Упругая попка• 21 апреля в 11:16
Умер папа римский
Хвігура мічти• 21 апреля в 22:31
Ответ дляReintTycha
А чого ще можна було очікувати?
Українці- не під його верховенством.
Інша віра, православне християнство
А не римо- католики
Українці- не під його верховенством.
Інша віра, православне християнство
А не римо- католики
Папа, його верховенство, - это касается римо и греко католиков.
Варена цибуля• 21 апреля в 22:46
Ответ дляReintTycha
А ще голодомор. Не росіяни ж ходили і забирали останнє зерно .а свої ж. Часто односельчани
Твір Винниченка, де голодного хлопчика забили до смерті українці,не росіяни!!, бо він посмоктав молока з вимені корови читали?
Та не. То россияне приезжали в каждое село и отбирали зерно, заодно убивали всех. Просто так, особенно за мову. А рассказы это все фантазии. Вы ещё скажите что в Киеве или Одессе в 14 году украинцы жгли украинцев.
...аяприкольная• 21 апреля в 22:59
Украиночка• 21 апреля в 23:40
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это видео их года в год выкладывают.
Я тоже видела его несколько лет назад, хотя, конечно, это никого не оправдывает
Альфред Шнитке• 21 апреля в 23:41
Почитала коментарі і в шоці. Певно, наш нарід заслуговує на те, що має
Говорю відверто• 22 апреля в 00:32
Ответ для...аяприкольная
Дуже мало шансів, що світу і Україні повезе з наступним Папою
спасибо, что поделились
Володарка мрій• 22 апреля в 01:42
Ответ дляReintTycha
Згадайте радецких людей. Коли писали анонімки один на одного..
Ото були ’ добрі’ .Святі просто.
Святі в цій темі зібралися, куди тим радянським до доброти яку тут ллється.
Антисовок головного мозку прямо підкреслює доброту, інтелігентність і інтелектуальний розвиток.
Ку-кусик• 22 апреля в 02:44
Ответ для...аяприкольная
Кстати, а главный фаворит Пьетро, т.е Петр !!!!
Если его вьіберут, то пророчества сбудутся .
Хвігура мічти• 22 апреля в 03:34
Ответ дляКу-кусик
там еще 2 Peter тоже Петры, так что 3 Петра.
Что за предсказание?
Я пані прохана...• 22 апреля в 07:49
Ответ дляReintTycha
Зовсім вже куку
те, що чужими руками кацапи завжди роблять дичину ніяк не знімає з них відповідальності за скоєне. Ще згадайте, що в концтаборах теж євреї зпалювали євреїв, то теж самі себе вбивали чи накази Гітлера виконували?
Ку-кусик• 22 апреля в 08:24
Ответ дляХвігура мічти
Что за предсказание?
Папа Петр должен бьіть из Рима .
Ку-кусик• 22 апреля в 08:26
Ответ дляЯ пані прохана...
Зовсім вже куку
Чого ж гітлера.
сталіна , а потім гітлера.
Я пані прохана...• 22 апреля в 08:56
Ответ дляАльфред Шнитке
Певно і ви заслуговуєте на своє пекло, раз таке пишете
Альфред Шнитке• 22 апреля в 08:57
Ответ дляЯ пані прохана...
Теж радієте смертям інших?
justonequestion• 22 апреля в 11:38
Ответ дляReintTycha
А чого ще можна було очікувати?
Українці- не під його верховенством.
Інша віра, православне християнство
А не римо- католики
Українці- не під його верховенством.
Інша віра, православне християнство
А не римо- католики
А до чого тут віра взагалі? Це поняття банальної людяності і моралі. Вибачте, а ви ці його висказування (не хочеться грубе слово вживати) за норму приймаєте, бо він, бачте, католик?
Margaret Rose• 22 апреля в 13:10
От цікаве згадала, вчора була на літургії в 11 ранку, там поминали Франциска, а він на той час вже помер
Щаслива Я• 22 апреля в 13:20
Ответ дляАльфред Шнитке
Сейчас вам напишут, что если не радуетесь смерти папы, то вы не украинка..
