90x60x90• 21 апреля 2025
Як мама дочки підлітка я не справляюсь, а думала що
В мене є син 15р і дочка 13р, і я зрозуміла що як мати дочки я не справилася(( мабуть щось не так робила. Бо як мати сина, все ок.
Я не маю ні впливу, ні авторитету на неї. Мене не слухає, ігнор, геть. Ніякі покарання і розмови не допомагають. Нічого не можу з нею зробити (( це не сталося раптово це було і раніше зараз просто гірше і гірше...
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
якщо у домі між дорослими людьми існує взаємоповага, то хатні справи вони за умовчанням ділять на всіх. і тоді немає ніяких проблем. сьогодні один помив посуд, завтра інший.
якщо є взаємоповага, то люди враховують бажання інших ніколи не мити посуд.
мистерЛяпсус• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Есть вместе. Папа все что может только проявлять агрессию, разговоры это не про него. Он на работе. я его методы не одобряю.
Так если бы вы с мужем придерживались одной стратегии воспитания, то дочка вас не смогла бы строить. А то папа проявляет строгость, а мама прощает и в попу дует. Конечно она не будет ни в грош ни вас , ни отца ставить. Такими родителями просто манипулировать.
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так и вы на её просьбы отвечайте тем же. Тебе надо ты и делай. Ничего не покупать ей, ничего для неё не делать. С детьми хорошо работает зеркалка. Быстро доходит.
дуже швидко доходить до того, що діти припиняють спілкуватися з батьками, як тільки мають змогу втекти від них.
то якщо ставити собі за мету якомога скоріше позбавитись дитини - то цей шлях правильний.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Тобто хай далі нічого не робить, а я як прислуга все за неї робити. Щей табір їй оплатити... Я чомусь маю обов´язки, чоловік має обов´язки, син має обов´язки і тільки вона ні. Єдина прохання вчитися, ігнор. Прибирати за собою якщо насмітила в місцях спільного використання , ні. Це не нормально нічого зовсім.
А в детстве как было? Была послушная и убирала за собой ?
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ви уважно читали те, що я пишу? Для неї робити по мінімуму, поки не буде адекватної поведінки. Навіщо ви миїте за нею посуд, якщо вас це бісить?
Якщо їй нормально не вчитися після ваших пояснень про самостійне життя, то ок. Потім буде згадувати вас і думати яка вона була дурна, що не послухала.
Її поведінка зміниться тільки якщо вона почне на собі відчувати негативні наслідки
Що пропонуєте робити? Не мити підлогу, стіл? Ванну унітаз?
Сіґеле-міґеле• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Це я розумію, я з раннього віку не можу знайти метод впливу ні компроміс, ні розмови, ні погрози,ні покарання. Було водила до психолога от думаю знову почати водити?
Можливо у вас як у мене.
З сином теж не було проблем. А з меншою донькою не те, щоб зовсім погано, але важче. Хоча я в ній бачу багато позитивних рис.
Я покопаоась і зрозуміла, що з сином ми одного складу характеру, темпераменту, одні вподобання, тому мені було з ним зручно. Я розуміла його, він мене.
А донька геть протилежність. Мені важко розуміти її вчинки, хід думок. Ми в родині всі спокійні, а донька холерик. Як з холериками поводитись - досвіду немає. Тому й проблеми. А у неї з нами, бо вона не розуміє як можна інакше.
Доречі, коли я це зрозуміла, стало легше. Почала шукати плюси в її ’характері’. Їх багато. Поговорили про це з нею.
Але інколи все ж таки іскри по квартирі літають.
мистерЛяпсус• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
Да сейчас. Попробуйте их выгнать, пока у них нет ни своего жилья, ни работы , ни денег.
А так это хорошо , когда они с 18 лет вылетают из гнезда и живут самостоятельно.
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
дитина дійсно не має обов´язків. крім тих, які вона бере на себе добровільно и свідомо. тоді і вимагати їх виконання батьки мають етичне право.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Что значит разговоры это не про него. Детей нужно воспитывать и заниматься, разговаривать.
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
А ви її і унітаз заставляєте мити?) Бідна дитина
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
то люди взагалі враховують бажання одне одного.
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
а чого ваша донька має мити ванну і унітаз? Ви реально її примушуєте унітази мити? боже. Буде в неї свій дім - буде мити. Бідне дитя.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А что плохого в том, что унитаз помоет подросток, который туда и писяет?
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
за вашою гречкою не видно дитини
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
так а чого вона має мити посуд, якщо вона не хоче? ну я не розумію
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ длямистерЛяпсус
кого ви мені пропонуєте спробувати вигнати?
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляШкварочка
тому що це підліток. Ну в принципі мені ясно, у чому проблема в автора....на жаль, рішення не має з таким підходом до виховання.
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Коли у кожного своя тарілка таке питання не стоїть)
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ дляБалаболка
Не все залежить від батьків. У кожної дитини свій характер.
від батьків залежить те, як співіснувати з дитиною, яка має свій характер.
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
я взагалі про дорослих
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
що ви маєте на увазі? у нас приміром користуються всім посудом, яким хочуть. Ну може чашки хіба ділимо на мої-твої, і то лише тому, що там якась форма або малюнки на чашках. Ну це ідіотизм - тарілки ділити
Упругая попка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Нет не общаются. Я пыталась попросить сына поговорить с ней. Она хочет чтобы он общался. Но с пубертатом он не хочет.. у них разные вкусы и интересы. Он мне постоянно говорит что не понимает чего она так себя ведёт
Странные отношения. У них разница не такая большая. И что значит - с пубертатом он не хочет? Типа он давно из него вышел? После этой вашей фразы мне кажется, к психологу нужно вам
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляСито для думок
я взагалі про дорослих
ну так ми ж обговорюєм підлітка і батьків....до чого тут дорослі
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Ви прийшли додому з брудним взуттям, натікло брудна калюжа на підлозі, що зробите? вона не прибере після себе.
Поїла все що було залишає на столі, не допитий сік в стакані , розлиє на стіл, в кращому випадку звичайною серветкою витре, так і буде липке брудне. Побрилася волосся складає на бортику у ванній, бо їй гидко його викидати. Засоби гігієни чи брудні труси після місячних, їй теж гидко. Одне діло коли срач на її столі ліжку чи шафі, інша річ коли всім заважає ...
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
мені здається, що в цій родині до дівчинки ставляться всі з презирством, і брат у тому числі
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
я мала на увазі атмосферу в домі, яку створюють (повинні створювати) дорослі. якщо це атмосфера взаємоповаги, в тому числі і з дітьми, то питання миття тарілки з гречкою просто не виникають.
Шкварочка• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
И что ,что подросток, они не должны помогать родителям?))
Упругая попка• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Поясніть їй наслідки її поведінки у майбутньому, скажіть що скоро їй прийдеться самостійно себе забезпечувати.
Відстаньте від неї з проханнями, але і самі робіть по мінімуму, нехай все сама. Як брудна тарілка її, наступного разу їсть з брудної. Поки не буде наслідків, поведінка не зміниться
Блин, ну реально?? В этом возрасте, особенно сейчас, они вообще этого не понимают. Объясните и отстаньте = переложить ответственность со взрослого на несмышленого подростка, которого еще гормональная перестройка штормит
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В сенсі? Вона сходила в туалет, унітаз брудний, їй гидко ....