sweet1234• 21 апреля 2025
Чи не відмінять Впо якщо чоловіку у спадщину оформляють квартиру в Констянтинівц
Констянтинівціі?
zolotayaseredina• 21 апреля 2025
Не відмінять, бо Костянтинівка входить до зони де ведуться/ймовірні бойові дії.
zolotayaseredina• 21 апреля 2025
Ответ дляsweet1234
вони ж щось писали типо якісь покупки коли робиш машина квартира чи депозит
якщо це буде умовно безпечний регіон - то так, відмінять. В контексті Констахи - ні.
ти зробив внесок ЗСУ• 21 апреля 2025
Ответ дляsweet1234
здається там трішки не так формулювання.
відмінити можуть, якщо є якась житлова площа певної кубатури в районі, де не ведуться бойові дії.
спадщина в Костянтинівці - це майже на лінії фронту. якщо громада в списку територій бойових дій, то ніяк не вплине.