сенсі побігла вітатися?! завтра побіжу, я читаю, все що мала сказати написала, за щирі відповіді усім звісно вдячна, на дурню відповідати сенсу не бачу, вам зробила виключення навіть не знаю навіщо чесно кажучи.
Панна Кота• 20 апреля в 22:20
Ответ дляБлиск думки
Советчицы вам накидали столько вариантов, хотя бы отреагировали как то, поблагодарили)