Юпитерная• 21 апреля в 21:06

Дівчата, порадьте заспокійливі книги.

Хочеться почитати щось спокійне, позитивне, щоб стимулювало сон. Цікавлять не книги по психології, а художня література, щоб відволіктися від тривожних думок.
Первая ласточка инфляции• 21 апреля в 21:12
Тю. Вино пейте. Как раз под ваш запрос, и сон отличный и успокаивает
Мию вікна у мороз• 21 апреля в 21:16
Рік в Провансі. Зараз читаю. Чудова, спокійна книга
Панна Кота• 21 апреля в 21:17
Тургенев. Кобилянська. Джейн Остин.
Панна Кота• 21 апреля в 21:17
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Это да
ФрекенБок• 21 апреля в 21:23
Зараз дуже багато книжкових - зайдіть , кави випʼєте книжки погортаєте. Багато задоволення отримаєте
Ромашкинная• 21 апреля в 21:57
Поліанна
Вредняжка• 21 апреля в 22:10
«Освічена» Тари Вестовер почитайте: і цікаво, і правда про її життя і життя мормонів. Дійсно крута книжка, рекомендую