Одні думки• 21 апреля в 23:26

Після схуднення почуваєте себе краще?

Мова йде не про 2-3 кг, а про 15-30 кг зайвого жиру(
ХвостПистолетом• 21 апреля в 23:33
Скинула 10 кг, відчуваю себе супер!) на вихідних оновляла речі, як же приємно брати речі розмір М🤗 одразу підвищилась самооцінка))
Шопингмонстр• 21 апреля в 23:33
Конечно. И в зеркало приятней на себя смотреть, и физически легче было.
автор Одні думки • 21 апреля в 23:34
Мені треба скинути 20 кг точно, вже коліна почали боліти. З чого почати? Щось дуже важко
Блондинка в Шоколаде• 21 апреля в 23:36
Ответ дляОдні думки
Начните с того , что полностью уберите с рациона хлебо булочные изделия и сладкое

С рациона питания начните
Ms. Доброта• 21 апреля в 23:37
Очень хорошо себя чувствую (-14 кг). Во-первых: Я себе нравлюсь, мне нравится смотреть на себя, одевать нормальную одежду. Я чувствую себя увереннее.
А во-вторых: здоровье. Мне легче ходить, желудок перестал болеть.
Шопингмонстр• 21 апреля в 23:41
Ответ дляОдні думки
Больше ходить, подключить несложные упражнения. Главное, не останавливаться в желании похудеть и потом удержать результат.
Бабо-лебідка• 21 апреля в 23:42
плохо, я все время хочу есть ..сбросила 10, 55 кг от голода не радуют
Окsид• 21 апреля в 23:46
Шось і не знаю, що й сказати. Худію з великої ваги вже майже пів року, скинула 10 кг, але радості мало, постійне відчуття голоду..це бісить і демотивує. Кажуть, с часом прохоже, скажу що в мене не пройшло поки, тому я теж не знаю, чи кидати це діло, чи продовжувати.
Gvenna• 22 апреля в 00:00
Ответ дляОдні думки
Менше їсти.
Додавати білок в кожен прийом їжі. Білок і овочі, то ваше основне.
Взагалі їжа має бути основний фокус уваги.
Пішки ходити це прикольно але не врятує. А після інтенсивних вправ будете інтенсивно жерти) рух звісно має бути, але дефіцит вуглеводів і калорій основне.
Мама Шура• 22 апреля в 00:01
Я з категорії схудла на 3-5кг, але легше стало і так

Рекомендую канал на ютуб «піди поїж»
Мені дуже допоміг розібратися з головою і почати менше їсти і реально краще почуватися
Котики-муркотики• 22 апреля в 00:08
-17, намного лучше стало
Люблю_смаколики• 22 апреля в 00:11
-12 где-то. Очень радуют фотки и новый размер.
Gvenna• 22 апреля в 00:28
Додам що найприємніше відчуття після схуднення - розуміння шо ти більше не наркоман. Шо змогла злізти з цукрової голки. Шо змогла навчитись давати собі тепло і турботу не через їжу. Оце прям кайфово пре)
Їжі треба рівно стільки щоб організму вистачало рухатись і будувати нові клітини. Переважна більшість їжі має надходити вранці і в обід, бо це самі активні години. Увечері тіло починає поступово готуватись до сну. І в цій біологічній машині, людському тілі нема програми ’жерти вночі’. Вночі воно запрограмоване спати. ШКТ має відпочивати. А ми його часто грузимо і зношуємо, заставляючи працювати поза графіком.
Ми в принципі їмо більше, бо - за компанію, сумно, тривожно, за дітьми доїсти, реклама нав´язує, традиція разом з чоловіком їсти, який в 21 приходить і так далі. Тому важливо розібратись чому ви набрали. Може у вас емоційний голод, коли їси ситуативно - не коли хочеться, а коли погані новини прочитала, і хочеться підсолодити життя або просто поїсти, дати собі енергії і тепла. Треба буде вчитись турбуватись про себе інакше. Без надмірної їжі. Це важко. Бо їжа це найпростіший спосіб заспокоїти себе. Але бачте ж самі, який побічний ефект, наїсти легше ніж скинути.
Все вдасться вам, ми в вас віримо
Рання пташка• 22 апреля в 00:37
Худела на 10 кг. Конечно - легче, сил больше, приятнее

Сейчас худеть надо на 5 - тоже ощущается тяжесть от них.
Гола з конопель• 22 апреля в 02:09
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

