Витворунка• 21 апреля в 10:51

Про жіночі/чоловічі обов´язки

Можливо це в мені особиста образа говорить, прошу поглянути на то збоку, чи маю я рацію, чи то "щось інше".

От коли в нашому суспільстві жінка залишається самомамою після розлучення - в нас це дуже і дуже поширене, не засуджується як чоловіками, так і жінками.
Чоловіки продовжують ручкатися з такими "батьками" хто кинув власних дітей, з ними комунікують як з адекватними і гідними суспільства людьми.

Жінка ж при цьому виконує "свій обов´язок" - ростить сама дітей, намагаючись створити дітям гідне життя без допомоги батька (або з допомогою, яка складає ну може 10-30% від реальних витрат) і суспільство вважає, що це нормально і допомоги вона не потребує.
Вона не отримує гідних виплат від держави, гідних аліментів, допомоги суспільства.

Тепер чоловіків поставили в позицію, коли і вони щось винні.
І виявляється, більшість чоловіків так само вважають, що і державі вони ніц не винні, і що жінки також можуть воювати, бо в нас же рівність.
І суспільство цілком підтримує таких чоловіків - вони не зобов´язані воювати, вони нікому ніц не винні!

Але чому суспільство так не захищало і не захищає прав покинутих дітей?? Прав жінок, які тягнуть дітей самі??

Лише кілька років, як нарешті почав діяти закон про примусове стягнення аліментів і сучасні молоді мами хоча б таким чином можуть отримати своє. Раніше й того не було.. Платить-не платить, нікому нема діла, виживай як хочеш.

Але зараз люди так обурені примусом воювати. Чому вони ніколи не були такі обурені відсутністю прав в дітей після розлучення?? Хіба ж це менш важливо?
автор Витворунка • 21 апреля в 13:52
Ответ длядякую аж підскакую
С интуицией у вас так себе)
Ну не каждому она дана, и не каждый ее хочет развивать)
Я это принимаю 😉
Приблизно як у вас з емпатєю мабуть.
На жаль, вас природа тим не наділила.
Ненька наша• 21 апреля в 13:53
Ответ дляВитворунка
Ого, а можна дізнатися який саме закон підтримає вмираючу від голода дитину?

Самотній дорослий апріорі від голода не помре - він завжди може піти працювати і не залежить від графіку дитячих садків, хвороб та школи.
если голодающего ребенка на улице подобрали, полиция например, его отдадут органам опеки и будут там содержать. а если взрослый на улице лежит, то пусть помирает с голоду, всем на него плевать.
автор Витворунка • 21 апреля в 13:55
Ответ длядякую аж підскакую
Записывайте)
А по вашему, женщины, которые воспитывают детей в браке, не требуют поддержки? Так и запишем) есть только вы и только вас нужно поддерживать. Разумеется ради вашего брошенного ребенка
В шлюбі в жінки є чоловік. Ну я звісно ніц не знаю про вашу родину, можливо у вас не прийнято щоб і чоловік в шлюбі допомагав, але то вже таке. Зазвичай якщо він є - то допомога є.
Це вам для загальної освіти, щоб не виглядали так вбого і не порівнювали жінок, які залишилися без допомоги з дітьми з жінками, які мають чоловіків.
автор Витворунка • 21 апреля в 13:56
Ответ дляНенька наша
Ну тобто ви пропонуєте жінкам в якості виходу якщо не здати в інтернат дитину, то змусити голодувати щоб її забрали органи опіки.

Ви чудовий радник.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 13:57
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
автор Витворунка • 21 апреля в 14:17
Ответ длядякую аж підскакую
Удалено администрацией...
Ну да, ваша емпатія не поширюється на тих, хто може потребувати допомги) Їх така як ви в стані хіба що добити. Ну щоб не нили.

Хоча це одразу й було зрозуміло, що ви без чоловіка ніхто і тому захищатимете лише штани
Борщичок• 21 апреля в 14:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто ви не знаєте випадків, коли чоловік є гарним батьком 15 років, а потім все змінюється на 180 град і в нього вже інша родина і ці діти йому не потрібні
Незнаю.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 14:24
Ответ дляВитворунка

Ахах))) оки-доки)

А вы кто без мужчины? Задумывались? Обозленный нытик, который не способен признать, что не может финансово потянуть ребенка?) и что вам все и все должны помогать почему? Потому что вы мать-одиночка? И лучше воина, бабули или бездомного котика?

