90x60x90• 21 апреля 2025
Як мама дочки підлітка я не справляюсь, а думала що
В мене є син 15р і дочка 13р, і я зрозуміла що як мати дочки я не справилася(( мабуть щось не так робила. Бо як мати сина, все ок.
Я не маю ні впливу, ні авторитету на неї. Мене не слухає, ігнор, геть. Ніякі покарання і розмови не допомагають. Нічого не можу з нею зробити (( це не сталося раптово це було і раніше зараз просто гірше і гірше...
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Ви прийшли додому з брудним взуттям, натікло брудна калюжа на підлозі, що зробите? вона не прибере після себе.
Поїла все що було залишає на столі, не допитий сік в стакані , розлиє на стіл, в кращому випадку звичайною серветкою витре, так і буде липке брудне. Побрилася волосся складає на бортику у ванній, бо їй гидко його викидати. Засоби гігієни чи брудні труси після місячних, їй теж гидко. Одне діло коли срач на її столі ліжку чи шафі, інша річ коли всім заважає ...
а вам не гидко публічно скаржитись на свою дитину, та ще з такими подробицями і з такою злобою? напевно ж ви скажете, що любите її, чи не так?
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
а чого ваша донька має мити ванну і унітаз? Ви реально її примушуєте унітази мити? боже. Буде в неї свій дім - буде мити. Бідне дитя.
Після себе, якщо сходила в туалет, а він після неї загажений... Ванна з волоссям після бриття на бортику?!
18 мнеУЖЕ• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Есть вместе. Папа все что может только проявлять агрессию, разговоры это не про него. Он на работе. я его методы не одобряю.
Ну уже хорошо, что полная семья, обиды за папу исключаются.
У ее поведения есть причина, нужно копать. Или к психологу.
Я тоже прошла этот период, со специалистом. Держитесь и не срывайтесь!
Балаболка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
З сином якось є контакт і розмови були і пояснення, і компроміс. З віком тільки легше.
А з нею чим старше тим складніше і гірше. Оцінки 3-6 в табелі, взагалі нічого не робить по урокам. Бужу в школу я.
На всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби’ не залежить помити тарілку свою після гречки чи зібрати рюкзак чи уроки на будь-яке прохання.
Зате до мене прохань найди, принеси, купи, оплати, допоможи. Коли відмовляю , каже ну ок.
Ось проситься в табір, відмовили бо не вчилася рік не поїде, а брат так. Ну я бачу що вона засмучена, але відповідь ’ну ок’
Намагалася домовитися робиш отримуєш що хочеш, результат 0
Шантаж, умови це ж свого роду маніпуляція чи ні?
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Так, моя теж взуття може залишити, я витираю. І свинячить після себе, не без цього....зате якщо я повертаюся пізно з роботи (а таке буває три дні на тиждень, коли мої пари закінчуються о 10 вечора), то вона мені чай зробить з лимоном.....і картоплі начистить. Тому я її свинство часто не помічаю і прибираю за нею. або тихенько прошу її прибрати, поки ніхто не побачив
Сіґеле-міґеле• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Поясніть їй наслідки її поведінки у майбутньому, скажіть що скоро їй прийдеться самостійно себе забезпечувати.
Відстаньте від неї з проханнями, але і самі робіть по мінімуму, нехай все сама. Як брудна тарілка її, наступного разу їсть з брудної. Поки не буде наслідків, поведінка не зміниться
У вас у кожного підписана тарілка і по одній?
Бо у нас всі тарілки однакові. Якщо донька за собою не помиє, вона просто візьме іншу чисту. Закінчаться чисті - всім доведеться дивитись на гору брудного посуду, а не лише їй, і всім не буде з чого їсти. І врешті їй буде все одно, а нам ні.
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
тато агресивний і не вміє розмовляти
це ’хорошо’?
18 мнеУЖЕ• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
тато агресивний і не вміє розмовляти
це ’хорошо’?
Попробуйте читать не опой
Мати драконів• 21 апреля 2025
Що я думаю....це дитя не сприймають у родині, не поважають, маніпулюють ’ти мені це - а тоді я тобі це’. А дитина з характером. І ій важко.
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
Блин, ну реально?? В этом возрасте, особенно сейчас, они вообще этого не понимают. Объясните и отстаньте = переложить ответственность со взрослого на несмышленого подростка, которого еще гормональная перестройка штормит
Що пропонуєте?
