Вареничніца• 21 апреля 2025
Як краще відмовити на роботі
Дівчата, ситуація така, що потрібно їхати на навчання по роботі закордон на декілька тижнів, в мене не має грошей на цю поїздку, хоча там буде якась їжа в готелі ( сніданки) багато чого потрібно буде сплачувати самостійно : проїзд по місту, обід та вечерю і т д. В мене така фінансова ситуація, що навіть ці додаткові витрати будуть для мене суттєвими, а два тижні сидіти без їжі не хотілось би.
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Що дає ця поїздка?
Знайомство з новим керівництвом і з новими проектами.
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Для чого? Ви вмієте взагалі виставляти пріоритети? Вас питають що дає, а не що буде
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мені особисто - нові контакти і нові навички.Все мабуть.
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Какие навыки? Как это повлияет на вашу зп?
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Тобто вам воно не треба. Так і кажіть, що ваша зарплата не дозволяє жити в Європі два тижні. Звісно, якщо зарплата більше 1500 у е
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Ніяк не вплине на мою за.Навички по роботі- будуть тренінги.
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це типу буде не лояльно до компанії так сказати.Думаю може взяти лікарняний
Пугачиха• 21 апреля 2025
Так и сказать, к сожалению не могу себе этого позволить. Не в запасе,сколько там примерно надо. Может дадут командировочные?
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Зачем тогда это обучение?
Для драки• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
А прямо сказать что нет денег слабо? И что это у вас за зарплата такая что не хватит ?
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляПугачиха
Может и дадут когда нить потом, но сейчас у меня нет этих денег
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Тобто не лояльно? Зарплата дозволяє, але геть інші були витрати? У вас так просто дають лікарняний... Нащо ви взагалі тій компанії
Яка зарплата? Навіть при 20 тис грн реально, якщо є перспектива
сЛАдКОежКА• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
А лояльно отправлять сотрудников на обучение за свой счет? Обычно базовые нужды- жилье, суточные оплачивает работодатель.
Пугачиха• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Так и скажите,не надо врать, хотя можно и на мивине и кашках из пакетика посидеть. И что значит может,надо сразу спрашивать,вы же взрослый человек,а ведёте себя как школьник-двоечник перед контрольной.
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Лікарняний дає лікар, а не работодавець.
кнопкодав• 21 апреля 2025
Так а что выдумывать, говорите прямо, что финансы не позволяют, чего вы стыдитесь
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Хтозна що за навчання. Автор не може пояснити. Програмку б чи що. Ось на днях їде знайома а в Польщу, бо треба саме це навчання надалі для кар´єри. Студентка. Але тренінги софт скілс проводять і в Україні. Тому базові проходить тут
Кондуктор троллейбуса• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Звичайно. Липовий. Беріть звісно, ви й так брехливі
Не гавкаю- но охраняю• 21 апреля 2025
А какие командировочные у вас на работе платят? У меня на теперешней 30 евро в день - не спорю, это копейки. На прошлой платили 100 долларов в день, отель оплачивает работодатель, за эти деньги вполне можно прожить в Европе и ещё и обратно денег привезти.
Может, вы зря себя накручиваете?
Тем более, сейчас можно приехать и сказать волонтёрам что вы беженка, бесплатно брать еду в гуманитарке - а потом обратно в Украину поехать. Или не поехать.
Я бы отправилась в эту командировку на вашем месте.
Может, вы зря себя накручиваете?
Обращеница• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Що це за відрядження за рахунок працівника?
Знаю таке в ДСНС практикують при відрядженнях за кордон, млн там потім компенсують витрати
Смурфетта• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Завжди беру лікарняний в таких випадках.
Але якщо в вас така мала зп, то яке нафіг нове керівництво і 2 тижні в Європі? Ви за свої взагалі не маєте їхати. Мають дати гроші на відрядження. А казати треба - що з такою зп я не можу це собі зараз дозволити,мені немає за що їхати. Європеєць отак би і сказав, а наш дурний Іван чомусь соромиться і ужимається.Відрядження,мають оплачувати від а до я. І їжа і проживання і транспорт. Якщо цього нема то і їхати не варто.
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляПугачиха
Ну ок, допустим я спросила мне ответят дадут суточные 1000 грн и чем мне это поможет, если я в отеле еду приготовить не смогу, а обед стоит 30 евро.
Смурфетта• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Мсють платити 80-100 євро в день. Як цього нема-то херова компанія
Обращеница• 21 апреля 2025
Ответ дляШеллар
Вам мають видати гроші на відрядження і отримати їх по законодавству Ви маєте до поїздки.
Ага,ага, допустім такий роботодавець як наше ДСНС це порушує.
Смурфетта• 21 апреля 2025
Ответ дляMs. Dolly
Я бы поехала.ужалась бы и поехала
Наш дурний іван.
Непонятно• 21 апреля 2025
Ответ дляВареничніца
Если не ошибаюсь ±50 евро командировочные, которые выдают перед командировкой. Думаете вам не хватит?
Вареничніца
• 21 апреля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Может, вы зря себя накручиваете?
Спасибо за поддержку!Я думала волонтеров уже нет и никто беженцев не принимает