Витворунка• 21 апреля в 10:51
Про жіночі/чоловічі обов´язки
Можливо це в мені особиста образа говорить, прошу поглянути на то збоку, чи маю я рацію, чи то "щось інше".
От коли в нашому суспільстві жінка залишається самомамою після розлучення - в нас це дуже і дуже поширене, не засуджується як чоловіками, так і жінками.
Чоловіки продовжують ручкатися з такими "батьками" хто кинув власних дітей, з ними комунікують як з адекватними і гідними суспільства людьми.
Жінка ж при цьому виконує "свій обов´язок" - ростить сама дітей, намагаючись створити дітям гідне життя без допомоги батька (або з допомогою, яка складає ну може 10-30% від реальних витрат) і суспільство вважає, що це нормально і допомоги вона не потребує.
Вона не отримує гідних виплат від держави, гідних аліментів, допомоги суспільства.
Тепер чоловіків поставили в позицію, коли і вони щось винні.
І виявляється, більшість чоловіків так само вважають, що і державі вони ніц не винні, і що жінки також можуть воювати, бо в нас же рівність.
І суспільство цілком підтримує таких чоловіків - вони не зобов´язані воювати, вони нікому ніц не винні!
Але чому суспільство так не захищало і не захищає прав покинутих дітей?? Прав жінок, які тягнуть дітей самі??
Лише кілька років, як нарешті почав діяти закон про примусове стягнення аліментів і сучасні молоді мами хоча б таким чином можуть отримати своє. Раніше й того не було.. Платить-не платить, нікому нема діла, виживай як хочеш.
Але зараз люди так обурені примусом воювати. Чому вони ніколи не були такі обурені відсутністю прав в дітей після розлучення?? Хіба ж це менш важливо?
Витворунка
• 21 апреля в 12:26
Ответ дляНенька наша
а какие ценные советы вы хотите услышать, сравнивая обычную бытовуху и отправку людей на смерть? у вас уже есть своя позиция и ненависть к мужчинам, и кто бы тут что не писал, ваша позиция не изменится. так смысл воздух сотрясать? вы тут истины не найдете, потому что она противоречит тому, что у вас в голове сформировалось
Від маніпуляторши, яка називає службу вірною смертю - жодних.
Це ж мабуть лише навколо мене військові і служать, і приїздять додому у відпустку, одружуються та навіть дітей народжують.
Мабуть лише біля мене служать не в зонах бойових дій або взагалі влаштовуються на роботи з бронью.
Лише накргуи мене безліч тих хто відкупається і виїздить замість служити.
І лише біля вас 100% тих хо вступає до лав ЗСУ гинуть.
Витворунка
• 21 апреля в 12:28
Ответ длядякую аж підскакую
Просто вы не услышали то, что хотели услышать.
Ребенок - ответственность двоих родителей. Это факт. Один из родителей принимает решение снять с себя ответственность. Так бывает. Соответственно ответственность остается на другом родителем
Просто стоит это принять и идти дальше, а не проклинать и обижаться на бывшего
А якби менше таких як ви вітало та виправдовувало таку безвідповідальність батьків - то менше було б скалічених життям жінок, які по 10-20 років тягнуть дітей самостійно, виховують та навчають.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 12:31
Ответ дляВитворунка
Вас цепляет тот факт, что люди разными способами (законными или незаконными) пытаются продлить себе жизнь и снизить вероятность смерти?
Или вы считаете, что отправиться на войну сродни поехать в санаторий?
Каждый человек стремится прожить более качественно свою жизнь. У военного меньше для этого возможностей и больше ограничений, у гражданских - наоборот, больше возможностей и меньше ограничений
Скажу по своему окружению, никто из тех кто воюет не пошел бы воевать, если бы была возможность отмотать
Ненька наша• 21 апреля в 12:31
Ответ дляВитворунка
вы просто на все 100% уверены, что никто не пойдете служить, поэтому и позиция у вас такая. пусть все эти ничтожные мужчины валят служить, это их долг. поставьте себя на место таких мужчин, которые ловят каждый день, принуждают силой и везут убивать и умирать, и поменяете свою точку зрения. а пока что у вас ’моя хата с краю, ничего не знаю’.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 12:33
Ответ дляВитворунка
Давайте аргументы и доказательства того, что я приветствую снятие ответственности за ребенка
Раз уж вы разбрасываетесь такими обвинениями
Ненька наша• 21 апреля в 12:34
Ответ дляВитворунка
если копнуть поглубже, то окажется, что где-то половина из этих женщин очень сильно хотела ребеночка, и не обращала внимания на слова своего полового гпартнера о том, что он детей не хочет. да, есть и те семьи, где мужчина бросил женщину с ребенком после нескольких лет жизни, но это далеко не все женщины-одиночки такие.
Ненька наша• 21 апреля в 12:36
Ответ дляВитворунка
еще добавлю, вы сейчас на сафари в роли туриста, который смотрит, как лев гонит антилопу, валит ее и жрет. будь вы в роли антилопы, вы бы так не злорадствовали.
Сосиска_Втесте• 21 апреля в 12:44
Ответ дляВитворунка
А як він допоможе, коли дитина потребує ліків, а батько каже - я тобі аліменти цього місяця вже перераховував?
Таке чучело краще позбавляти батьківських прав і забути,як і не було.В більшості,вони згоджуються.
Витворунка
• 21 апреля в 12:47
Ответ длядякую аж підскакую
Я вважаю, що якби чоловіки більше опікувалися власними дітьми - війни взагалі могло б і не бути.
Тому що коли людина займається дитиною, переймається її майбутнім - їй не все одно які приймаються закони, чи безпечна країна, де його діти живуть, яку вон отримають освіту і так далі.