С рациона питания начните
Совет безполезный.Можно есть всё.Главное меру знать.Набрать вес можео и от яблок,и от помидоров,если меры не знаете.
Гола з конопель• 22 апреля в 02:10
Ответ дляОкsид
Так,згодна з вами.
Гола з конопель• 22 апреля в 02:12
Ответ дляGvenna
Менше їсти.
Ну так сила волі повинна бути.Хочеться жерти після інтенсивних тренувань?А вам праці вашої хіба не шкода?
Гола з конопель• 22 апреля в 02:13
Ответ дляGvenna
Все вдасться вам, ми в вас віримо
Я всеодно не можу без солодощів і борошняного(Хоч і дуже схудла.
Гола з конопель• 22 апреля в 02:14
Ответ дляХвостПистолетом
Як підтримуєте на сьогоднішній день вагу?
Блондинка в Шоколаде• 22 апреля в 08:31
Ответ дляГола з конопель
И много знает о мере ?
5 кг яблок никто не втопчит

И вот два куска торта налегке

Нет , не бесполезный
Гола з конопель• 22 апреля в 08:52
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
И много знает о мере ?
5 кг яблок никто не втопчит

И вот два куска торта налегке

Нет , не бесполезный
Ну впринципе да,тут вы правы.В 1 кусочке Киевского торта,в МАЛЕНЬКОМ около 500 калорий.
ХвостПистолетом• 22 апреля в 08:54
Ответ дляГола з конопель
Сбалансированное питание, ужин без углеводов. Раз в неделю позволяю себе и выпить и съесть то, что обычно не ем) я , в принципе, так изначально и худела. 10 кг ушло за 3 месяца без срывову.
Блондинка в Шоколаде• 22 апреля в 09:21
Ответ дляГола з конопель
В этом весь и нюанс
На одном дранике никто не остановится . Так лучше и не начинать .

Поэтому первое что запрещено , это хлебобулочные , сладкое . Туда же картошку . Нельзя говорить , что один пончик в неделю можно . Будет минимум два в день . А это уже все , привет прибавка к весу .
Gvenna• 22 апреля в 09:42
Ответ дляГола з конопель
Ви ж не забувайте що перед вами наркоман. Наркоман і сила волі?)) Він 15 кіло нажрав і йому було абсолютно себе тоді не шкода, ні свого розміру S чи М, ні свого розтягнутого шлунка і похованої під жиром фігури, ні суглобів, ні серця. І сила волі десь спала. Ви багато наркоманів зможете переконати відмовитися від залежності словами ’а хіба вам здоров´я не шкода’? Це не так працює. А не давати організму їсти після інтенсивного тренування - це дурість. Ви спробуйте все паливо в машині виїздити, а коли вона стане - змусити її поїхати силою волі. Мабуть ви скажете - організм розумний, сам з жиру на талії виробить собі білки)) та щас. Він скаже йди на хрін і захворіє, оце скоріш.
Gvenna• 22 апреля в 09:44
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В этом весь и нюанс

Я собі дозволяю, проблем немає. Але це навичка, її треба тренувати. Навичка зупинитись на одній цукерці.
Gvenna• 22 апреля в 09:46
Автор, де ви там, від сьогодні починаємо?) чи *з понеділка*
Блондинка в Шоколаде• 22 апреля в 09:47
Ответ дляGvenna
Я понимаю о чем Вы )
Мне надо сбросить 4 кг , просто потому что так хочется . Хотя могу и не худеть , вес 54 кг .
Но все что я делаю - это ограничения в еде .мне не сложно . Но Даже я бывает не могу затормозить , такое бывало .
Поэтому понимаю , что люди которые полные и привыкли к тазикам еды не самого правильного качества , лучше ту булку и не нюхать . Сорвутся .
автор Одні думки • 22 апреля в 09:48
Ответ дляGvenna
Починаємо, правда я вже поснідала(запечене м´ясо, шматочок паски, шматочок сиру твердого) і кава. Це багато?
Блондинка в Шоколаде• 22 апреля в 09:53
Ответ дляОдні думки
Паска лишняя

Например для меня, то что Вы перечислили , - это полноценный ужин .

Да , забыла добавить . Количество еды надо сильно уменьшить .

Как бонусом можно создать обьем еды из такого салата . Мелко порезанная капуста , слегка смазать майонезом ( майонеза совсем мало , иначе будет противная ) , чуть чеснока и чуть соли . В нем есть всеми любимый вредный майонез , поэтому психика останется довольна . И в то же время он вкусный , поэтому втоптать такого салата можно много . Тем более сейчас появилась вкусная молодая капуста . А значит булки не влезут .
автор Одні думки • 22 апреля в 09:54
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Паска лишняя

Мені ще подобається пекінська капуста