Невгамовна Бу• 22 апреля в 13:49
Ответ дляЯ пані прохана...
Зовсім вже куку
Навіщо ви зараз виправдовуєте псів режиму які були у всі часи? Тцкунів себе поводити як звірі, росіяни змушують? Чи ви зараз і цьому явищу виправдання за вуха притягнете?
Я пані прохана...• 22 апреля в 14:45
Ответ дляЩаслива Я
Вам треба пропрацьовувати травми, що треба тримати обличчя і вдавані норми пристойності до тих, хто на вас срати хотів і не помічає, що геноцидять народ.
Було б більше здивування, якби українці тужили за цим папою.
Я пані прохана...• 22 апреля в 14:50
Ответ дляНевгамовна Бу
Люблю коли речі називають як є - Голодомор справа рук срср і рабсії, бо вони продовжують цю звичку збирати народи, люди-виконувачі на місцях ніяким чином не знімають відповідальності за злочини. А вы готові все виправдати, бо так легко навішувати провину на когось, а не винуватців-кацапів, бо без них не було б ніяких тцк і вбивств дітей, обстрілів тощо.
Щаслива Я• 22 апреля в 15:21
Ответ дляЯ пані прохана...
Работать как раз нужно не мне, а вам, я не пишу озлобленные комментарии про покойников. У меня всё хорошо.
Я пані прохана...• 22 апреля в 15:46
Ответ дляЩаслива Я
Так, в стилі русні - всі винуваті, всі не такі, вони не винуваті, білі та пухнасті, а стосовно померлого - то мені пофіг, що він і як, ні при житті, ні після смерті він нічого для українців хорошого не зробив, сумувати немає причин, вже нового скоро оберуть
Щаслива Я• 22 апреля в 16:36
Ответ дляЯ пані прохана...
Снова ошибаетесь, это как раз у вас все вокруг не такие, папа плохой, помощи мало, всего мало, дайте больше, больше, все вокруг нам должны и тд. Кто вам это вбил в голову? Никто нам не должен, это мы теперь в долгах по уши..
Рожки-да-ножки• 22 апреля в 17:03
Ответ дляЩаслива Я
Украинцы не пишут про себя ´нарід´. Поэтому ее выдаёт не только то, что она убивается по папе
Я пані прохана...• 22 апреля в 17:38
Ответ дляЩаслива Я
Я зроблю вам відкриття- Україні ніхто не допомагає, допомагають країни собі, щоб прибрати проблему загрози кацапів.
Щаслива Я• 22 апреля в 19:11
Ответ дляРожки-да-ножки
«Нарід» - один из «азіровських» перлов.. типа «кровосісів»
Щаслива Я• 22 апреля в 19:37
Ответ дляЯ пані прохана...
Интересно получается, куча стран предоставили миллионам украинцев защиту, жильё, гуманитарную помощь, выплаты - это всё не помощь получается..
Наверное Англия, Ирландия или Канада боятся нападения путина, поэтому помогают..
ReintTycha• 22 апреля в 19:55
Ответ дляЯ пані прохана...
Зовсім вже куку
Не шукайте виправдань там, де їх нема.
Моглиб того і не робити. Вмерти, а не робити.
Але ж хотіли кращого життя для себе і своїх рідніх ціною життя тисячів своїх же рідніх українців. Свідомо зробили вибир і своїми руками творили зло проти ж свого народу
ReintTycha• 22 апреля в 20:00
Ответ дляВарена цибуля
Мені старожили оповідали
Що односельчани. Українці.
Не придумуйте, що лише росіяни
А під час сталінських налогів, свиню кололи під піччю.щоб крик не почули сусіди.бо донесуть владі.
А за пару колосків на полі хто забивав батогом на смерть? Свої ж сторожі з села
Що односельчани. Українці.
Не придумуйте, що лише росіяни
ReintTycha• 22 апреля в 20:09
Ответ дляЯ на хвилинку
вы серьезно? Ну реально, нельзя же настолько выпадать из реальности.
Та розумію.
Але так вперше зачепила тема.
А раптом))
Але так вперше зачепила тема.
А раптом))