Паратруперсупер• 21 апреля в 11:54
Если бы ваша дочь вас ударила, как бы вы отреагировали?
Если бы ваша дочь подросток вас ударила, как бы вы отреагировали?
Лгин• 21 апреля в 12:56
Ответ дляСама вумна тутички
Як ви це собі уявляєте? Ви привозите туди на якій підставі? Ну поговорять з нею і з вами. Далі? Ви хоча б раз у житті стикалися з соціальними службами?
Напишу відмову, чи ви думаєте я залякувать буду і потім назад привезу? Погроза не працює, якщо ти не виконав її. В мене не бува такого, що я наприклад сказала, що за невивчені уроки буде тиждень без телефону, мої знають, що раніше визначеного терміну ніхто нічого не отримає.
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:17
Ответ дляЛгин
Ви не можете відмовитися від дити. Ви якусь дичину пишете. І що б ви робили, аби через ваші дії дитина вчинила самогубство. То ви така смілива, бо в реальному житті не стикалися з такими ситуаціями
Лгин• 21 апреля в 13:28
Ответ дляСама вумна тутички
Чому батьки не можуть відмовитись від дитини? Я не справляюсь з обов´язками , виховала монстра, нехай далі виховує держава. Ви пишете маніпуляції, а якщо мати скоїть самогубство, бо дитина її вдарила? Ви розумієте, що є якась межа і підліток має усвідомлювати, що після певних його дій стає байдуже скоїть він самогубство чи піде з дому. Просто соцслужба, це прокладка скидання відповідальності за вчинки дитини. Далі, що зоче те й робить
Не танцую- но пою• 21 апреля в 13:29
А дочери сколько? Если годик, то объясняла бы что так нельзя, если 18 - то выгнала бы из дому. В моем доме на мен руку никто поднимать не будет.
Не танцую- но пою• 21 апреля в 13:31
Ответ дляСама вумна тутички
Яким чином, якщо ви виставити просто за двері. Очевидно, що ви теоретик. Мене так були виставили, я не збиралася вибачатися і проситися додому
И куда вы подались?
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:34
Ответ дляЛгин
Тому що позбавити вас батьківських прав може в ключно суд. Я не маніпулюю, я мати дитини,яка намагалася покінчити собою. І явас запевняю, страх, аби дитина це не скоїла змусив би вас не бути надто категоричною. Те що ви пишете, то виключно ваші фантазії, просто ви не стикалися з подібними проблемами
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:36
Ответ дляНе танцую- но пою
И куда вы подались?
Просто вдягнулася й пішла, без особливих думок, перше що спало на думку, що піду на вокзал. Але мама наздогнала і затягла додому. В моєму житті мене двічі виганяли і самі ж потім зупиняли, коли розуміли, що я на повному серйозі йду
Лгин• 21 апреля в 13:41
Ответ дляСама вумна тутички
На період суда соц служби вилучають дітей ща щаявою батьків. Ви зроміти не можете, що ви стикалися з тим саме тому, що в вас такий характер. Дитина ваша вами маніпулює, залякує. Якби хотіла, то вона б покінчила а не намагалась.
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:44
Ответ дляЛгин
В дуже крайньому випадку, коли проживання в родині буде становити реальну загрозу соцслужби можуть забрати, але як правило ні! Не можна просто прийти в соцслужби і сказати, ой, я не справляюся, заберіть
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:46
Ответ дляЛгин
Моя дитина мною не маніпулює. Про спробу самогубства взнала випадково, коли прочитала переписку її з подругою. Я ще раз скажу, ви така смілива і різка, бо реально не стикалися с подібними ситуаціями
Лгин• 21 апреля в 13:48
Ответ дляСама вумна тутички
Ну я напишу, що воно може скоїть суїцид,тнапишу, шо якшо воно сеье не вб´є, то це зроблю я. Вони змушені будуть забрать.
Ще раз спробую вам донести. Є мої правила, вона або їх виконує, або для мене вмерла, все. Звісно має право на помилку, але має покаятися.
