Борода• 21 апреля в 00:46

А сьогодні у школах навчальний день?

Иванка Бур• 21 апреля в 01:13
Ответ дляЛовлю капці
Більш за все хвилює, думка тьоті з форуму
Взаимно. Только если вы себя ассоциируете с теткой, то не нужно применять это к остальным.
Ловлю капці• 21 апреля в 01:16
Ответ дляИванка Бур
Тьотя, в Україні є люди які самі вирішують коли в них вихідні дні.
І в дитини канікули до 23.
Иванка Бур• 21 апреля в 01:19
Ответ дляЛовлю капці
І в дитини канікули до 23.
Тетя тут только вы. Решает президент своим постановлением, а не каждая школа устраивает самодеятельность. Не пишите мне, пожалуйста. С хамами и тетками не общаюсь.
Ловлю капці• 21 апреля в 01:22
Ответ дляИванка Бур
Тьотя тут , тільки ви.
в вас може хто хоче решать постановлением))
В нас в Україні, кожна школа
Ось
Ловлю капці• 21 апреля в 01:23
Ответ дляИванка Бур
хамами и тетками не общаюсь але ви пристали, як самі знаєте що і до чого
Не пишіть мені більше, два рази вже досить щоб до ви зробили
Чи ні?
#Пойду_кгадалке• 21 апреля в 02:10
Ответ дляИванка Бур
Вирішувати мало би МОН, але зараз воно тільки ’рекомендує’, а знаєте, навіщо? Щоб зняти наперед з себе всю відповідальність. Мовляв, ви ж самі так вирішили, ми тут до чого? Цікаво, чому школи не можуть вирішувати, яку монівцям зарплату отримувати?

Власне, тому такий розброд і неодностайність. А має бути якась уніфікоівність, а не там, де люди сплять тихо, то канікул тиждень, а де немає й ночі спокійної, то й святкового дня бодай єдиного на рік теж не положено.
НаБалКоніХодять• 21 апреля в 06:03
Ответ дляЛовлю капці
фото
Що означає - школярики будуть о 12.00?
Непонятно• 21 апреля в 08:33
Ответ дляИванка Бур
Ох и брехня
І в нас вихідні з четверга до середи.
hrystia• 21 апреля в 09:15
Ні. У нашій школі вихідний.
Раздражевская• 21 апреля в 09:56
Просте питання: а сьогодні у школах навчальний день?
Развели сварку на дві сторінки. Дівчата, що з вами..?