Мое мнение, что каждый заслуживает на помощь, если она ему нужна и человек ее просит. И каждый вправе решать помогать или не помогать другому.
Знаете, на весах мать и одиночка и неприятный человек, второе в вас сильно перевешивает (лично для меня, и это субъективно разумеется)
дякую аж підскакую• 21 апреля в 14:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Я такого не встречала. Скорее изначально не было привязанности и любви к ребенку…
Борщичок• 21 апреля в 14:31
Ответ дляВитворунка
Які цінні поради будуть для випадків коли батько зливається післ років сімейного життя, кидаючи власних дітей на колишню дружину?
Куди пропонуєте їй запхати вже готових дітей?
Треба було не народжувати.якщо не можете прогодувати.
Борщичок• 21 апреля в 14:33
Ответ дляВитворунка
Так я нічиїми життями і не розпоряджаюся. Мені тупо пофік на них і все, бо я зайнята виживанням з дітьми, як і безліч інших жінок.

А вам якщо не пофік - йдете і купуєте дрони або допомагаєте для різномаїття якійсь самотній мамі.
Чи ви просто теоретик?
От бідосЯ. Однієї зарплати достатньл щоб нормально жити втрьох
автор Витворунка • 21 апреля в 14:54
Ответ длядякую аж підскакую
Ахах))) оки-доки)

Удалено администрацией...
автор Витворунка • 21 апреля в 14:55
Ответ дляБорщичок
Удалено администрацией...
дякую аж підскакую• 21 апреля в 14:57
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
дякую аж підскакую• 21 апреля в 14:59
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:06
Ответ длядякую аж підскакую
:)
Приклад подруги.
Двоє дітей, батько за дітьми скрізь, додому завжди летів, як квочка, на всі турніри, в походи з ними ходив, в школу відвозив, домашні робив. Просто ідеальний батько.
Через 14 років(старшому 12, молодшому 10) закохався, пішов з родини. З дітьми не спілкується, взагалі.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 15:16
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Приклад подруги.
Интересная история.
У меня только есть примеры, где ушел и не общается (но и будучи в браке не интересовался) платит алименты + еще какую-то сумму сверху, или брак по залету (там тоже алименты, ребенка он не хотел, но родители его были против аборта)

И есть 2 пары, которые разведись, но ребенок живет 3/4 почти в равной степени с отцом и матерью. И расходы они поделили (он развитие и отдых, она здоровье и одежду), но там уже школьники.
Борщичок• 21 апреля в 15:17
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Таке противне слово ніц. Він їм дав життя. Платить аліменти. Що вам ще не так? Треба народжувати стільки,скільки сама зможеш утримувати .
А якби він помер? То кого б винили.
І до речі скільки дітям років, яка у вас зарплата,шо там прям тяжко.
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:23
Ответ дляБорщичок
А якби він помер? То кого б винили.
Таке відчуття, що це пише не жінка, а ображений чоловік, який не звик до відповідальності.
Борщичок• 21 апреля в 15:24
Ответ длясладкий_ноябрь
У мене двоє. Чоловік в зсу. А тут стогнуть що не витягують. Ну хто ж вам лікар, що так мало заробляєте.
Як кажуть хто на кого вчився. А автор просто нитік
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:26
Ответ дляБорщичок
Та хоть пʼятеро
Якщо ви все тягнете, то це не значить що це норма і інші нитики.
Борщичок• 21 апреля в 15:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Та хоть пʼятеро
Це якраз норма. Що жінка може нормально заробляти. А не наплодити а потім без чоловіка повний 0
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:31
Ответ дляБорщичок
До чого тут взагалі «заробляти» мова про відповідальність чоловіків перед своїми дітьми. Бути безвідповідальним - не норма
Борщичок• 21 апреля в 15:33
Ответ длясладкий_ноябрь
То вибирати треба нормального
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:34
Ответ дляБорщичок
То вибирати треба нормального
Писала вище про випадок, коли нормальні дбайливі батьки перетворюються на тих, хто не спілкується з дітьми своїми
Борщичок• 21 апреля в 15:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Не бачу в цьому ніякого горя
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:42
Ответ дляБорщичок
Не бачу в цьому ніякого горя
Ну тому що ви з тих, хто підтримує чоловічу безвідповідальність і винить жінок в тому, що народили стільки, скільки самостійно не можуть потягнути.
Про що мова
Борщичок• 21 апреля в 15:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Про що мова
Про те,що діти це назавжди. А чоловік то таке.
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 15:48
Ответ дляБорщичок
Чоловіки так, чоловік може бути колишнім. Але батьком колишнім ні.
От це й називається відповідальність
автор Витворунка • 21 апреля в 16:28
Ответ дляБорщичок
Тобто те, що ви норм заробляєте, повністю заміняє наявність у ваших дітей батька та його відповідальність перед ними?