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Попробуйте читать не опой
спробуйте не скочуватись до травмайного хамства
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
Я на початку писала що не хочу подробиць, на мене накинулася, що я прибацана мати, змушую дитину як золушку все мити.
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Що пропонуєте?
любити. Розуміти. Прибирати. Бути дружелюбною. Обнімати. Купляти шоколадки і косметику. Допомагати з уроками. Бути рідним плечем, а не наглядачем.
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Моя залишає брудну на столі
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Допомогти з уроками вона не хоче
Балаболка• 21 апреля 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так и вы на её просьбы отвечайте тем же. Тебе надо ты и делай. Ничего не покупать ей, ничего для неё не делать. С детьми хорошо работает зеркалка. Быстро доходит.
З деякими дітьми це дорога в нікуди. Є дуже вперті діти і роблять на зло. Батьки здадуться скоріше, бо то їх дитина і вони розумніші.
Сіґеле-міґеле• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не розумію як це демонстративно. Просто кожен миє за собою. Якщо є гора посуду, не готувати поки не буде чистого.
Я не знаю як це помити тільки за собою.
Приклад:
Салатниця з салатом, ложка для сплата. Каструля з кашею і ложка, щоб насипати.
Ще одна з м´ясом. І ще одна з соусом. Плюс наприклад тарілка з десертом.
Насипали всім - і окрім тарілки і вилделки в кожного, ще ота гора пустого посуду - після каші, соусу, м´яса, салату, десерта.
Тобто кожен помив свою тарілку івиделку, а оте все спільне хто миє?
Приклад:
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Взяли з брудного свою і помили
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
ну я з самого початку відчуваю від ваших постів лише роздратованість.
ваша донька вас дратує.
як ви думаєте, вона це відчуває? плюс агресивний батько, що не вміє розмовляти. а їй лише 13, це такий вік, коли дівчинка потребує найбільше уваги та любові.
ваша донька вас дратує.
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Моя залишає брудну на столі
ну чого ви з цього проблему робите? Ви що, ніколи після себе тарілку не залишаєте? ну боже, ну це такі дрібниці. Вас послухати - це кримінальна відповідальність.
Балаболка• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Ви усвідомлюєте, що Ви рекомендуєте? Ця дівчина потім буде постійним пацієнтом психотерапевта з важкими дитячими травмами.
Сьогодні мені моя донька каже як їй було боляче, хоча вона говорила ОК.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
А в чем проблема подростку помыть за собой тарелку?
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Допомогти з уроками вона не хоче
Тому і не хоче, що розуміє, що їй це боком вилізе. Я в 8-9 класах за свою тести онлайн робила часто, просто вона мені скидала посилання, а я робила. Лише вона сварилась, що я тести їй на 12 всі складала, а їй треба було 9-10, бо вчителька не вірила. І знаєте, я її готувала до НМТ самостійно, так важко було, але вона склала і отримала грант на навчання! Спробуйте просто полегшити їй життя....
Сито для думок• 21 апреля 2025
авторко, знаєте, є таке гарне прислів´я: хороша дитина - це щаслива дитина.
судячи з усього, ваша - нещаслива. тому й погана.
Сіґеле-міґеле• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Взяли з брудного свою і помили
А чому чоловік, прийшовши з роботи, має щоб поїсти дістати з купи посуду тарілку і помити? Якщо у нього все ок з чистотою.
А для доньки то не буде проблемою все одно. Поїсть з каструлі, наприклад. Або помиє одну тарілку і знову залишить брудною на крайняк. Або поїсть те, що можна їсти без тарілки - бутерброд зробить, банан, яблуко, яйце варене.
Тобто їй було пофіг, проблема буде для нас.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
Набросились на автора. Папа не помогает в воспитании, брат не общается, виновата мама,как обычно
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Проблеми не в тарілці, а в тому що вона нічого взагалі не робить, і це чомусь нормально тут, а ми повинні закрити на все очі, і всі її забаганки при її хамстві і безвідповідальності виконувати?!
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
ну як в чому? вона не хоче
Королева краси• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Було, від відчаю коли вже не витримувала... Не допомагає. Я розумію що це не метод. Потім вибачалася ..
а вот то и есть ваша ошибка - извиняться не нужно было.
Извиняться должна была она, а не вы
Балаболка• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
від батьків залежить те, як співіснувати з дитиною, яка має свій характер.
Так і все таки батьки шукають підхід, а не дитина, бо в силу віку, досвіду, свідомості їм це більше потрібно.