Якось так і живу• 21 апреля в 09:15
Залишила своїх школярів сьогодні вдома- ви також?
ПАЦАНКА О• 21 апреля в 09:40
Ответ дляКукарикуууууу
Я теж зробила вихідний дитині. Дивно якось реагують ті, хто дітей своїх відправив до школи
Ну, це питання, ніби знов якась ’ядерка’ під´їхала, а я провтикала і дитя виперла.
Сосиска_Втесте• 21 апреля в 09:52
Наших зраночку взбодрили. На 9-00 онлайн контрольна. На що здадуть то в семестрі отримають.
Бжоли-бандерівці• 21 апреля в 09:54
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ні,не залишила
Ви звідки?
З дивану
Бжоли-бандерівці• 21 апреля в 09:55
Ответ дляПацелуйнитуда
Київ, відправила в школу. Бо таке навантаження, що один пропущений день потім тиждень доганяємо
То тривога, то після тривоги, купа матеріалу не встигають вичитати. Ви праві.
Кукарикуууууу• 21 апреля в 10:09
Ответ дляПАЦАНКА О
Ніхто ж не писав про ядерку і тут навіть не через небезпеку дітей залишили вдома. А просто захотілося, а вас вже понесло
НичеНипанимаю• 21 апреля в 10:12
Ответ дляКукарикуууууу
а вы потом ноете, что система виновата, онлайн обучение виновато, учителя уроды. а по факту вот - дитачка прогуливает школу с согласия мамки.
Трохи злякана• 21 апреля в 10:20
Ответ дляКукарикуууууу
Конечно «дивно» реагируют люди на «дивные поступки некоторых)
Кукарикуууууу• 21 апреля в 10:26
Ответ дляТрохи злякана
’Дивність’ суб´єктивна, заспокойтеся
Молчунья• 21 апреля в 10:30
залишила. У нас з чоловіком вихідний, то ж син не пішов у школу. 5 клас ще нічого надважкого немає
Женщинас• 21 апреля в 10:32
Ответ дляНичеНипанимаю
А вас я вижу не задолбвло что три года ни выходных нормальных, ни праздников. Что программу не удосужиоись пересмотреть , а она такая, что дети не вытягивает, особенно онлайн, тупо перекатывают с гдз. А сколько читать задают? Думаете читают? Нет, это не реально просто.
Жінка з перцем• 21 апреля в 10:37
Скільки себе пам´ятаю, ще як сама ходила в школу, швидше середи в школу ніхто не ходив після Великодня
НичеНипанимаю• 21 апреля в 10:38
Ответ дляЖенщинас
меня задолбало, что у взрослых 3 года нет праздников. а у детей они вполне даже есть, и каникулы никто не отменял. а программа всегда была сложная, вот только это никогда не мешало забить на нее)
Кому там слова не давали• 21 апреля в 10:39
Мої не пішли в школу, бо на свято їздили до батьків в село. Сьогодні тільки назад поїдемо. Діти вчаться добре, тому я не парюсь, що у них буде зайвий вихідний.
Така бойова Я• 21 апреля в 10:41
Я оставила сына дожирать праздничный стол у бабушки. Ребенок счастлив, бабушка в умилении следит как исчезают в бездне подросткового желудка ее старания. Полное счастье у всех.
Для драки• 21 апреля в 11:05
Мої пішли. Старший телефонував, сказав, що на першому уроці було 6, на другому -4, а на третьому - 3. Поцікавився, як я відношусь до того що він піде 🤭
Роздратована шкіра• 21 апреля в 11:11
Ответ дляПринцепесочка
А яка різниця звідки авторка ?
Теоретично є різниця.
Від регіону традиції і звичаї залежать, тому багатьом не зрозуміле питання автора.
В моєму місті/області сьогодні поминальний день на деяких кладовищах, коли священник окроплює і молиться над могилами. Тобто присутність родичів бажана, але день робочий і це дуже не зручно.
Тому не дивуюся тим, хто і дітей вдома залишить.
В інших регіонах гробки на провідну неділю і з зовсім іншими традиціями.
Кудесница_с_пургеном• 21 апреля в 11:48
Ответ дляБжоли-бандерівці
З дивану
Так то не питання тоді.
Звісно відпочивайте😁
ПАЦАНКА О• 21 апреля в 15:47
Ответ дляКукарикуууууу
Причина, чому дітей лишили вдома неясна і в пості вказана не була.
Отже, це дещо спільне для великої кількості учасників форума.
Що ж це, як не безпека?
Якось так і живу
• 21 апреля в 16:40
Ответ дляПАЦАНКА О
Що ж це, як не безпека?
Це просто звичка що після великого свята має бути вихідний