Лгин• 21 апреля в 13:50
Ответ дляСама вумна тутички
Випадково? Тобто вона так пробувала, що її навіть швидка не відкачувала? Ну ви жьрощумієте, що вона зовсім не збиралась помирать, от взагалі.
Лгин• 21 апреля в 13:53
Ответ дляСама вумна тутички
Ой ви знаєте в моєї доньки є така подруга, яка постійно їй розказує, що вона хоче зробити суіцид. Малу тактналякала, що вона прибігла до нас, щоб ми її спасали
. Я сказала, напиши їй шо ти не засуджуватимеш її і відмовляти не будеш. Це її вибір. От як бабка пошептала, більше ніслова про ц е
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:53
Ответ дляЛгин
Слухайте, нема сенсу вам щось доводити. Лише побажаю, аби ви та ваші діти ніколи не проходили через щось подібне, через що довелося пройти нам. І так, все це кардинально змінило мою думку і уявлення про те, як потрібно спілкуватися з підлітками.
Сама вумна тутички• 21 апреля в 13:55
Ответ дляЛгин
Ну, ви і піввідсотка ситуації нашої сім´ї не знаєте. Дивно, що дорослу людину такі ситуації сміщать
Лгин• 21 апреля в 14:01
Ответ дляСама вумна тутички
Ви така дивна. Ми коментуємо ситуацію коли підліток вдарив матір і хто що зробив в його випадку. Ви пишите про своє і з того що ви пишете склалося враження, що ви роздули з мухи слона, накрутили себе, а могли просто дать ремня і закрить конфлікт.
Сама вумна тутички• 21 апреля в 14:19
Ответ дляЛгин
Я мабуть краще за вас знаю свою ситуацію. До речі психолог і соцслужби теж були задіяні. То думаю не вам давати оцінку тому, чого ви не знаєте. Ситуації автора до речі ви теж не знаєте. Просто деякі люди вважають, що можна підлітком маніпулювати, до чогось примушувати, бити, забороняти і так далі, очікуючи, що це буде мати на нього якийсь вплив. Я лише застерегла виходячи зі свого досвіду, чим такі дії можуть скінчитися
Лгин• 21 апреля в 14:26
Ответ дляСама вумна тутички
Ще раз вам пишу, як ви описали вашу ситуацію так її я і прокоментувала.
Про вплив теж вам пишу вкотре, нема впливу - нема дитини, не всі будуть труситися над ним аби воно тільки не суіциднило. От не всі.
Попельшка• 21 апреля в 15:07
Ответ дляСама вумна тутички
Ага, а потім діти тікають з дому,стрибають з висоток і т.д.
А краще щоб дитина ноги витирала об маму?
Сама вумна тутички• 21 апреля в 15:13
Ответ дляПопельшка
Я десь про це писала?
Сама вумна тутички• 21 апреля в 15:52
Ответ дляПопельшка
Між рядками
Вибачте звісно, але між рядками ви там будь-що висєчитати можете, яж маю звичку писати чорним по білому
Пишна молодиця• 21 апреля в 15:56
Ответ дляЛгин
Я лесь писала про виставила за двері? Ні я б відвезла в соц заклад.
И там такие: «Добро пожаловать» 😀 Кто вам сказал, что там сидят и ждут с распростершимися объятиями вашего ребенка? Или вы о своей явке с повинной пишете? На вас еще и протокол бы составили, и скорее всего даже не по админке, а к уголовной ответственности, т.к. по вашим же словам ребенок был бы синий.
Пишна молодиця• 21 апреля в 15:57
Ответ дляЛгин
Отказаться от ребенка у нас только в роддоме можно )) С избитым ребенком вас же еще и посадят.
Не танцую- но пою• 21 апреля в 20:34
Ответ дляСама вумна тутички
А что б вы делали если б вас не позвали назад?
Сама вумна тутички• 21 апреля в 20:39
Ответ дляНе танцую- но пою
Не знаю, в той момент як так далеко не думала, але в думках повертатися не було. Навіть якби й вирішила повернутися, до того моменту могло б будь що трапитися непоправне