Але наразі картина виглядє так, що чоловіки дітей роблять - і йдуть собі далі, плодити нових, непотрабних їм дітей. І їм нецікаво займатися ними, бо і вони непривчені, і суспільство того не вимагає.
Вони живуть в потойбічному світі гаджетів, пивка - і їм все одно чи виживуть їхні діти і вони самі.
Витворунка
• 21 апреля в 12:49
Ответ дляНенька наша
А чому моя точка зору має якось відрізнятися від їхньої?
Їм начхати на мене, але мені має бути не все одно на них?
Витворунка
• 21 апреля в 12:51
Ответ дляНенька наша
Такої статистики не існує, це по перше, ви знову маніпулюєте.
По друге - не хочеш дітей, вдягай презерватив або стерилізуйся і не ускладнюй життя ані собі, ані іншим.
Це набагато людяніше, аніж рекомендоване вами залишити дитину в полговому чи зробити аборт
дякую аж підскакую• 21 апреля в 12:53
Ответ дляВитворунка
Опять же, слова обиженной девочки.
Вам прям нравится кидаться какахами в других)
Классно кидаться фразами, если да кабы, особенно в контексте войны. Если бы вы меньше сидели на этом форумы, ваши дети жили бы лучше. Если бы вы взяли ответственность за свою жизнь, то не были бы мужененавистницей.
А так, маємо шо маємо)
Витворунка
• 21 апреля в 12:53
Ответ дляНенька наша
Ну коли самотня мати багато років в ролі антилопи - вас же це не хвилює, правда?
Ви і зараз крізь пальці дивитиеся як на форумі щотижня з´являються теми що нема за що жити далі чи зібрати дитину в школу/садочок.
Ви ж не допомогли жодній, будемо чесними. Бо на вашу думку - то осбистий вибір людини)
Витворунка
• 21 апреля в 12:54
Ответ дляСосиска_Втесте
Це лише теорія. На практиці майже неможливо, якщо батько проти.
Витворунка
• 21 апреля в 12:55
Ответ длядякую аж підскакую
Опять же, слова обиженной девочки.
А так, маємо шо маємо)
Ну от бачте. Для вас слова про те що батьки мали б брати відповідальність за власних дітей - то слова обижєнной дєвачкі)
Ненька наша• 21 апреля в 12:59
Ответ дляВитворунка
думать о предохранении должны оба, а не только мужчина
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:00
Ответ дляВитворунка
Синдром маленькой обиженной девочки, что она не хочет принимать реальность того, что не всегда происходит так, как она хочет)
Взрослая позиция: да должны оба родителя. Но случилось, что случилось. Значит только я несу ответственность за ребенка. И должна это делать как можно лучше для своей и его психики.
Вам легче винить его, потому что злость и ненависть дают вам силы и импульс для некоторых действий. Но на сколько вам еще хватит?
Ненька наша• 21 апреля в 13:00
Ответ дляВитворунка
так в такой роли любой человек, не только одинокие матери.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:01
Ответ дляНенька наша
А еще лучше договариваться на берегу…
Желательно нотариально заверить)
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:02
Ответ дляНенька наша
Мне кажется, что автор прикрываясь ребенком хочет поддержки и жалости окружающих
Витворунка
• 21 апреля в 13:37
Ответ дляНенька наша
Звісно. Як і відповідати на виховання дитини, народженої в шлюбі. А не перекладати його лише на маму.
Якщо перебував в шлюбі, жив з жінкою і не запобіг вагіності - значить дитину планував. Відповідай за неї.
Витворунка
• 21 апреля в 13:38
Ответ длядякую аж підскакую
А чоловікам діагнози роздаєте? Чи виключно жінкам?
Витворунка
• 21 апреля в 13:39
Ответ дляНенька наша
Але саме діти в цьому найбільш вразливий шар суспільства. Але вам на них чомусь начхати.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:39
Ответ дляВитворунка
Это не диагноз, а впечатление о вас)
Причем первое)
Витворунка
• 21 апреля в 13:40
Ответ длядякую аж підскакую
Тобто самотні жінки, що виховують дітей, покинутих батьками, підтримки не потребують. Так і запишемо.
Витворунка
• 21 апреля в 13:42
Ответ длядякую аж підскакую
Это не диагноз, а впечатление о вас)
Причем первое)
Ну в мене також враження таке, що ваш чоловік покинув попередню родину, чи брат, чи інша близька вам людина)
І тепер ви намагаєтеся в будь який спосіб виправдати це скотство та нормалізувати його.
Ну просто побажаю що вашій доньці довелося пройти шлях такої мами, що залишилася без допомоги - ви ж вірите що він набагто легший та безпечніший за долю військових)
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:43
Ответ дляВитворунка
Записывайте)
А по вашему, женщины, которые воспитывают детей в браке, не требуют поддержки? Так и запишем) есть только вы и только вас нужно поддерживать. Разумеется ради вашего брошенного ребенка
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:44
Ответ дляВитворунка
С интуицией у вас так себе)
Ну не каждому она дана, и не каждый ее хочет развивать)
Я это принимаю 😉
Ненька наша• 21 апреля в 13:47
Ответ дляВитворунка
как раз нет. если ребенок умирает от голода, закон его поддержит и поможет. а если взрослый умирает от голода, любому обществу плевать.
Витворунка
• 21 апреля в 13:51
Ответ дляНенька наша
Ого, а можна дізнатися який саме закон підтримає вмираючу від голода дитину?
Самотній дорослий апріорі від голода не помре - він завжди може піти працювати і не залежить від графіку дитячих садків, хвороб та школи.